Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Ḍryāgan 07 gru 2015, 17:17
ego napisał(a):Ḍryāgan, nie, Ty z kolei jesteś za chudy, przy Twoim- jeśli dobrze kojarzę-prawie dwumetrowym wzroście. Do tego nie widziałam Twojej twarzy, a ta co ją masz w avatarze, moim zdaniem jest brzydka. ;) I jeszcze jesteś świeżo po rozstaniu z dziewczyną, którą podobno nadal kochasz, a ja nie gustuję haremach, no chyba, że to by był mój harem, to ew. można by nad tym podumać. :)

Nie mam dwóch metrów, bez przesady - tylko 190 cm, więc waga podobno jest właściwa. W awatarze mam khala Drogo z "Gry o tron" i nie jestem do niego podobny :) jestem świeżo po rozstaniu i potrzebuję pocieszenia w związku z tym...

Brzydota

przez bonsai 07 gru 2015, 17:21
Ḍryāgan napisał(a):jestem świeżo po rozstaniu i potrzebuję pocieszenia w związku z tym...

Mmm, ta sentencja to prawdziwy lep na baby. ;>
bonsai

Brzydota

przez Ḍryāgan 07 gru 2015, 17:22
bonsai napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):jestem świeżo po rozstaniu i potrzebuję pocieszenia w związku z tym...

Liczę na to :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez jetodik 07 gru 2015, 17:47
hahaha, ego wczoraj nieźle pozamiatała:D
widzisz Owsik? musisz być nieczuły i gardzący towarzystwem jak ego, aby mieć takie powodzenie jak ona, tego triku nawet najbardziej wyszkolone Grzesiaki nie znają.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Ḍryāgan 07 gru 2015, 17:49
Bo taka postawa wyzwala chęć walki
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez Bluepb 07 gru 2015, 18:58
co oczywiście nie kłóci się z tym, aby płeć męską mieć głęboko w dupie ... eee .... ...zostańmy może jednak przy tym głębokim poważaniu

No pozamiatała :twisted:
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Brzydota

przez Kontrast 07 gru 2015, 19:09
ego jest podobnież brzydka;/
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez khaleesi 07 gru 2015, 19:54
Kontrast, ale wiesz to pocztą pantoflową czy widziałeś foto? :D
bonsai napisał(a):

:lol:
drzewko nie kop leżącego
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Kontrast 07 gru 2015, 20:02
khaleesi, Tak uprzedam bo tu sie Pany warzą, mierzą. Skad wiem? Sama tak pisala, ja jej wierze, jak ktos tu pisal to madra dziewczyna;0
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez jetodik 07 gru 2015, 20:34
ona mówi, ze jest brzydka bo ma androgeniczny typ urody, czyli de facto jest ładna, wysoka, umięśniona, mówiła też, że ma fajne stopy.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Kot_ 07 gru 2015, 21:03
Ego, to jedna z najbardziej kręcących mnie lasek z tego forum. Ten jej charaktarek i światopogląd jarają mnie jak cholera :shock:
Kot_

Brzydota

przez Sigrun 07 gru 2015, 21:17
Ḍryāgan napisał(a):
ego napisał(a):Ḍryāgan, nie, Ty z kolei jesteś za chudy, przy Twoim- jeśli dobrze kojarzę-prawie dwumetrowym wzroście. Do tego nie widziałam Twojej twarzy, a ta co ją masz w avatarze, moim zdaniem jest brzydka. ;) I jeszcze jesteś świeżo po rozstaniu z dziewczyną, którą podobno nadal kochasz, a ja nie gustuję haremach, no chyba, że to by był mój harem, to ew. można by nad tym podumać. :)

Nie mam dwóch metrów, bez przesady - tylko 190 cm, więc waga podobno jest właściwa. W awatarze mam khala Drogo z "Gry o tron" i nie jestem do niego podobny :) jestem świeżo po rozstaniu i potrzebuję pocieszenia w związku z tym...

Moze jakas chetna sie znajdzie ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez Ḍryāgan 07 gru 2015, 22:02
Moze jakas chetna sie znajdzie ;)

Nie podpuszczaj Anetka...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez nieboszczyk 07 gru 2015, 22:31
owsik napisał(a):A co niby mam robić czekać na gwiazdkę z nieba?

prędzej 12 razy sam znajdziesz sie w niebie.to kosztuje 700zł i wiadro adrenaliny

Sortuj wg