Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Dżejmson 18 wrz 2013, 18:41
Ja pierdzielę, ale oblegany wątek ;)
Dobrze, że niewiele osób z forum ma mają fotkę, bo by mnie tu zaraz zbanowali pewnie :mrgreen: i bym się pożegnał z forum na wieki wieków amen, ban na IP etc etc :P A osoby które moje zdjęcie mają, niech lepiej często robią skany komputera programami antywirusowymi :lol:
Jedyne co można robić to lać na swoją urodę. Drugi raz żyć się nie będzie, więc zostaje tylko akceptacja siebie samego. Szkoda czasu na siedzenie i myślenie, jak to matka natura poskąpiła urody. Zamiast dumania nad tym lepiej robić ze sobą co się tylko da. Nie chodzi mi tutaj o bycie lalusiem kremującym się co rano przed lustrem, ale facet też powinien o siebie zadbać, w granicach zdrowego rozsądku oczywiście.
Choć to może nie jest łatwe, pozostaje tylko zdystansować się do swojej urody, umieć się z śmiać z siebie samego.
Chociaż ja nie zrozumiem nigdy tego wielkiego parcia na związki i chęć podobania się płci przeciwnej. Może mnie swoją urodę jest łatwiej olać, bo nie zależy mi na tym. Z kolei może nie zależy mi dlatego, że jestem cały czas w depresji. Tak czy owak związki na dłuższą metę są nie dla mnie, nie mówiąc już o zakładaniu rodziny - tego sobie nie wyobrażam.
Jak chodzi o pakowanie to faktycznie, dobry pomysł. Sam to praktykuję. Ale nie ze względu na to, że jakakolwiek kobieta to zauważy, po prostu daje mi to satysfakcję i mam jakiś cel w tej zasranej chorobie, no i traktuję to czysto sportowo. Zamiast siedzieć i się dołować, że jakoś się trzymam tylko dzięki psychotropom, pilnuję żeby co trzy godziny wpierd*lić tyle ile trzeba :mrgreen: Ale mnie jakoś pewność siebie od tego nie rośnie. Może i jestem zadowolony bardziej z siebie samego, ale jak zawsze brakowało mi pewności siebie, tak brakuje nadal.
A jak Tobie owsik zależy tak bardzo na kobietach, rób ze sobą co się da, zmień to na co zwróciły Ci uwagę forumowiczki w tym wątku, popracuj nad czym możesz, albo wrzuć na luz i nie traktuj stosunków damsko-męskich jako swojego priorytetu życiowego. Myślę, że to są jedyne dwa sensowne wyjścia.
Dżejmson

Brzydota

przez NieznanySprawca 18 wrz 2013, 18:43
nie swiry, tylko odkrywcy...

Wlasciwie? Semantyka...
...Tylko ktory z tutejszych odkrywcow zapisze sie w historii?
Moze jak komus skonczy sie benzo, wpadnie w szal, zlapie bron, i zrobi jakas masakre w szkole podstawowej.

:twisted:
NieznanySprawca

Brzydota

przez zima 18 wrz 2013, 18:45
Dżejmson, dasz fote? tez chce zobaczyc..
owsik koniecznie przeczytaj moje porady. dodam jeszcze, ze nie walczysz z tradzikiem jak trzeba, a chcesz zwyciezyc z kobieta..
czytalam gdzies ze sa takie tabletki z pochodna witaminy A-roacutane, czy jakos tak, tyle ze uszkadzaja plod, ale Ty rodzil nie bedziesz.
no i musisz cos ze soba zrobić, bo i zapladnial nie bedziesz jak tak dalej pojdzie.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Ferdynand k 18 wrz 2013, 18:47
NieznanySprawca, szkoły podstawowej?
o nie łowca poluje tylko na najgroźniejszych :twisted: :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Brzydota

przez Autodestrukcja 18 wrz 2013, 18:49
Jak chodzi o pakowanie to faktycznie, dobry pomysł.

