Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 15:30
A szkoda, że nie widzisz. Dopiero miałbyś nastroje jakbyś próbował i już na samym starcie przegrywał. Dopiero nie miałbyś szans.

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 gru 2015, 17:58
owsik napisał(a):A szkoda, że nie widzisz. Dopiero miałbyś nastroje jakbyś próbował i już na samym starcie przegrywał. Dopiero nie miałbyś szans.

Wiesz co? Śmieszny jesteś. Nie masz pojęcia jaką chorobą jest dwubiegunówka. Dla mnie narzekanie faceta na wygląd jest żałosne i tyle

Brzydota

przez filip133 05 gru 2015, 19:39
Tak mi się przypomniało, miałem to wkleić wcześniej tu, odnośnie jak ktoś jest brzydki:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 05 gru 2015, 19:43
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a):Z brzydką twarzą nie dostajesz nawet szansy. Nie widzisz różnicy?

Nie, nie widzę. Ja już nie mam żadnych szans na normalne życie. Przez swój charakter, przez pierdolony ChAD, huśtawki nastrojów. Nie chcę już więcej mieć nadziei i potem dostawać po dupie. jeśli uważasz mnie za szczęściarza to jesteś dziwny

stary nie ty jeden.więc od tego są pasje.od kego jest kałasznikow którego w każdej chwili wezmiesz do łap i zrobisz nim co ci fantazja podpowie i samolocik do którego wsiądziesz kiedy tylko najdzie cię parcie na przyjemności lub wkurw i z mocnym postanowieniem idziesz na strzelnicę czy do aeroklubu.a dziewczynę?wez do łapy a zostaniesz majciarzem i społeczeństwo odda cię na narządy.na strzelnicę i do aeroklubu nie mają wstępu tylko pijani alub ci którzy w gwałtowny sposób niszczą lub uszkadzają przedmioty w swoim otoczeniu.nie brzydkich,biednych,dziedzicznie schorzonych,chorych,zaburzonych psychicznie,wątłych.właściciele strzelnic i aeroklubów mają to W DUPIE.z biegiem czasu tak się wypalisz że przypadkowa demonstracja "brazylijskiego dżuzitsu" doprowadzi cie do rozpaczy z powodu odcięcia do rutynowej przyzwyczajonej pasji
Ostatnio edytowano 05 gru 2015, 19:50 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Psychotropka`89 05 gru 2015, 19:49
Ten wątek mnie przerasta... A Ty drogi owsiku nie dość, że jesteś samolubem. Gówno wiesz o schorzeniu Ḍryāgan i o jego cierpieniu. Jesteś tak zajawiony na swoim cierpieniu i przegranym życiu, że nie widzisz świata poza nim. Wiem, wiem... to Twój wątek i możesz biadolić do zajebania. Proszzzz... biadol. Ale ja już nie jestem w stanie tego czytać. :silence:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez nieboszczyk 05 gru 2015, 19:52
psychotropka jak owsik ma takie parcie na brazylijskie dżudżitsu to niech dziewczyne wezmie do łap na siłe.może społeczeństwo udzieli mu lekcji.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez filip133 05 gru 2015, 19:54
Tylko nie zwariuj, Psychotropka`89, od tego wątku :D

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 21:33
Ḍryāgan oczywiście nie mogę sobie wyobrazić jak to jest mieć chorobę dwubiegunową, ale wiem co to jest. łatwo jest kogoś krytykować nie będąc w jego skórze.,, Ty zapewne byś się cieszył jakbyś był brzydki i wiecznie nie dostawał szansy nawet na jedno spotkanie przez sam wygląd. Z pewnością też dzięki temu chodziłbyś zadowolony z życia pełen wiary we własne siły i w to, że będziesz miał normalne życie."

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 21:45
Ḍryāgan Wytłumaczę Ci jaka jest różnica ty masz szanse iść na randkę mieć związek ja nie mam mnie już na starcie dziewczyny skreślają więc nie pisz mi, że to to samo. Bo różnica jest kolosalna. Ty masz szansę spotkać dziewczynę, która w pełni zaakceptuje Twoją chorobę i na pewno są one dużo większe niż spotkanie przez zemnie dziewczyny, która da mi szansę i będzie mi jeszcze odpowiadać. Więc to nie to samo, ty masz pierwszy etap ja nie mam nawet na niego szansę.

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 gru 2015, 21:52
owsik,ja po prostu nigdy nie spotkałem faceta, który byłby tak skoncentrowany na swoim wyglądzie. niezły z Ciebie narcyz. jeszcze bym rozumiał jakbyś miał jakieś kalectwo, że jest to przeszkodą, ale marudzenie faceta, że ma brzydką facjatę jest żałosne i tyle.
A co to gadanie "iść na randkę"? jakieś starodawne. jak z miejsca proponujesz kobiecie związek to wiadomo że nie wyjdzie. Teraz jest tyle możliwości poznawania ludzi przez internet. Daj kobiecie najpierw poznać swoją duszę, jak się zakocha w TOBIE nie w Twoim wyglądzie, będziesz ją miał. Chyba, że nie masz NICpoza wyglądem.

Brzydota

przez Davin 05 gru 2015, 21:59
owsik, widzę że ty dalej swoje. Kolega ma takie szanse na związek jak ty na randkę. ;)

Ḍryāgan, kalectwo? Widziałem gościa wykręconego i nie był jakoś urodziwy a ładną dziewczyne miał. ;) (pewnie owsik napisze że kasiasty)

Brzydota

przez filip133 05 gru 2015, 22:02
To może jakieś narcystyczne zaburzenia osobowości?

Brzydota

przez Davin 05 gru 2015, 22:04
filip133, a to swoje pragnienie przytulania jak nazwiesz?

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 22:05
Żałosny to jesteś ty skoro tego nie umiesz zrozumieć. Brzydcy faceci to temat tabu. Kalectwo twarzy najczęściej powoduje skrajną formę brzydoty, ale ludzi brzydcy często spotykają się z szykanami nie dostawaniem szans itp.
http://www.filmydokumentalne.eu/tabu-brzydota/ Naturalnie brzydcy ludzi też spotykają się z takimi sytuacjami tylko o wiele rzadziej. Tak właśnie to wygląda w praktyce.

Sortuj wg