Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Tube 19 wrz 2013, 23:54
owsik napisał(a):Był dziś u mnie kolega i muszę przyznać, ze rozmowa z nim dała mi dużo do myślenia.

Pod jakim kątem?
Tube

Brzydota

przez buka 19 wrz 2013, 23:55
Jadłem dziś jogurt wiśniowy i muszę przyznać że jego smak w stosunku do ceny był ok.

Brzydota

przez owsik 19 wrz 2013, 23:57
Pod kątem mojego wyglądu fiksacji na nim i tego kogo poszukujemy do związku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Tube 19 wrz 2013, 23:59
owsik napisał(a):Pod kątem mojego wyglądu fiksacji na nim i tego kogo poszukujemy do związku.

Wnioski? ;)
Tube

Brzydota

przez owsik 20 wrz 2013, 00:04
Kazał sobie wyobrazić, że gdybym przeszedł operacje plastyczne i stał się nagle przystojny( według niego jestem przeciętny ani ładny ani brzydki). To przecież w ostatecznym rozrachunku, to przede wszystkim i tak bym szukał osoby z którą dobrze bym się czuł. Czyli odpowiadała by mi ona charakterem inteligencją, tym samym takich osób do nas pasujących nie jest za wiele, czyli i tak bym musiał na nią trafić. Z pewnością stało by się, to szybciej, ale nie zmienia, to faktu, że szedłbym tą samom drogą, co teraz.

Brzydota

przez Autodestrukcja 20 wrz 2013, 00:13
do ostatniej minuty liczylam na jakies hejowskie love story :/ do ostatniej
Autodestrukcja

Brzydota

przez owsik 20 wrz 2013, 00:14
Oj autodestrukcja przykro mi, że Ciebie rozczarowałem następnym razem będzie lepiej obiecuję.

Brzydota

przez Autodestrukcja 20 wrz 2013, 00:14
i żeby mi to było ostatni raz!
Autodestrukcja

Brzydota

przez owsik 20 wrz 2013, 00:15
ale nie odpowiedziałaś mi na pytanie co niby dobrze przemyślałem?

Brzydota

przez sensuu 20 wrz 2013, 00:44
ciekawy temat :)
zaiste to nie brzydota a innosc
osobiscie warunkow tez nie mam aczkolwiek staram sie to nadrabiac poprawiajac to co sie da, a no i jako tako stram sie miec gdzies to co inni mysla chociaz czuje to widze az za dobrze co sobie mysla... sadze ze takie mysli moga nas ograniczac a utrata wolnosci nie jest tego warta

taka operacja plastyczna niby wyjscie, tylko czy aby psyche sie pozbiera po dlugotrwalym, wlasciwie to przekonaniu(w gruncie rzeczy) ze jest sie brzydkim i bedzie w stanie w miare jako tako funkcjonowac w nowym ciele

gdyby nie bylo brzydoty to piekno rowniez nie moglo by zaistniec, zobacz jak waznym elementem jestes(my) :)
to tak na marginesie
ladny brzydki taki dualizm.... szkoda pisac
inny

Brzydota

przez Autodestrukcja 20 wrz 2013, 00:45
SWEGO ŻYCIA ! skreślasz pomoc, skreślasz kursy... gdzieś w głębi czuję że te koty też skreślasz
Autodestrukcja

Brzydota

przez owsik 20 wrz 2013, 01:10
Myślę, że była by. Są nawet takie eksperymenty, że osoby po zmianie wyglądu zmieniały swoją osobowość. Dotyczyło, to szczególnie przestępców. Co do pomocy, to już pisałem, naprawdę dużo rzeczy próbowałem. Jeżeli chodzi o te kursy wątpię w ich skuteczność zresztą obejrzyj sobie parę filmików z takich kursów. Moim zdaniem jest to przede wszystkim wyłudzanie pieniędzy,a nie są to tanie rzeczy. Tam, też nie ma mowy o budowaniu jakieś relacji z kobietom jak ją pogłębić. Kolejna kwestia w zasadzie tematem przewodnim są tam techniki podrywu, jakiegoś określone guru. Tylko podryw, to nie jest matematyka czy fizyka. Przecież , to są relacje między ludzkie i nawet jeżeli dana technika działa w przypadku nauczyciela, to może ona się nie sprawdzać kompletnie u jego ucznia. Zaznaczam też, że są tam jakieś metody oparte na badaniach naukowych, czy nawet na technikach manipulacji, które zresztą też były przebadane. Raczej widziałem tam pewne filozofie adeptów. Nie wiem jakie ty masz zdanie na ten temat. Jednak na szczęście każdy ma prawo do swojego.

Nie skreślam, koty lubię i nawet zauważyłem, że one też mnie lubią.
Ostatnio edytowano 20 wrz 2013, 01:21 przez owsik, łącznie edytowano 2 razy

Brzydota

przez anna.anakaia 20 wrz 2013, 01:19
Sory za offtop, ale
szedłbym tą samom drogą
relacji z kobietom

owsik, mój drogi, czy mógłbyś sprawdzać przed wysłaniem posta czy aby nie wkradły się błędy? :)
anna.anakaia

Brzydota

przez owsik 20 wrz 2013, 01:24
anna.anakaia napisał(a):Sory za offtop, ale
szedłbym tą samom drogą
relacji z kobietom

owsik, mój drogi, czy mógłbyś sprawdzać przed wysłaniem posta czy aby nie wkradły się błędy? :)

Tak używa się tego w liczbie mnogiej przepraszam. Ale może wierzę w poligamie :)

-- 20 wrz 2013, 00:28 --

owsik napisał(a):Myślę, że była by. Są nawet takie eksperymenty, że osoby po zmianie wyglądu zmieniały swoją osobowość. Dotyczyło, to szczególnie przestępców. Co do pomocy, to już pisałem, naprawdę dużo rzeczy próbowałem. Jeżeli chodzi o te kursy wątpię w ich skuteczność zresztą obejrzyj sobie parę filmików z takich kursów. Moim zdaniem jest to przede wszystkim wyłudzanie pieniędzy,a nie są to tanie rzeczy. Tam, też nie ma mowy o budowaniu jakieś relacji z kobietom jak ją pogłębić. Kolejna kwestia w zasadzie tematem przewodnim są tam techniki podrywu, jakiegoś określone guru. Tylko podryw, to nie jest matematyka czy fizyka. Przecież , to są relacje między ludzkie i nawet jeżeli dana technika działa w przypadku nauczyciela, to może ona się nie sprawdzać kompletnie u jego ucznia. Zaznaczam też, że nie ma tam jakiś metod opartych na badaniach naukowych, czy nawet na technikach manipulacji, które zresztą też były przebadane. Raczej widziałem tam pewne filozofie adeptów. Nie wiem jakie ty masz zdanie na ten temat. Jednak na szczęście każdy ma prawo do swojego.

Nie skreślam, koty lubię i nawet zauważyłem, że one też mnie lubią.

Sortuj wg