Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez cyffuriau 07 gru 2015, 00:58
ego napisał(a):
owsik napisał(a): To znaczy, że cała struktura społeczna ekonomia w danym kraju jest taka i nie ma w tym winy jednostki.
No jak? to jednostka nie ma nic do powiedzenia na to, w którym miejscu drabiny się znajdzie? :shock: To co o tym decyduje? przypadek, losowanie, czy odgórny przydział, że Kowalski ma zakaz studiowania np. medycyny, tylko ma do końca życia robić na kasie w biedronce? :)

rozwoj cywilizacji sprawil, ze dzis jednostka moze zawalczyc o lepsze zycie, kiedys spoleczenstwo bylo tak klasowe ze awans do lepszej ligi nie byl mozliwy

Brzydota

przez jetodik 07 gru 2015, 01:02
Masturbow, pozwole sobie mieć jednak odmienne zdanie, te dyskotekowe laski też idą na osobowość, osobowość trybsona znaczy się...

faktem jest, że mózg podświadomie podejmuje za nas decyzje i bierze rzeczy na które świadomie nie zwracamy uwagi np. u kobiet proporcja talii do bioderek, wydatność ust itd.
później będąc nastawionym już przez mózg albo się zachwycamy albo wybrzdzamy :))
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 07 gru 2015, 01:16
ego wyobraź sobie, że 99.99999% kobietom tak samo się nie podobam jak Tobie. Więc nie jesteś wyjątkowa w ocenie urody. Ludziom się tylko tak wydaje, że bardzo indywidualnie oceniają urodę,a to jest nie prawda.
Ego i cyffuriau oczywiście, że w obecnych czasach cechy indywidualne mają większe znaczenie niż kiedyś. Więc ktoś kto ma zdolności do medycyny może ją studiować, ale nie każdy nadaje się na medycynę i nie każdy ma szansę studiować medycynę z powodu różnych czynników. Awans społeczny jest bardzo złożonym zjawiskiem na, które składają się także czynniki zewnętrze takie jak pochodzie, miejsce urodzenie itp. Wbrew pozorom to ma ogromny w pływ na przyszłość do tego zmiany koniunkturalne i strukturalne. Nie przecinajmy znowu indywidualizmu jak to ma miejsce teraz. Masturbow teraz to nie masz racji, Uwierz mi, że nie znalazłbyś mi dziewczyny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez cyffuriau 07 gru 2015, 01:23
owsik to prawda - nie ma takiej idiotki co by chciala z Toba byc

Brzydota

przez owsik 07 gru 2015, 01:25
cyffuriau napisał(a):owsik to prawda - nie ma takiej idiotki co by chciala z Toba byc

To już było żenujące, bo jak na razie to ty się zachowujesz jak idiota. Nie podoba Ci się temat to wypad. Bo ja Ciebie tu siłą nie trzymam.

Brzydota

przez ego 07 gru 2015, 01:28
owsik napisał(a):Ludziom się tylko tak wydaje, że bardzo indywidualnie oceniają urodę,a to jest nie prawda.
Nie dobijaj mnie nawet, ja też uważam, że jestem brzydka. Teraz już nie będę mieć złudzeń, że może chociaż inni ludzie, nie widzą tego co ja widzę....
ego

Brzydota

przez jetodik 07 gru 2015, 02:34
ego, a po co Ci uroda, pisałaś że Ci się podobam fizycznie, pisałaś, że lubisz do rzeczy, zaproponowałem to i owo, a Ty podkuliłaś ogonek więc?...;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez cyffuriau 07 gru 2015, 02:50
owsik napisał(a):
cyffuriau napisał(a):owsik to prawda - nie ma takiej idiotki co by chciala z Toba byc

To już było żenujące, bo jak na razie to ty się zachowujesz jak idiota. Nie podoba Ci się temat to wypad. Bo ja Ciebie tu siłą nie trzymam.

temat jest ok, ciagniety przez zalosnego trolla taplajacego sie w swoim wlasnym gownie

Brzydota

przez Ḍryāgan 07 gru 2015, 07:41
jetodik napisał(a):ego, a po co Ci uroda, pisałaś że Ci się podobam fizycznie, pisałaś, że lubisz do rzeczy, zaproponowałem to i owo, a Ty podkuliłaś ogonek więc?...;)

Daj spokój, ego to feministka - ona wszystkich facetów ma w "głębokim poważaniu" i tak się z Tobą nie prześpi :) a jakby jakimś cudem doszło jednak do czegoś to Ci odgryzie, lepiej nie ryzykuj.
[ego, ale wiesz, że Cię lubię ;-) jakby co]

Brzydota

przez my_name 07 gru 2015, 11:23
Masturbow napisał(a):to będziemy in tacz, jak przyjdzie zwyżka energetyczna (troszkę jestem depresyjna ostatnimi czasy i szybko bym pjerdolnęła całą inicjatywą), zgłoszę się i rozpoczniemy operację owsik:>

To by było coś. Liczę na to że zmobilizujesz siły i ten wątek jednak nabierze sensu:)

Brzydota

przez ego 07 gru 2015, 15:55
jetodik, Uroda jest potrzebna żeby nie musieć brzydzić się własnym odbiciem w lustrze oraz się nie wstydzić wyjść między ludzi. Chociaż faktycznie w izolacji jakiej zamierzam spędzić resztki mojego życia, uroda ma znaczenie drugorzędne.
Podobasz mi się z twarzy, więcej nie widziałam, ale gdzieś czytałam, że ważysz 120 kg, to za dużo, ja przecież preferuję bardziej zwiewne męskie sylwetki. Do tego wyczytałam, że palisz papierochy, ćpasz amfę i jakieś inne usrojstwa. Ja nie chcę żeby potem moje ewentualne dzieci z wpadki, miały skłonności do używek i nadwagi co je odziedziczą po tatusiu. :bezradny: A ogonek? aż sprawdziłam. Nic tam nie ma. ;)

Ḍryāgan, no mnie z moim wychwalaniem pod niebiosa płci męskiej, bliżej raczej do szowinistów jak feministek, co oczywiście nie kłóci się z tym, aby płeć męską mieć głęboko w dupie ... eee .... ...zostańmy może jednak przy tym głębokim poważaniu. :mrgreen: I czym niby miałabym się odgryźć jetodikowi? najwyżej wykastrować go mogę, w ramach zemsty za upokorzenie seksualne, ale jaka kastracja? jak do seksu przecież też nigdy nie dojdzie. :]
ego

Brzydota

przez Ḍryāgan 07 gru 2015, 15:59
preferuję bardziej zwiewne męskie sylwetki

O! to ja bym się nadał. Ważę tylko 75 kg, nie palę i nie mam nałogów :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez ego 07 gru 2015, 16:10
Ḍryāgan, nie, Ty z kolei jesteś za chudy, przy Twoim- jeśli dobrze kojarzę-prawie dwumetrowym wzroście. Do tego nie widziałam Twojej twarzy, a ta co ją masz w avatarze, moim zdaniem jest brzydka. ;) I jeszcze jesteś świeżo po rozstaniu z dziewczyną, którą podobno nadal kochasz, a ja nie gustuję haremach, no chyba, że to by był mój harem, to ew. można by nad tym podumać. :)
ego

Brzydota

przez khaleesi 07 gru 2015, 16:48
ego, :great: nie jeden facet na forum wymięka przy Tobie.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg