Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 20:24
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a):Uwież nie chce tego byś mnie gryzła, Będę szczery nie trawię Ciebie, ale to ty się dowalasz do mnie, a nie ja do Ciebie. Możesz sobie być piękna, mądra, cudowna, ale to nie to Ciebie nie uprawnia do tego by kwestionować moje doświadczenia, bo sama byś nie chciała wiecznie się nie podobać. Reprezentujesz przykład przemądrzałego babsztyla i nic więcej. Zawsze najmądrzejsza tylko bez jakiegoś doświadczenia o brzydocie.

Wiem ze mnie nie trawisz:)
I tym bardziej sprawia mi radosc pisanie tutaj...morzesz pisac o mnie ze jestem przemadrzala...wredna etc. No jestem i nikt mi nie zabroni. Jesli kogos nie lubie...no ciz.

Doswiadczenie co do brzydoty mam...pisalam jyz ale Ty tępy jak moj stary noz ktory juz wyrzuycilam i nic do Ciebie nie dociera 8)

Jak na razie to ty jesteś tępa. Gówno wiesz, ale misjonarza zgrywasz.

Brzydota

przez DarkMaster 12 gru 2015, 20:40
owsik, Ty, chłopaku, nie zapędziłeś się trochę? :) Wyhamuj ten pociąg.
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Brzydota

przez my_name 12 gru 2015, 20:45
khaleesi napisał(a):my_name, ale on pewnie nie chce brzydkiej :lol: Ale która z nim wytrzyma...
na marginesie nasze awki sa bardzo zbliżone do siebie

Pewnie nie chce, ale gdyby się zakochał w takiej "nie w typie" to by uwierzył że to możliwe. Nawet nie chodzi o to żeby z nim nie wytrzymywała.

Rzeczywiście, takie milutkie i przytulaśne awki mamy:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez cyklopka 12 gru 2015, 20:48
Chyba lepsza złość, niż użalanie się nad sobą :great:

Obrazek
Ostatnio edytowano 12 gru 2015, 20:51 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 20:50
Nigdzie się nie zapędziłem i na pewno to nie pendolino.
Brzydota to jest nieszczęście i zazwyczaj kwestionują to osoby, które nie mają o tym oczywiście żadnego pojęcia, ale najwięcej by o tym pisały, gadały jak to wygląd się nie liczy. A ja jestem brzydki i wiem z autopsji co to znaczy być wiecznie nie w typie być z góry skreślonym nigdy na randkę, bo fizycznie odpadasz. To jest właśnie brzydota w praktyce to jest ciągłe wysłuchiwanie bzdur i czytanie jak to brzydcy mają szanse i mówią to kobiety, które same odrzucają za wygląd. Czyli u mnie nie masz szansy, ale istnieje zapewne jakaś kobieta, której się podobasz dlatego wygląd nie ma znaczenia, ale mnie nawet nie próbuj podrywać, bo mi sie fizycznie nie podobasz. To własnie k,,, znaczy być nie atrakcyjnym w praktyce.

Brzydota

przez DarkMaster 12 gru 2015, 20:56
owsik, I po to zakładasz temat i non stop o tym /cenzura/? :) Bardziej odstaraszają zapewne Twoje jęki i snucia, niż Twój wygląd ;)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Brzydota

przez my_name 12 gru 2015, 21:00
owsik, to że tutaj ktoś Cię odrzucił się nie liczy, bo najpierw zaprezentowałeś swoją osobowość z nie najlepszej strony.
Żeby nie było - zgadzam się z tym, że wygląd jest bardzo ważny, ale nie zaprzeczysz, że brzydalom też udaje się znaleźć miłość.

Brzydota

przez nieboszczyk 12 gru 2015, 21:06
Bertha napisał(a):Jestem brzydka. Ludzie mnie wyzywali na ulicy, śmiali się ze mnie. W szkole nie szczędzili mi słów krytyki, co było cholernie przykre. Przyznawałam im rację. Tak jestem brzydka. No ale jak zrozumieć fakt, że byli faceci, którym się podobałam ? Ja sobie to tak tłumaczyłam: albo głupi albo ślepi. W psychiatryku to się cieszyłam taką popularnością, że jak zorganizowali nam imprezę, to każdy zapraszał mnie do tańca. Królowa balu w psychiatryku! To taka moja wstawka. Może kogoś pocieszy...