http://www.youtube.com/watch?v=2vw_-uylxNE
sory nie moglam sie powstrzymać... :D

owsik taj van Damme jest dla mnie odpychajacy na 100 pro a nie nazeka tylko idzie w karate i splits :D :great:
Autodestrukcja

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 18:57
Zima wiem, co robię i piszę. Walczę z trądzikiem różowatym jak trzeba niestety tego typu choroba skóry u mężczyzn przebiega dużo ostrzej niż u kobiet i dużo gorzej leczy się ją. Nie potrzebuję waszych rad dotyczących wyglądu. Jeżeli jednak na starcie jestem nie w typie albo coś podobnego, a czasami, że jestem za brzydki raczej ciężko zinterpretować, to że chodzi o charakter. Z jednym muszę się zgodzić z Tobą zima. Nie mogę dać za wiele kobiecie, bo faktycznie nie mam dobrej pozycji społecznej, a ni urody. Jeżeli chodzi o resztę, to nie mogę się z Tobą zgodzić. Jedynie to co napisał Dżejmson jakoś trafia do mnie. Pewnie masz z tym sportem sporo racji nie lubię pakować, ale może regularne pływanie, to może być to. Lubię pływać i dobrze mi to wychodzi.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 19:01 przez owsik, łącznie edytowano 3 razy

Brzydota

przez Ferdynand k 18 wrz 2013, 18:59
owsik, pływanie idealnie wszystkie partie mięśni :great:
Naczelny Użyszkodnik

Brzydota

przez zima 18 wrz 2013, 19:03
NieznanySprawca, poddajesz ludziom pomysly..... :twisted:

owsik to po co robisz takiego posta skoro nie obchodza Cie rady. ja Cie odbieram jako egocentryka.
benzo one day dancer
live yourself.

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 19:16
Napisałem, co mi chodziło, wielokrotnie nie rady w stylu co zmienić w swoim wyglądzie?. Tylko jak pogodzić się z własną nieatrakcyjnościom czy są jakieś alternatywy do tego?

Brzydota

przez Ferdynand k 18 wrz 2013, 19:20
owsik, nie jesteś nieatrakcyjny
nie można godzić się z czymś takim terapia leki własna inicjatywa :o
Naczelny Użyszkodnik

Brzydota

przez owsik 18 wrz 2013, 19:28
Jestem nieatrakcyjny, gdyby było inaczej nie byłbym wiecznie nie w typie. Moja uroda nie była by problemem na rozmowie kwalifikacyjnej. Ludzie nie obrażali by mnie za wygląd na ulicy.
Byłem na jednej terapii nic mi nie dała.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2013, 19:28 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Ferdynand k 18 wrz 2013, 19:28
zima, egocentryk? ciężko stwierdzić
skupił się na sobie bo siebie nie akceptuje norma :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik

Brzydota

przez kros 18 wrz 2013, 20:35
owsik napisał(a):Jestem nieatrakcyjny, gdyby było inaczej nie byłbym wiecznie nie w typie. Moja uroda nie była by problemem na rozmowie kwalifikacyjnej. Ludzie nie obrażali by mnie za wygląd na ulicy.
Byłem na jednej terapii nic mi nie dała.

Myslisz ze normalni maja latwiej?? Na mnie tez patrza ludzie na ulicy i co z tego, niby przystoijny i co nic nie mam ani dziwczyny ani pracy pozadnej, kazdy jest jaki jest, taki sie urodzilelem i olej wszystkich, bo bo ja swoja urode zamienilbym na to zeby byc normalny zeby zyc normalnie, wolabym byc brzydszy ale zeby zyc normalnie.

Brzydota

przez zima 18 wrz 2013, 20:36
wykończony, mozliwe, ale nawet nazwal sie brzydko- owsik.
benzo one day dancer
live yourself.

Sortuj wg