Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 22:51
cyklopka napisał(a):Ja nie rozumiem tylko upartego twierdzenia, że "wszyscy użytkownicy piszą, że wygląd nie ma znaczenia i nie mają racji", skoro prawie nikt tak nie pisał.

No właśnie cyklopka. Nikt tak nie pisał. Wszyscy starali się zaradzić, jak mimo brzydoty owsik ma znaleźć pannę. Większość się nawet w to zaangażowała. Ale on rady nie chce. Chce tylko potwierdzenia, że jest brzydki (no i fakt żaden z niego mister, ale moim zdaniem wygląda normalnie,nie ohydnie jak próbuje wmawiać)

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 22:51
cyklopka napisał(a):Ja nie rozumiem tylko upartego twierdzenia, że "wszyscy użytkownicy piszą, że wygląd nie ma znaczenia i nie mają racji", skoro prawie nikt tak nie pisał.

Co takiego piszą, nie możesz odpadać z brak wyglądu, bo osobowość się liczy.
Dają do zrozumienia Twoje doświadczenie, mam je gdzieś liczy się to co ja mniemam.
Tak to nos stop wygląda w tej gadce.
Rady w stylu to co, że laska mówi Ci z góry nie podobasz mi się fizycznie, a odp na pewno chodzi o osobowość
Laska mówi jesteś dla mnie za niski, rady popracuj nad osobowością bo to się liczy.

Brzydota

przez cyklopka 12 gru 2015, 22:55
Davin, nie broń jej, sama sobie poradzi, psujesz jej rozrywkę na ten smutny sobotni wieczór. :P

owsik napisał(a):nie możesz odpadać z brak wyglądu, bo osobowość się liczy.

Tobie się wydaje, że my tylko to piszemy, bo piszemy dużo innych ciekawych rzeczy, ale widzisz tylko ten jeden argument, który faktycznie możesz znać skądinąd, bo jest ograny strasznie. Może to słyszałeś wiele razy, ale to nie jest jedyny argument w tym wątku, żebyś tylko o niego się oburzał i tylko jemu zaprzeczał.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Sigrun 12 gru 2015, 22:57
Davin napisał(a):
owsik napisał(a):
Davin napisał(a):owsik, tępą to możesz nazywać swoją matkę. ;)

Nie podlizuj sie tak do niej, bo i tak nic z tego. Grasz figo fago.

Jebłem. :mrgreen:

Nie zabraniaj mu sie podlizywac!!!
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 23:01
owsik, bo brzydal z osobowością ma szanse.Brzydal bez osobowości nie ma. Zresztą przystojniak bez osobowości też nie ma szansy, chyba na niezobowiązujący seks -na związek generalnie już nie

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 23:02
cyklopka napisał(a):Davin, nie broń jej, sama sobie poradzi, psujesz jej rozrywkę na ten smutny sobotni wieczór. :P

owsik napisał(a):nie możesz odpadać z brak wyglądu, bo osobowość się liczy.

Tobie się wydaje, że my tylko to piszemy, bo piszemy dużo innych ciekawych rzeczy, ale widzisz tylko ten jeden argument, który faktycznie możesz znać skądinąd, bo jest ograny strasznie. Może to słyszałeś wiele razy, ale to nie jest jedyny argument w tym wątku, żebyś tylko o niego się oburzał i tylko jemu zaprzeczał.

Tak się składa, że on cały czas jest przywoływany, Bardzo mało osób zaakceptowało fakt, że można się nie podobać fizycznie i tylko z tego powodu nie dostawać szansy na randkę. w praktyce to wygląda tak rozumiem Ciebie, ale wiesz osobowość ma znaczenie. Jedynie tylko jetodik uczciwie podchodzi od sprawy, Widzi, że odpadam tylko dlatego, że się fizycznie nie podobam i nie wymyśla żadnego, ale z osobowością inne bzdety. Akceptuje też fakt, że mam prawo z tego powodu cierpieć, bo nie ma w tym nic zabawnego.

Brzydota

przez Davin 12 gru 2015, 23:02
cyklopka napisał(a):Davin, nie broń jej, sama sobie poradzi, psujesz jej rozrywkę na ten smutny sobotni wieczór. :P

owsik napisał(a):

Okej! :mrgreen:

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 23:03
Nie zabraniaj mu sie podlizywac!!!

myślę że Davin powinien się podlizywać tak bardziej zbliżeniowo :D

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 23:03
Ḍryāgan napisał(a):owsik, bo brzydal z osobowością ma szanse.Brzydal bez osobowości nie ma. Zresztą przystojniak bez osobowości też nie ma szansy, chyba na niezobowiązujący seks -na związek generalnie już nie

Lepszy nie zobowiązujący seks niż płacenie za niego, bo na inny nie ma się szans. Brzydal z osobowością czy bez nie ma szansy tak wygląda to w praktyce.

Brzydota

przez Davin 12 gru 2015, 23:10
owsik napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):owsik, bo brzydal z osobowością ma szanse.Brzydal bez osobowości nie ma. Zresztą przystojniak bez osobowości też nie ma szansy, chyba na niezobowiązujący seks -na związek generalnie już nie

Lepszy nie zobowiązujący seks niż płacenie za niego, bo na inny nie ma się szans. Brzydal z osobowością czy bez nie ma szansy tak wygląda to w praktyce.

A co ręka już boli że chcesz za darmo z mordą kapiszona? :mrgreen:

Brzydota

przez Sigrun 12 gru 2015, 23:12
cyklopka napisał(a):Davin, nie broń jej, sama sobie poradzi, psujesz jej rozrywkę na ten smutny sobotni wieczór.

Gdyby nie to ze nie gustujecw kobiatach_nawetvladnych jak Ty) to bym sie za Ciebie zabrala ;)

Brzydota

przez Sigrun 12 gru 2015, 23:13
Ḍryāgan napisał(a):owsik, bo brzydal z osobowością ma szanse.Brzydal bez osobowości nie ma

I tyle w temacie

Brzydota

przez nieboszczyk 12 gru 2015, 23:15
cyklopka napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):psychicznie chorym psychiatrzy przepisują loda na receptę?

Chyba takiego z mleka i poziomek...? Albo z tych śmiesznych białych malin.

no niestety nie.

Brzydota

przez bonsai 12 gru 2015, 23:15
Tak szczerze, to nie znam większego brzydala od owsika. ;( Starałem się jakoś delikatniej to przekazać, ale powalił mnie ogrom zastanej brzydoty. Ja Cię, owsik, rozumiem. Jedyna rada, to zamknij ten temat, wyłącz komputer, bo pogorszy Ci się wzrok i dupa blada. A brzydkiego i ślepego, to już nawet taka ostatnia łania w stadzie nie zechce. Tzn. teraz też nie masz szans, ale po co dodatkowo sobie dokładać. Jesteś brzydki i brzydko piszesz ("uwież" i takie tam...), nie ma żadnej nadziei, nie wiem, dlaczego ludzie tego nie rozumieją. :(
bonsai

Sortuj wg