Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez elo 03 gru 2015, 20:26
nieboszczyk napisał(a):
Davin napisał(a):
Christina napisał(a):A mnie nikt nie chce bo jestem za ładna i boją się do mnie podejść :lol:

A myjesz się?

a kto podczas masturbacji myśli o higienie intymnej?

ja
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Brzydota

przez Christina 04 gru 2015, 00:54
co za dno (ja) istnieje, no nie? :lol:

Brzydota

przez nieboszczyk 04 gru 2015, 10:16
zresztą woda i mydło nie zabije bakterii.jeśli higiena intymna ma być czasowo skuteczna należy używać podchlorynu sodu,jodyny,wody utlenionej,ozonu,rywanolu,lizolu lub fenolu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 04 gru 2015, 11:01
Wiem, że zawsze będę sam , bo żadnej kobiecie się fizycznie nie podobam. Mam dziś strasznego doła. Czy naprawdę chcę tak dużo,bo pragnę mieć dziewczynę?Jak się pogodzić z tym, że nie mam dziewczyny tylko dlatego, że jestem brzydki i przy tym jednocześnie czuć się spełnionym i szczęśliwym?

Brzydota

przez Psychotropka`89 04 gru 2015, 12:36
nieboszczyk napisał(a):zresztą woda i mydło nie zabije bakterii.jeśli higiena intymna ma być czasowo skuteczna należy używać podchlorynu sodu,jodyny,wody utlenionej,ozonu,rywanolu,lizolu lub fenolu.

Obrazek
owsik napisał(a):Wiem, że zawsze będę sam , bo żadnej kobiecie się fizycznie nie podobam. Mam dziś strasznego doła. Czy naprawdę chcę tak dużo,bo pragnę mieć dziewczynę?

Nie, to nie jest tak dużo.
owsik napisał(a):Jak się pogodzić z tym, że nie mam dziewczyny tylko dlatego, że jestem brzydki i przy tym jednocześnie czuć się spełnionym i szczęśliwym?

Ty się z tym nie pogodzisz, bo dla Ciebie nie ma "zastępstwa" dla bycia z kobietą. Nigdy też nie będziesz szczęśliwy bez kobiety/związku. Wszelkie opcje pomocy i doradzenia Ci zostały wyczerpane w tym wątku. Niestety, przez swój wygląd, wzrost i dość pesymistyczne nastawienie do świata <nie dziwię Ci się wcale, bo przegrałeś życie> nie ma przed Tobą świetlanej przyszłości... Taki lajf... :bezradny:
Obrazek
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Ḍryāgan 04 gru 2015, 12:42
Owsik - na pocieszenie: po pewnym czasie człowiek się poddaje i już wie, że szczęście w tym życiu mu nie jest pisane. Nie będzie miał pięknej żony, gromadki dzieciaków ani rodziny i będzie się musiał zmierzyć z samotnością i tym, że nie jest kochany. Załóżmy, że taki był plan sił wyższych, aby się w ten sposób wydoskonalić. Jeszcze parę lat i libido spadnie, wtedy jest podobno łatwiej

Brzydota

przez Psychotropka`89 04 gru 2015, 12:46
Ḍryāgan, Owisk nigdy się z tym nie pogodzi... Dla niego życie bez drugiej połówki jest życiem straconym.

Obrazek
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Christina 04 gru 2015, 12:51
Niekróre leki zmniejszają libido.
Ze swoich doświadczeń mogę napisać, że escitalopram.
Myślę nad powrotem, chcę być zombie , teraz za bardzo mną miota.
Ja liczę na to, że znajdę przyjaciół i wtedy będę czuć się kochana i nie będę samotna.

Brzydota

przez Psychotropka`89 04 gru 2015, 12:55
Christina, ja polecam sertralinę, dawka od 100mg elegancko sterylizuje. Z tym że Owsikowi nie zależy tak bardzo na sferze seksualnej, tylko na poczuciu bycia kochanym, akceptowanym, przytulanym... On jest po prostu samotny...
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez nieboszczyk 04 gru 2015, 13:03
psychotropka to niech owsik pojdzie po raz wtóry na strzelnice.tam go tak przytulą że mu wyjdzie bokiem.ale żeby to przytulenie było ostrym śmieciem pamięciowym którego poruszenie spowoduje dalsze mentalne obrażenia owsik by musiał być pasjonatą broni i zagorzałym wyznawcą miłości do balistyki.musiało by też go przytulić nie z gruszki ni z pietruszki kilku nieznajomych ludzi tego samego koloru oczu.musiałby też zaglądać za plecy przytulaczy i zauważyć że ci którzy to widzą cisną beke z niego no i w dzieciństwie ojciec powinien zawsze go walić w łeb kiedy chce sie do niego przytulićwtedy widać bezsens przytulania które nic nie rozwiązuje jak na dłoni.ale z jego postów wynika że niema żadnych pasji.ma tylko zle w głowie,ogromny popęd seksualny i potrzeby oksytocynowego zamulenia celem chwilowego odcięcia sie od rzeczywistości.
Ostatnio edytowano 04 gru 2015, 13:09 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez filip133 04 gru 2015, 13:07
Sama sfera seksualna nie ma za dużo wspólnego z samotnością, bo można chodzić do burdelu... :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Brzydota

przez Psychotropka`89 04 gru 2015, 13:09
nieboszczyk napisał(a):psychotropka to niech owsik pojdzie po raz wtóry na strzelnice.tam go tak przytulą że mu wyjdzie bokiem.ale żeby to przytulenie było ostrym śmieciem pamięciowym którego poruszenie powoduje dalsze mentalne obrażenia owsik by musiał być pasjonatą broni i zagorzałym wyznawcą miłości do balistyki.musiało by też go przytulić nie z gruszki ni z pietruszki kilku nieznajomych ludzi tego samego koloru oczu.ale z jego postów wynika że niema żadnych pasji.ma tylko zle w głowie,ogromny popęd seksualny i potrzeby oksytocynowego zamulenia celem chwilowego odcięcia sie od rzeczywistości.

Obrazek
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez nieboszczyk 04 gru 2015, 13:12
filip133 napisał(a):Sama sfera seksualna nie ma za dużo wspólnego z samotnością, bo można chodzić do burdelu... :P

można iśc do burdelu,można walić konia,można pozbyć sie jąder,można brać cyproteron.który wariant jest narwydajniejszy?

Brzydota

przez Psychotropka`89 04 gru 2015, 13:16
nieboszczyk, hmm... mnie osobiście chodzenie do burdeli obrzydza, masturbować się nie umiem <nie sprawia mi to przyjemności i no nie potrafię! :shock: >, jajników pozbywać bym się nie chciała, bo a nóż kiedyś zechcę być mamą, nie wiem co to cyprotern, dlatego ja wybrałabym lek na libido. Ale sęk w tym, że nie znam leku na samotność. Ten ból ciężko stłumić i wiem coś na ten temat.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg