Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 15:58
U mnie to świadczy o chorobie oczu. której de facto nie można wyleczyć.

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 15:58
owsik napisał(a): Ḍryāgan może ty jesteś świrem, bo ja na pewno nie jestem.

O! Coś nowego! Czyżby kolegę jednak bardziej zabolało nazwanie świrem niż brzydalem??? I to nazwanie nie wprost, bo ja pisałem ogólnie a nie konkretnie o Tobie.
No więc tak ja jestem świrem, zdiagnozowanym (i dlatego mogę mówić co chcę) i musiałem to zaakceptować jakoś.

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 16:00
Strzelałeś może z kałacha, ale kalibrem 5.56mm, bo o ile dobrze wiem to teraz jest standardowy kaliber wojsk NATO?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 16:02
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a): Ḍryāgan może ty jesteś świrem, bo ja na pewno nie jestem.

O! Coś nowego! Czyżby kolegę jednak bardziej zabolało nazwanie świrem niż brzydalem??? I to nazwanie nie wprost, bo ja pisałem ogólnie a nie konkretnie o Tobie.
No więc tak ja jestem świrem, zdiagnozowanym (i dlatego mogę mówić co chcę) i musiałem to zaakceptować jakoś.

Zależy jak kto rozumie świra, bo Depresja dwubiegunowa dla mnie to nie choroba świrów. Wiem, że w tym schorzeniu występują epizody mani, ale mimo wszystko to nie schizofrenia.

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 16:05
Nieboszczyk a to nie na tej twojej strzelnicy jakiś świr zabił instruktora? Bo tak mi jakoś chodzi po głowie (nawet miałem podejrzenia wtedy, że to Ty może)
Depresja dwubiegunowa dla mnie to nie choroba świrów.

Miło, ze tak myślisz hi hi
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez nieboszczyk 12 gru 2015, 16:10
owsik napisał(a):Strzelałeś może z kałacha, ale kalibrem 5.56mm, bo o ile dobrze wiem to teraz jest standardowy kaliber wojsk NATO?

kaliber 5.56 to amunicja do M4.i BRENa.wole kaliber 7,62x39mm.z M4 tez waliłem do puszek.ładne kanały wycinało w dnie puszki i nadpalało puszke od wewnątrz.farba wewnątrz puszki została zwęglona w miejscach trafień.nie lubie walić z M4 bo jest dużo trudniejsze w obsłudze,się zacina i przeziernik celownikowy nie jest tak dokładny jak muszka-szczerbina.maleńkie otworki wokół dziur po kulach to prawdziwy rarytas dla kryminologii.to świadczy że po postrzale w głowę mózg niszczy nie tylko kula.maleńkie otworki wokół otworów wylotowych nie powstają po podziurawieniu puszki widłami,kilofem,gwozdziem.

Brzydota

przez nieboszczyk 12 gru 2015, 16:13
[quote="Ḍryāgan"]Nieboszczyk a to nie na tej twojej strzelnicy jakiś świr zabił instruktora? Bo tak mi jakoś chodzi po głowie (nawet miałem podejrzenia wtedy, że to Ty może)
tak.to sie stało na mojej byłej strzelnicy.a ten świr najpierw poszedł do montelupich na oddział psychiatryczny,potem zrobili go poczytalnym.instruktorzy prawdopodobnie się zmówili żeby pozbyć się natrętnego stałego bywalca rzucającego sie w oczy poprzez wrzucenie śmiecia do pamięci.nieszablonowe ale skuteczne.ten świr mial wtedy 25l i torbe sportową i krótkie włosy.ja jestem starszy,mam długie włosy i nosze plecaki i nie mam na imię Hubert i nie pochodzę z kielc.więc znacznie się różnił odemnie.

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 16:55
Może dla niektórych to dziwne zazwyczaj dla osób, które nie są brzydkie, ale ja na serio. Najbardziej na świecie pragnę stworzyć związek z kobietom, która mi odpowiada.

Brzydota

przez nieboszczyk 12 gru 2015, 17:03
owsik napisał(a):Może dla niektórych to dziwne zazwyczaj dla osób, które nie są brzydkie, ale ja na serio. Najbardziej na świecie pragnę stworzyć związek z kobietom, która mi odpowiada.

brzydotniku jedyny stały swiązek stworzyć to tylko z chorobami.szczególnie nowotworami,aidsem,gangreną,cukrzycą,retinopatią.samotni mają cholernie duże powodzenie tylko u chorób.samotnośc i choroba zawsze idzie w parze.samotność jest poto żeby szybciej umrzeć.jestem zdrowy więc jestem.do hospicjum nie musisz sie stroić i pindrować.tam możesz leżeć nago na materacu ociekającym własnymi odchodami.

Brzydota

przez Ḍryāgan 12 gru 2015, 17:08
owsik napisał(a):Może dla niektórych to dziwne zazwyczaj dla osób, które nie są brzydkie, ale ja na serio. Najbardziej na świecie pragnę stworzyć związek z kobietom, która mi odpowiada.

Wiesz to akurat nie jest dziwne i wcale nie ma nic wspólnego z wyglądem, że się chce stworzyć związek z kobietą (swoją drogą straszne błędy robisz). No ja bym napisał nie tyle taką która mi "odpowiada", ale z taką którą kocham i która mnie kocha. Tak, marzyłem, że założę rodzinę. Nie wyszło... Przestałem marzyć. Ale boli, jasne, że boli.

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 17:33
Pewnie, że nie ma w tym sensie, że większośc ludzi ma taką potrzebę. ,,Odpowiadała" to kwestia słów. Praktycznie podejrzewam, że chodzi nam o to samo. Sęk w tym, że brzydkie osoby mają dużo mniejszą szansę żeby im się to udało. Tak wiem robię bardzo dużo błędów, bo mam dysleksje taką prawdziwą nie tylko dla papierka. Badałem to w poradni i tak właśnie wyszło, ba nawet to psycholog tam stwierdziła. Oceniała moje zeszyty, miałem testy na inteligencje etc. Gdzieś ciężko mi się przelewa myśli na papier i niestety przy tym robię właśnie te nieszczęsne błędy. Żeby nie było, bo akurat czytam bardzo dużo dlatego, że uwielbiam czytać niestety nie przekłada się to na poprawność mojego pisania.

Brzydota

przez Carica Milica 12 gru 2015, 17:44
Zależy jak kto rozumie świra, bo Depresja dwubiegunowa dla mnie to nie choroba świrów. Wiem, że w tym schorzeniu występują epizody mani, ale mimo wszystko to nie schizofrenia.

Spotkałam się ze stwierdzeniem, że lepsza schizofrenia, niż chad.
Ja tam świrem nie jestem, mam tylko małego, niesfornego, różowego króliczka. :)
III Miss Forum

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 17:48
Nie wiem co lepsze. Przy Chad można nie chcący podbić świat, a przy schizofrenii dostać tylko nobla.

Brzydota

przez owsik 12 gru 2015, 18:00
Natomiast przy byciu osobą realnie nieatrakcyjną fizycznie. W dodatku u której wytworzyła się chyba dysmorfobia nie można na nic liczyć.

Sortuj wg