Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 06 gru 2015, 14:49
owsik napisał(a):Anke nie pitol. Jeżeli kobieta mi mówi w twarz, że jej się fizycznie nie podobam to nie ma namyśli osobowości. Sama twierdzisz, że jestem brzydki, ale i tak musisz wymyślać swoje. Ḍryāgan, a ty się odwal, bo dobrze wiem, co mnie spotyka i gówno wierz o tym co to znaczy być brzydkim,a mądrzysz się, że wiesz lepiej co mnie spotyka. Połowa z was by wyła do księżyca, a przy tym się pochlastała jakby była wiecznie nie w typie.

teraz wyje sie do księżyca a w roku 17ym gineli jak barany w ubojniach i zapełnili cały kraj masowymi mogiłami.

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 14:53
nieboszczyk Co ma czerwony terror do mojej sytuacji. Skończ już z tym porównywaniem do flaków mordowania itp.

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 14:55
Kalebx3 mam pracę i ją lubię, ale nie jest to praca marzeń.
Nie mam powodzenia u kobiet na jedną randkę się nie mogę umówić, bo w twarz dostaję informacje, że się fizycznie nie podobam.
Wygląd fizyczny ma znaczenie, a ja ewidentnie jestem nie atrakcyjny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Anke 06 gru 2015, 14:57
Owsik czytaj ze zrozumieniem, napisalam ze brzydkie to masz podejscie samego do siebie. Czytasz i przyjmujesz tylko to co Ci pasuje, tylko po to by utwierdzic sie w swojej przydocie.

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 15:00
Brzydota ewidentnie jest tematem tabu. Ludzie będą nawet zaprzeczać faktom czyjemuś doświadczeniu. Będą udawać, że ewidentnie nieatrakcyjna osoba nie jest brzydka. Byle udowodnić swoje głupie tezy, że ludzie nie odpadają przez brak urody, że brzydka osoba ma takie same szansę na randki,a tym samym na miłość, co atrakcyjna,
Ostatnio edytowano 06 gru 2015, 15:03 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 15:02
Anke wiem co mają atrakcyjne osoby co mają przeciętne osoby i brzydkie osoby takie jak ja . Wiem co mi kobiety mówią dlatego, to ty wybierasz to co Ci pasuj. Bo moje doświadczenie w 100% potwierdza to, że jestem nieatrakcyjny.

Brzydota

przez Kalebx3 06 gru 2015, 15:04
Wygląd fizyczny ma znaczenie, a ja ewidentnie jestem nie atrakcyjny.

powinieneś zainwestować w dobre ( drogie i firmowe ) feromony seksualne . Takie za około 1000zł , nie tańsze .
Oglądałem dawno temu wywiad z takim samym brzydalem jak Ty , któremu też się nie wiodło w miłości , dopóki nie zaczął " nabierać " kobiet na "zapaszki " . Baby wariowały na jego punkcie , a jego morda już nie odstraszała jak wcześniej .
Spróbuj . Tylko jak będziesz kupował musisz trafić na coś prawdziwego ( nie jakieś fałszywe gówno za 100) .
Szczerze Ci mówie ,że jakbym nie miał żony to bym w to wszedł .FEROMONY !!!
Cała przyroda się na tym opiera . Zapach kolego , a pózniej wygląd .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Brzydota

przez nieboszczyk 06 gru 2015, 15:07
owsik napisał(a):nieboszczyk Co ma czerwony terror do mojej sytuacji. Skończ już z tym porównywaniem do flaków mordowania itp.

w czasach czerwonego terroru rosjanie zostali mordowani z błahych powodów.z równie błahych powodów jesteś "nie w typie" i nikt ci nie poda szklanki wody ani cie nie pochowa kiedy zdechniesz.samotność służy tylko po to żeby ci "nie w typie" szybciej umarli.w szkole nawet nie pożyczą ci długopisu bo jesteś "debilem" i wobec tego przestaniesz chodzić do szkoły i nie będziesz sie uczyć.wspóluczniowie i nauczyciele już o to zadbają pokazując ci gdzie twoje miejsce.
Ostatnio edytowano 06 gru 2015, 15:11 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Anke 06 gru 2015, 15:11
owsik napisał(a):Anke wiem co mają atrakcyjne osoby co mają przeciętne osoby i brzydkie osoby takie jak ja . Wiem co mi kobiety mówią dlatego, to ty wybierasz to co Ci pasuj. Bo moje doświadczenie w 100% potwierdza to, że jestem nieatrakcyjny.

Jestem kobieta i pisze to co mysle a jesli Tobie nie pasuje moja opinia, ze nie uwazam iz jestes paskudny to czego oczekujesz? Przyjmujesz tylko te opinie ktore pasuja Twojej teorii a inne sa dla Ciebie klamstwem. To czego Ty chcesz?

Brzydota

przez wielbłądzica 06 gru 2015, 15:16
on już powiedział, że będzie się żalił aż zdechnie. to go rajcuje.

Brzydota

przez Siddhi 06 gru 2015, 15:21
Rzecz w tym, że owsik nie chce niczego poza utwierdzaniem się w swoich przekonaniach. Albo celem tego tematu jest pobicie ilości rekordów postów na forum czy coś. Bite dwa lata.
syzyfowe prace.

Przy okazji... pozdrawiam wszystkich!

Brzydota

przez Kalebx3 06 gru 2015, 15:25
to go rajcuje.

Nie sądzę .
Rajcuję go kobieta , której mu brakuje .
ja go rozumiem .

Brzydota

przez Kalebx3 06 gru 2015, 15:29
[może tu coś znajdziesz dla siebie :
http://www.feromony.pl/produkty/zestawy-startowe
Ostatnio edytowano 06 gru 2015, 15:33 przez Kalebx3, łącznie edytowano 2 razy

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 15:29
Oczywiście mam uwierzyć, bo ktoś mi próbuje wcisnąć kit i to tak widoczny, że aż się można śmiać, że nie jestem brzydki, że to nie to. Jednocześnie mam zaprzeczyć swojemu doświadczeniu, które jest ogromne i jasno i wyraźnie ukazuje mi, że mój problem leży w urodzie.

Sortuj wg