Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 23:17
I widzisz cykoplaka tak właśnie wygląda pisanie o rzekomo o innych rzeczach u zrozumienie problemu. Jesteś za niski dla kobiety, ale to chodzi osobowość i to niby ja jestem tępy. Jeżeli jest uczciwy to powinien przyznać mi rację, Ale sądzę, że konformizm wygra.

Brzydota

przez cyklopka 12 gru 2015, 23:17
owsik, ale argument, że to jak się czujemy powinno zależeć od nas samych a nie od innych, to już jest zupełnie serio sprawa, którą większość osób na forum musi przerobić bez względu na to, jaką ma buzię.

Druga rzecz, wszystko jest względne. Jest mnóstwo zwykłych facetów, których widuję na ulicy, w pracy, na różnych spotkaniach i przez myśl by mi nie przeszło wyobrazić sobie tego pana jako swojego męża, sympatię, kogoś, kogo w ogóle mogłabym bliżej poznać, jakby byli z innej planety, nie tej płci, nie tego gatunku, a obiektywnie niczego im nie brakuje, są albo zwyczajni albo atrakcyjni dla kogoś innego niż ja. Nie skreślam ich świadomie, po prostu ich nie biorę pod uwagę, a oni też nie zauważają mnie. A innym razem jest ktoś, kogo bym schrupała bez popitki, a większość kobiet w Polsce by nie ruszyła kijem ni przez szmatę, bo dla nich byłby za gruby/za niski/za blady/za długie włosy/dziwna fryzura/łysy/kulawy *niepotrzebne skreślić. Są też koledzy, którzy zyskują przy bliższym poznaniu, im bardziej ich lubię, tym przyjemniejszy mi się wydaje ich wygląd.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez Sigrun 12 gru 2015, 23:18
bonsai, wiesz ze Cie lubie ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 12 gru 2015, 23:19
Bertha napisał(a):Nie przejęłam się tym szczególnie. Nabieram dystansu do ludzkiej złośliwości.

to nie jest nagana z mojej strony,to prawda.ja też jestem brzydotnikiem ale mam na to wyjebane.ważne że się ruszam,widzę kiedy się budzę i jeszcze chodze po tym świecie.

Brzydota

przez Davin 12 gru 2015, 23:19
owsik napisał(a):I widzisz cykoplaka

cyklopka, patrz jaki nick Ci wynalazł! :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 23:21
cyklopka napisał(a):owsik, ale argument, że to jak się czujemy powinno zależeć od nas samych a nie od innych, to już jest zupełnie serio sprawa, którą większość osób na forum musi przerobić bez względu na to, jaką ma buzię.

Druga rzecz, wszystko jest względne. Jest mnóstwo zwykłych facetów, których widuję na ulicy, w pracy, na różnych spotkaniach i przez myśl by mi nie przeszło wyobrazić sobie tego pana jako swojego męża, sympatię, kogoś, kogo w ogóle mogłabym bliżej poznać, jakby byli z innej planety, nie tej płci, nie tego gatunku, a obiektywnie niczego im nie brakuje, są albo zwyczajni albo atrakcyjni dla kogoś innego niż ja. Nie skreślam ich świadomie, po prostu ich nie biorę pod uwagę, a oni też nie zauważają mnie. A innym razem jest ktoś, kogo bym schrupała bez popitki, a większość kobiet w Polsce by nie ruszyła kijem ni przez szmatę, bo dla nich byłby za gruby/za niski/za blady/za długie włosy/dziwna fryzura/łysy/kulawy *niepotrzebne skreślić. Są też koledzy, którzy zyskują przy bliższym poznaniu, im bardziej ich lubię, tym przyjemniejszy mi się wydaje ich wygląd.

Tylko tak się składa, że ja zawsze jestem nie w typie i wcale sobie nie żartuję, bo nie jest mi do śmiechu z tego powodu. Mam taki typ urody, że nie ma kobiety dla, której bym był atrakcyjny. Na 100 kobiet dla 100 jestem nie w typie i to jest prawda. Jak mam niby kogoś znaleźć? Jak ma mnie to nie frustrować.
Bardzo pragnę mieć dziewczynę i to jest najważniejsza dla mnie sprawa.

Brzydota

przez Davin 12 gru 2015, 23:30
owsik, może spraw sobie kota.

Brzydota

przez nieboszczyk 12 gru 2015, 23:31
owsik napisał(a):Bardzo pragnę mieć dziewczynę i to jest najważniejsza dla mnie sprawa.

a ja pragnę posiadać zdolnośc regeneracji.

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 23:35
Davin napisał(a):owsik, może spraw sobie kota.

lepiej kozę

Brzydota

przez cyklopka 12 gru 2015, 23:36
owsik, ale też są ludzie, którzy żyją samotnie i nie mają z tego powodu zaburzeń. I nie można zakładać, co się w przyszłości wydarzy, albo nie wydarzy, bo nikt nie zna przyszłości. A jak ktoś już założy, że na pewno nic mu się w życiu nie uda, to wtedy już pies pogrzebion.

Jak byłam nastolatką/młodą dorosłą, to też bardzo chciałam mieć chłopaka i nie miałam, i mi było smutno, a jak już miałam, to po 3 tygodniach stwierdzał, że nigdy mnie nie pokocha i mi było jeszcze smutniej. Teraz już mam do tego dystans, bo nie zakładam, że życie to bajka prowadząca nieuchronnie do hajtnięcia się księcia z księżniczką, tylko proces, na który się w jakimś stopniu ma wpływ, ale też akceptuje się, że się nie zna przyszłości i można być szczęśliwym niezależnie od tego, jak się życie potoczy.

nieboszczyk napisał(a):
cyklopka napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):psychicznie chorym psychiatrzy przepisują loda na receptę?

Chyba takiego z mleka i poziomek...? Albo z tych śmiesznych białych malin.

no niestety nie.

Ale kto wykonuje takie usługi? Personel medyczny czy prywatne osoby po uprzednim wyrażeniu zgody i przebadaniu na obecność chorób zakaźnych, bo prostytutki są nielegalne.

bonsai napisał(a):Jesteś brzydki i brzydko piszesz ("uwież" i takie tam...), nie ma żadnej nadziei, nie wiem, dlaczego ludzie tego nie rozumieją. :(

Wyjdę na hipokrytkę, bo już chciałam dumnie stwierdzić, że kto jak kto, ale ja skreślam facetów głównie za gramatykę i ortografię, ale niestety, ładne usta i tyłeczek są w stanie czasowo umniejszyć braki gramatyczno-stylistyczno-słowotwórcze :roll: :oops:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez Sigrun 12 gru 2015, 23:39
Dajcie zwierzaom spokoj!!! Ḍryāgan, Davin,

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 23:41
Sigrun, na życzenie. Ale już się trochę schlałem i sam mam ochotę kupić sobie kozę. Tylko nie mam gdzie trzymać...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez khaleesi 12 gru 2015, 23:42
Podejrzewam, że nawet zwierzak miałby go dość :?
owsik, może za niewidomą się weźmiesz? Nie będzie przeszkadzał jej Twój wygląd a jeszcze lepiej jakby i głuchoniema była wtedy juz pełnia szczęscia bo nie słuchałaby Twoich wynurzeń.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Sigrun 13 gru 2015, 00:09
Ḍryāgan, Miko!!

Sortuj wg