Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 11 gru 2015, 12:23
owsik napisał(a):nieboszczyk próbowałem wielu rzeczy w swoim image nic nie pomaga jak masz brzydką twarz to nie ważne co robisz kobiety i tak odbierają Cię jako brzydkiego czyli nie w ich typie.

owsik.polecam jeszcze dwufazowe tabletki musujące ZDROVIT multiwitamina+minerały+progesteron.pij regularnie.może ci skóra zrzednie.niema preparatu ZDROVIT estrogen bo podobno po wypiciu by zaczeły rosnąć piersi a nie do końca oto w tym łazi.po jakimś czasie przewlekle bolał by kręgosłup gdyby biust u pijącego urósł do rozmiarów C-F.a zarots na twarzy jest fajny tylko dla maniaków RAZORS.PL którzy w nieskończoność lubią pieścić swoje kuchenne noże drobnymi kamieniami wodnymi,osełkami diamentowymi i rożnorakimi pastami i zawiesinami diamentowymi aby po raz kolejny sprawdzać na zaroście czy wybrze nóż wypieścili.
Ostatnio edytowano 11 gru 2015, 12:29 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 11 gru 2015, 12:28
wielbłądzica napisał(a):
owsik napisał(a):wielbłądzica ,a Ty, gdzie się nadajesz? Gadając bzdury jak to niby wygląd się nie liczy.

to ty gadasz bzdury, że wygląd się nie liczy.

Wygląd się bardzo liczy czego ja jestem wymownym przykładem. Wystarczy być brzydkim, a już się nie dostaje z góry szansy na randkę, bo jest się nie w typie, ale oczywiscie ty wiesz lepiej.

Brzydota

przez owsik 11 gru 2015, 12:30
nieboszczyk weź już przestań, bo to , że ty nie masz potrzeby bliskości. To nie znaczy, że inne osoby mają tak samo jak ty. Być brzydkim to nie jest nic przyjemnego w tym nie ma nic śmiesznego. Kiedy poraz nty jest się odrzucanym za brak urody.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 11 gru 2015, 14:39
owsik napisał(a): Kiedy poraz nty jest się odrzucanym za brak urody.

może wolisz być po raz nty odrzucany i więziony tak długo aż zdechniesz za brak zdrowia i sprawności?czy dostać kulke w łeb za swoje pochodzenie?

Brzydota

przez nieboszczyk 11 gru 2015, 17:47
Ḍryāgan napisał(a):Owsik oficjalnie nadaję ci miano Brzydotnik-Cierpiętnik

a za brzydotnictwo jest kara bezterminowej społecznej banicji.za beznoże,bezręcze,beznercze,bezocze,schizofrenię,zespół downa,autyzm,porażenie mózgowe jest dożywotnia izolacja od społeczeństwa i eksperymenty pseudomedyczne.za niepłacenie podatków lub za niewłaściwe pochodzenie.nie tą wiarę jest najwyższy wyrok-kulka w tył głowy + nałożonę na rodzinę skazańca opłata za zużytą amunicję i posprzątania trupa.zawsze trzeba ponieść konsekwencje niedopasowania do matrycy okrojonej przez społeczeństwo płacąc cenę najwyższą jako że powyższe to cechy stałe i nie da sie powiedzieć przepraszam za brzydotnictwo,beznoże,bezzębie,schizofrenię czy żydostwo.rownoznaczne z prepraszam że żyję,więcej się to nie powtórzy.to nie to że raz ukradnie a potem nie ukradnie,raz zgwałci a potem zaprzestanie.raz zabije potem skruszony przestanie zabijać.banicja,izolacja i kulka w łeb to nie jest kara.to jest przerabianie społeczeństwa.żeby przerobić społeczeństwo trzeba raz na zawsze pozbyć się niewygodnych obywateli.obojętnie czy to banicją,czy izolacją czy kulką w łeb.ważne że na zawsze o z tym samym skutkiem.owsik pisząc te posty przepraszasz dziewczyny u ktorych jesteś nie w typie za brzydotnictwo.to tak jak byś probował zaprzyjaznić sie z kleszczami i komarami nakłaniając ich żeby z krwi przerzuciły się na nektar z kwiatów.

Brzydota

przez Sigrun 11 gru 2015, 18:05
Carica Milica napisał(a):Ja mam stwierdzoną nieuleczalną chorobę psychiczną, ale pieprzen** przez ponad 240 stron o swoim wyglądzie jest zdecydowanie bardziej nienormalne niż moja przypadłość

Padlam... :great:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez Piotr1990 11 gru 2015, 18:07
Owsik, jeśli mogę zapytać, czy miałeś kiedyś w swoim życiu dziewczynę, przyjaciółkę, koleżankę z którą dobrze Ci się gadało?

Brzydota

przez nieboszczyk 11 gru 2015, 18:14
ja też jestem brzydotnik od niemowlęctwa ale nie cierpiętnik.wyjebane mam jak ja wyglądam.niemam wyjebane jedynie na kolor oczu i dlugośc wlosow na glowie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez Carica Milica 11 gru 2015, 18:39
Reasumując: owsik jesteś brzydki i masz popieprzo** w głowie.
A chociaż? Może nie jesteś takim paskudnikiem, tylko nas wszystkich wkręcasz, bo Cię podnieca irytowanie bliźnich? Nie wiem, czy Bóg odpuści Ci grzechy. O właśnie, to jest dobra myśl, wstąp do seminarium duchownego! Skończą się Twoje problemy z kobietami, bo swoją brzydotę oddasz w ręce Najwyższego. I umrzesz jako męczennik za wszystkie paszczury tego świata. Obierz synu taką drogę, bo nie ma dla Ciebie już ratunku!

P.S. Jestem ateistką.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Brzydota

przez Kontrast 11 gru 2015, 18:41
^ dobry pomysl, tam przynajmniej porucha
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez Sigrun 11 gru 2015, 18:43
Kontrast napisał(a):^ dobry pomysl, tam przynajmniej porucha

:hide:

Miales tu nie wchodzic!

Edit: a sorry...to zalozenie na przyszly rok 8)

Brzydota

przez Kontrast 11 gru 2015, 18:44
Sigrun, Jakbym robil to co mam robic to bym tu w ogole kurna nie byl:D
Ale racja to od nowego roku Fankooooooo:)
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez Arhol 11 gru 2015, 18:47
Festiwal rektuObrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Brzydota

przez Sigrun 11 gru 2015, 18:48
Kontrast, :mrgreen:

Ja sobie od 243 stron obiecuje ze nie bede tu wchodzic...i dupa :mrgreen:

Fankoooo? ;)

Sortuj wg