Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 gru 2015, 23:00
Ok jesteś paskudny i pogódź się z tym. Sam twierdzisz, że nie masz szans, więc po prostuj musisz to zaakceptować. Nie próbuj się umawiać. Kto wie jak przestaniesz gonić za miłością, może ona sama cię znajdzie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 23:01
Kolejnym przejawem tabu w kwestii brzydoty szczególnie u facetów. Jest próba negacji umniejszania doświadczeń brzydkich ludzi. Wmawia nam się, że to nie prawda, że tak nie mamy, że nam się tylko wydaje. Najlepiej jakby brzydka osoba milczała jak jej źle, tak chce społeczeństwo.
Ostatnio edytowano 05 gru 2015, 23:04 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 23:02
Sama nie przyjdzie, a próbować próbuję, bo chcę kogoś mieć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 05 gru 2015, 23:07
owsik idz do szamana
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez filip133 05 gru 2015, 23:09
Dziwne że nikt Cię tutaj nie popiera :P Też mi tabu.

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 23:10
nieboszczyk Tobie by się to bardziej przydało z Twoimi karabinami itp. Poza tym szamana, którego ludu ? Bo szamanizm był, a w niektórych przypadkach jest cechą charakterystyczną dla ludów Ugro-Fińskich, Mongolskich, Ałtajskich, Tureckich i plemion indiańskich.

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 23:15
filip133 popiera jedna osoba, która jest uczciwa. Poza tym właśnie was to drażni dlatego, że zachowujecie się dokładnie jak reszta społeczeństwa. To właśnie jest tabu próbujecie wmówić sobie i mi, że brzydkie osoby nie mają tak, źle, bo ktoś tam coś widział, zaprzeczacie faktom, negujecie badania naukowe itp . Bardzo podobnie ludzie zachowują się w przypadku, gdy nie chcą przyjąć do wiadomości innych dyskryminacji np kobiet, rasowej. Tabu to właśnie to, że mężczyzna nie ma prawa się żalić, z powodu swojej brzydoty. Idealnie to zachowanie wpisuje się w pojęcie tabu czyli obszar zakazany z antropologicznego widzenia to jest super przykład,
Ostatnio edytowano 05 gru 2015, 23:16 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez jetodik 05 gru 2015, 23:16
owsik,
Kolejnym przejawem tabu w kwestii brzydoty szczególnie u facetów. Jest próba negacji umniejszania doświadczeń brzydkich ludzi. Wmawia nam się, że to nie prawda, że tak nie mamy, że nam się tylko wydaje. Najlepiej jakby brzydka osoba milczała jak jej źle, tak chce społeczeństwo.

społeczeństwo tłumi wszystko co mu psuje dobre samopoczucie i funkcjonowanie, a Ty pokazujesz społeczeństwu, że można się starać, a i tak nici, kobietom udowadniasz, że są powierzchowne i lecą na ciało bardziej niż na wnętrze, facetom z kolei pokazujesz, że swoje podboje w dużej mierze zawdzięczają czemuś co przypadło im losowo... dlatego właśnie przez 200 stron społeczeństwo dalej wytacza Ci argumenty z którymi rozprawiłeś się do strony góra dwudziestej ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez cyklopka 05 gru 2015, 23:20
owsik, to napisz, co mamy ci napisać, co chcesz usłyszeć, to ci napiszemy. Taki prezent mikołajowy.
Z wyjątkiem tego, co cię spotka w przyszłości, albo nie spotka, bo to na prawdę ch*! wie :bezradny:

Szamanów najbardziej cenię syberyjskich, chociaż amazońscy też mają coś w sobie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 23:23
Czyli może mam iść do Jakuckiego szamana. Ja chcę się żalić, bo mi źle. Nie lubię tylko jak ktoś zaprzecza moim doświadczeniom i faktom naukowym.

Brzydota

przez jetodik 05 gru 2015, 23:24
owsik, ludzie wolą mieć obraz świata taki jaki jest przedstawiany w książkach Pablo Koelko, dlatego nie chcą słyszeć, że ktoś ze względu na niski wzrost i kluskowaty nos w ich społeczeństwie został skreślony przez sto kobiet na sto.
wolą myśleć, że żyją w społeczeństwie gdzie przede wszystkim liczy się osobowość ;)
zwłaszcza, że gdzieś tam podświadomie wiedzą, że czeka ich brzydota prędzej czy później.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez nieboszczyk 05 gru 2015, 23:27
owsik napisał(a):nieboszczyk Tobie by się to bardziej przydało z Twoimi karabinami itp. Poza tym szamana, którego ludu ? Bo szamanizm był, a w niektórych przypadkach jest cechą charakterystyczną dla ludów Ugro-Fińskich, Mongolskich, Ałtajskich, Tureckich i plemion indiańskich.

odczep sie od moich karabinów.moje pragnienia nie są niebezpieczne dla mnie i innych.nie domagam sie głaskania i pieszczot bo nie widze w tym sensu.tylko mnie wkurwiają lub sie ich boje.

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 gru 2015, 23:28
Ok, owsik chce, żeby mu pisać, że jest paskudny i przez to nigdy nie znajdzie kobiety. To ja mogę tak pisać. Nie ma sprawy. W zasadzie to nie wiedziałem jaka była główna teza.Myślałem, że chodzi o porady jak wyjść z sytuacji (znaczy znaleźć dziewczynę) a okazało się, że chodziło tylko o przyznanie owsikowi racji, że jest brzydki (swoją drogą powinieneś kolego zamieścić na początku zdjęcie w dużym formacie - byłoby to bardziej wiarygodne) i pojęczeć jaka jego sytuacja jest dramatyczna i że kuźwa nikt nie ma gorzej
Ostatnio edytowano 05 gru 2015, 23:29 przez Ḍryāgan, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 23:28
jetodik zgadzam się z Twoim zdaniem. Myślę, że także część nie chce tego słyszeć, bo wie że ten stan rzeczy daje im przewagę nad brzydkimi.

Sortuj wg