bo jesteś kobietą.sama nazwa mówi płeć piękna więc nawet w brzydkiej dziewczynie i chorej jest ziarno urody co dostrzegają faceci ktorzy kierują sie tylko instynktem.jak myślisz dlaczego bohaterka filmu "ogród luizy" została przez wspólpacjenta wyciągnięta z psychiatryka,ukręcono łeb sprawie jej ubezwłasnowolnienia i została zaproszona przez niego do kanady żeby rozpoczeła nowe życie i uwolniła sie na dobre od faszystowskiej rodzinki?a czy pacjent z podobnymi zaburzeniami i w podobnej sytuacji mial by tyle szczęścia?wyobrażasz sobie faceta zdiagnozowanego jako schizofrenia dziecięca porzuconego przez rodzine w niemowlęctwie tym samym mieszkającyego w psychiatryku i całymi dniami leżącago w łóżku żeby poznał tam współpacjentkę gangsterkę która symuluje chorobe psychiczną i nagle z jakiegoś powodu wpada jej w oko,porywa go ze szpitala,uczy seksu i życia od początku i zapewnia pewny bezpiczeny byt z dala od polski i rodziny ktora oddała do psychiatryka fałszuje dokumenty,zmienia tożsamość i utrzymuje do konca życia za oceanem?tak więc facet jest głupim wariatem.kobiecie tylko zabrali kilka lat życia i musi to nadrobić.
Ostatnio edytowano 12 gru 2015, 21:13 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Sigrun 12 gru 2015, 21:12
owsik napisał(a):Nigdzie się nie zapędziłem i na pewno to nie pendolino.
Brzydota to jest nieszczęście i zazwyczaj kwestionują to osoby, które nie mają o tym oczywiście żadnego pojęcia, ale najwięcej by o tym pisały, gadały jak to wygląd się nie liczy. A ja jestem brzydki i wiem z autopsji co to znaczy być wiecznie nie w typie być z góry skreślonym nigdy na randkę, bo fizycznie odpadasz. To jest właśnie brzydota w praktyce to jest ciągłe wysłuchiwanie bzdur i czytanie jak to brzydcy mają szanse i mówią to kobiety, które same odrzucają za wygląd. Czyli u mnie nie masz szansy, ale istnieje zapewne jakaś kobieta, której się podobasz dlatego wygląd nie ma znaczenia, ale mnie nawet nie próbuj podrywać, bo mi sie fizycznie nie podobasz. To własnie k,,, znaczy być nie atrakcyjnym w praktyce.

Arhol i co z tym zaazem uzywania "nie w typie"?

owsik, tępa...? Chyba se zartujesz. ;)

Nie trawisz mnie i z braku argumentow obrazasz.. Ale spoko. Akurat Twoje zdanie o mnie mam gleboko w d...;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 21:17
nieboszczyk napisał(a):
Bertha napisał(a):Jestem brzydka. Ludzie mnie wyzywali na ulicy, śmiali się ze mnie. W szkole nie szczędzili mi słów krytyki, co było cholernie przykre. Przyznawałam im rację. Tak jestem brzydka. No ale jak zrozumieć fakt, że byli faceci, którym się podobałam ? Ja sobie to tak tłumaczyłam: albo głupi albo ślepi. W psychiatryku to się cieszyłam taką popularnością, że jak zorganizowali nam imprezę, to każdy zapraszał mnie do tańca. Królowa balu w psychiatryku! To taka moja wstawka. Może kogoś pocieszy...

bo jesteś kobietą.sama nazwa mówi płeć piękna więc nawet w brzydkiej dziewczynie i chorej jest ziarno urody co dostrzegają faceci ktorzy kierują sie tylko instynktem.jak myślisz dlaczego bohaterka filmu "ogród luizy" została przez wspólpacjenta wyciągnięta z psychiatryka,ukręcono łeb sprawie jej ubezwłasnowolnienia i została zaproszona przez niego do kanady żeby rozpoczeła nowe życie i uwolniła sie na dobre od faszystowskiej rodzinki?a czy pacjent z podobnymi zaburzeniami i w podobnej sytuacji mial by tyle szczęścia?wyobrażasz sobie faceta zdiagnozowanego jako schizofrenia dziecięca porzuconego przez rodzine w niemowlęctwie tym samym mieszkającyego w psychiatryku i całymi dniami leżącago w łóżku żeby poznał tam współpacjentkę gangsterkę która symuluje chorobe psychiczną i nagle z jakiegoś powodu wpada jej w oko,porywa go ze szpitala,uczy seksu i życia od początku i zapewnia pewny bezpiczeny byt z dala od polski i rodziny ktora oddała do psychiatryka fałszuje dokumenty,zmienia tożsamość i utrzymuje do konca życia za oceanem?tak więc facet jest głupim wariatem.kobiecie tylko zabrali kilka lat życia i musi to nadrobić.

Zapędziłeś się nieboszczyk. Ten film to ładna bajeczka, romansidło dla panienek z problemami psychicznymi i nie ma w nim nic realnego. NIC! Od początku do końca fikcja.

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 21:21
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez Carica Milica 12 gru 2015, 21:26
Wczoraj nikogo nie wyrwałam, bo byli "nie w typie". :why:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Brzydota

przez nieboszczyk 12 gru 2015, 21:30
Ḍryāgan napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):

Zapędziłeś się nieboszczyk. Ten film to ładna bajeczka, romansidło dla panienek z problemami psychicznymi i nie ma w nim nic realnego. NIC! Od początku do końca fikcja.

to dlaczego bertha mimo szantrapostwa została bez zawołania królową balu w psychiatryku?a facet z podobnymi problemami my całymi dniami tylko parzył w sufit leżąc na materacu ociekającym moczem i kałem.

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 21:34
W moim psychiatryku nie było oddziałów koedukacyjnych, więc nawet nie mam pojęcia jak bym się zachowywał na takowym.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg