Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 02:40
Bo może nie był brzydszy ode mnie wbrew temu co piszesz? Nawet jeżeli był to był atrakcyjny seksualnie czasami tego typu uroda rozmija się z oceną estetyczną to się nazywa ,,piękny brzydal" i taki facet normalnie ma powodzenie prawie jak atrakcyjny fizycznie mężczyzna.Także nie tylko Tobie bym on się podobał. Jakoś dziwnym trafem Ci niby brzydale, których się pokazuje jak to mają powodzenie do czasu osiągnięcia władzy pieniędzy za bardzo niemili powodzenia.

Brzydota

przez Masturbow 06 gru 2015, 02:51
był koszmarny, wierzaj mi, jak go zobaczyłam, to pomyślałam, że wygląda jak typowy osiedlowy przykrzak i na pewno słucha Pokahontaz. moje koleżanki się nim brzydziły, miał pewien kosmetyczny problematyczny defekt. mówiły, że może i jest sympatyczny, ale że je zwyczajnie obrzydza, jakkolwiek to okrutnie brzmi :-| z samego tylko wyglądu byłby dla mnie kimś, z kim nie bardzo miałabym ochotę mieć do czynienia w ogóle, nie wspominając o jakichś damsko-męskich zajawkach. no a potem się odezwał i dwa lata słuchałam romantycznych piosenek próbując wyrwać go na gadu gadu. w sumie trochę pojechało mi to po samoocenie, bo nigdy nie dał mi szansy, a naprawdę bardzo się gimnastykowałam. wiesz, owsiku, chodzi o to, że on naprawdę miał osobowość, coś, czego Tobie być może jednak brakuje, hmm. bo z wyglądem serio nie ma u Ciebie AŻ TAK źle (powtarzam się).
Masturbow

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 02:57
Podaję się nie wiem czemu. Wiem jednak za co ja odpadam i jestem tego pewny na 100% i to jest mój wygląd jestem brzydki i dobrze to wiem i wiem jak mocno liczy się uroda. Nie dam się przekonać, że nie chodzi o wygląd. Za dużo razy przyczyną moich niepowodzeń była moja brzydka twarz czasami niski wzrost. Nie ma, aż tak źle, ale jest zle, a to wystarczy by się mieścić w zbiorze brzydkich ludzi i odpadać przez brzydotę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Masturbow 06 gru 2015, 03:02
dlatemu, że miał fajny charakter xDDDDDD swoją drogą, co ja musiałam mieć w głowie, że się na parę lat zasiedziałam przy monitorku próbując wyrwać jakiegoś knura, który mnie miał w ustawicznym poważaniu. chyba wióry i budyń. oczywiście oficjalnie było to dupne koleżeństwo, a ja tam biedna wzdychałam i się łudziłam, jeszcze doradzałam czasem w problemach miłosnych, czyli rzepa, straszliwa niestrawna rzepa uech. idę spać owsiku, zmęczyło mnie to rozmówkowanie, niemniej jednak nie złość się na nas, próbujemy Ci tu wszyscy w jakiś sposób, mniej lub bardziej szokowy, pomóc ;) papa :)
Masturbow

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 03:05
Dobrze słodkich snów życzę Masturbow

Brzydota

przez Siddhi 06 gru 2015, 11:57
Od dawna zastanawiałem się jak wyglądasz. Jesteś zupełnie normalny, napewno nie brzydki, niczego Ci nie brakuje! Problem leży gdzie indziej, zafiksowałeś się na kwestii swojego wyglądu i nie widzisz już niczego poza tym. Dla pocieszenia dodam, że mnie (w opini koleżanek) postrzegano jako osobę przystojną, ale niewiele to wnosiło kiedy miałem ze sobą problemy emocjonalne. Osobowość przebija przez urodę, zawsze, i na to ludzie podświadomie zwracją uwagę.
INFJ/4w5

Brzydota

przez khaleesi 06 gru 2015, 12:13
No dobra nos masz mocno szeroki to zbieraj na operacje nosa. Już wszystko napisze jak autor chce tylko zamknijcie już ten temat :hide:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 12:40
Skoro ktoś nie che czytać mojego tematu to niech, go nie czyta ja przecież nikogo nie zmuszam. Więc nie rozumiem poco ktoś tu w chodzi dobrowolnie i komentuje
że mu przeszkadza czytanie mojego tematu.
Ostatnio edytowano 06 gru 2015, 12:45 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 12:44
Siddhi oczywiście, że jestem brzydki. Nie potrzebuję bajerowania, że jestem przeciętny, bo wiem, że nie jestem. Fakty mówią same za siebie multum ludzi mi w twarz powiedziało, że jestem brzydki i napisało to. Jeszcze więcej kobiet, że nie jestem w ich typie. Wypisz wymaluj tak mają brzydcy ludzie. .

Brzydota

przez khaleesi 06 gru 2015, 13:00
owsik napisał(a):Skoro ktoś nie che czytać mojego tematu to niech, go nie czyta ja przecież nikogo nie zmuszam. Więc nie rozumiem poco ktoś tu w chodzi dobrowolnie i komentuje
że mu przeszkadza czytanie mojego tematu.
rzecz w tym, że piszesz post pod postem i w kółko to samo :bezradny:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Brzydota

przez nieboszczyk 06 gru 2015, 13:03
owsik jakie masz pasje?czym sie interesujesz?nie pytam o potrzeby seksualne i interpersonalne.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez khaleesi 06 gru 2015, 13:05
nieboszczyk, :D padłam. Dzięki za uśmiech na mej twarzy :twisted:
Mistrz Avatara

Brzydota

przez nieboszczyk 06 gru 2015, 13:08
khalessi pytam bo owsik nie lubi balistyki ani lotnictwa ani podróżować.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 06 gru 2015, 13:08
khaleesi no i co z tego przecież nie zmuszam Ciebie do czytania.

Sortuj wg