Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 14:39
Ḍryāgan bardzo chciałbym zobaczyć takie pary, ale nigdy takiej nie widziałem, a nie mieszkam w małym mieście.

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 gru 2015, 14:40
owsik napisał(a):Ḍryāgan bardzo chciałbym zobaczyć takie pary, ale nigdy takiej nie widziałem, a nie mieszkam w małym mieście.

No chyba żartujesz

Brzydota

przez ego 05 gru 2015, 14:46
owsik napisał(a):Mam wrażenie, że brzydkim kobietom jest dużo łatwiej niż brzydkim mężczyzną. To znaczy łatwiej im się umówić na randkę mieć kogoś.
To zmień płeć - będzie Ci łatwiej. ;)
Doprawdy, a czym kobieta ma wyrwać faceta na randkę jak nie wyglądem? pozycją społeczną? inteligencją? zaradnością życiową? przecież oboje wiemy, że idealna kobieta dla przeciętnego faceta, to właśnie ładna i niezbyt mądra, odwrócenie tych cech( zwłaszcza obu), może tylko zniechęcać.:]

owsik napisał(a):Cóż lubię wysokie kobiety i właśnie nie chodzi tu o dominacje, albo inaczej chodzi, ale bardziej z mojej strony. To znaczy jeżeli ja niski facet potrafię zdobyć wysoką kobietę to znaczy, że jestem fajny, Wiem wiem totalny egocentryzm, ale cóż poradzić.
Ciężko za Tobą nadążyć owsik, to Ty w końcu chcesz wyrywać dziewczyny na własną fajność, czy na wygląd? Bo jak to pierwsze, to raczej powinieneś cieszyć się z własnej brzydoty, bo ona automatycznie odsieje laski lecące na wygląd.
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 gru 2015, 14:47
to Ty w końcu chcesz wyrywać dziewczyny na własną fajność, czy na wygląd? Bo jak to pierwsze, to raczej powinieneś cieszyć się z własnej brzydoty, bo ona automatycznie odsieje laski lecące na wygląd.

Ego pierwszy raz się z tobą zgadzam :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 14:48
Co do prawdziwych rad działających przy podrywaniu i na randce opartych na badania naukowych, a nie na bajeczkach ze szkół podrywu. To podobno podświadomie czerwony kolor zwiększa atrakcyjność mężczyzny w oczach kobiet. Delikatny wręcz niezauważalny dotyk w przed ramię kobiety sprawia, że chętniej się z nami spotka. Czerwone wino u kobiet zwiększa ochotę na seks i nie chodzi tu o zaciągniecie do łóżka tylko o to, że kobieta podświadomie przypisuje ten stan mężczyźnie przy, którym pije to wino.

Brzydota

przez ego 05 gru 2015, 14:50
Ḍryāgan napisał(a):No tu to bym polemizował. W zasadzie wiele par tak wygląda: ona ładna i elegancka a on nie dość, że paskudny to jeszcze niechlujnie ubrany
Takie same mam obserwacje, ew. oboje są ładni i zadbani. Czasem można jeszcze spotkać oboje brzydcy i niezadbani, ale to w 99,9% pijani bezdomni.
ego

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 gru 2015, 14:50
Czerwony kolor to chyba zwiększa atrakcyjność kobiety w oczach mężczyzny. Facet w czerwonym to raczej dziwnie wygląda, chyba że slipy masz na myśli

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 14:53
ego napisał(a):
owsik napisał(a):Mam wrażenie, że brzydkim kobietom jest dużo łatwiej niż brzydkim mężczyzną. To znaczy łatwiej im się umówić na randkę mieć kogoś.
To zmień płeć - będzie Ci łatwiej. ;)
Doprawdy, a czym kobieta ma wyrwać faceta na randkę jak nie wyglądem? pozycją społeczną? inteligencją? zaradnością życiową? przecież oboje wiemy, że idealna kobieta dla przeciętnego faceta, to właśnie ładna i niezbyt mądra, odwrócenie tych cech( zwłaszcza obu), może tylko zniechęcać.:]

owsik napisał(a):Cóż lubię wysokie kobiety i właśnie nie chodzi tu o dominacje, albo inaczej chodzi, ale bardziej z mojej strony. To znaczy jeżeli ja niski facet potrafię zdobyć wysoką kobietę to znaczy, że jestem fajny, Wiem wiem totalny egocentryzm, ale cóż poradzić.
Ciężko za Tobą nadążyć owsik, to Ty w końcu chcesz wyrywać dziewczyny na własną fajność, czy na wygląd? Bo jak to pierwsze, to raczej powinieneś cieszyć się z własnej brzydoty, bo ona automatycznie odsieje laski lecące na wygląd.
To skomplikowane.

Nie o to chodzi, że chcę wyrwać kobietę na wygląd tylko, że nie mogę poderwać kobiety, bo jestem brzydki. Poza tym nie chcę by kobieta, która się ze mną spotykała uważała mnie za totalnego brzydala, żebym ją odrzucał wyglądem o to mi chodzi.
Co do wysokich szczupłych kobiet to taka dziewczyna jest dla mnie jak diamencik.

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 14:55
Ḍryāgan napisał(a):Czerwony kolor to chyba zwiększa atrakcyjność kobiety w oczach mężczyzny. Facet w czerwonym to raczej dziwnie wygląda, chyba że slipy masz na myśli

Ja się opieram na eksperymentach. Tak czerwony kolor zwiększa atrakcyjność kobiety sęk w tym, że facet jest tego świadomy. To nie chodzi o to, by facet się ubrał cały na czerwono tylko, żeby miał coś czerwonego np krawat, koszulę itp.

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 14:57
Nawet w galerii jak sobie siedziałem na ławce nigdy nie widziałem brzydkiego faceta z piękną kobietom.

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 gru 2015, 14:59

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 15:01
Ḍryāgan zapewne sława i pieniądze nie miały znaczenia.

Brzydota

przez owsik 05 gru 2015, 15:01
Ja miałem na myśli zwykłych ludzi.

Brzydota

przez Ḍryāgan 05 gru 2015, 15:05
No nie mam zdjęć zwykłych ludzi ale na ulicy właśnie zwykłe pary widuję. Ci sławni niezbyt piękni to chociaż są zadbani a ci na ulicy (w trolejbusie, autobusie, sklepie) wcale niekoniecznie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg