Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Davin 30 lis 2015, 20:36
Ḍryāgan, wróć! Zapomniał dopisać. :mrgreen: Wiadomo że jego śpiewka zawsze powraca. ;)

Brzydota

przez nieboszczyk 01 gru 2015, 12:33
Ḍryāgan napisał(a):Nieboszczyk chyba wszedłeś na wyższy poziom przekazu, albo jestem za głupi, bo nic nie zrozumiałem z Twoich wywodów.

którego z moich wywodów nie rozumiesz?tego że przyrównałem wygląd ciemnych oczu do zeżartych przez próchnicę kanałów w zębie?czy dorazne potrzeby kontaktu fizycznego brązowookich do odbarczenia bolesnego ropnia tkanek okołowierzchołkowych celem doraznego uśmierzenia bólu osobowości poprzez kontakt fizyczny z kim popadnie?

Brzydota

przez Ḍryāgan 01 gru 2015, 12:38
nieboszczyk napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):Nieboszczyk chyba wszedłeś na wyższy poziom przekazu, albo jestem za głupi, bo nic nie zrozumiałem z Twoich wywodów.

którego z moich wywodów nie rozumiesz?tego że przyrównałem wygląd ciemnych oczu do zeżartych przez próchnicę kanałów w zębie?czy dorazne potrzeby kontaktu fizycznego brązowookich do odbarczenia bolesnego ropnia tkanek okołowierzchołkowych celem doraznego uśmierzenia bólu osobowości poprzez kontakt fizyczny z kim popadnie?

Ja pierdzielę... Baudelaire wysiada...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Arhol 01 gru 2015, 13:04
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Brzydota

przez tristezza 01 gru 2015, 14:02
niebo to taki nasz forumowy poeta ;)

Brzydota

przez nieboszczyk 01 gru 2015, 14:24
Ḍryāgan napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):

Ja pierdzielę... Baudelaire wysiada...

nie odpowiedziałeś na moje pytanie

Brzydota

przez Ḍryāgan 01 gru 2015, 15:09
nieboszczyk, pisz krótszymi zdaniami, bo zanim dojdę do końca zapominam co było na początku :zonk: Poza tym nie przyswajam tego typu metafor. Za bardzo wyrafinowane dla mojego prostackiego umysłu

Brzydota

przez nieboszczyk 01 gru 2015, 15:26
Ḍryāgan napisał(a):nieboszczyk, pisz krótszymi zdaniami, bo zanim dojdę do końca zapominam co było na początku :zonk: Poza tym nie przyswajam tego typu metafor. Za bardzo wyrafinowane dla mojego prostackiego umysłu

skoro ci ludzie się tulili do kogo popadnie znaczy że mentalny ból osobowości ich jest równie ostry i silny jak ból ropnia w kości szczęki pod zębami skoro trzeba w jakiś sposób odbarczyć tu i teraz w przeciwnym razie ropień i związany z nim ból sie rozprzestrzeni na inne części ciała w tym do mózgu.nieodbarczony mentalny ból osobowości brązowookich by sie wkońcu skończył dramatycznymi zmianami w osobowości lub samookaleczeniami/samobójstwem.głowa brązowookiego/brązowookiej właśnie wiernie przypomina rozwiercony ząb podczas zabiegu re-endo oglądany przez kamerę wewnątrzustną.kanały są brązowe od próchnicy.pod nimi znajduje się dorodny bolesny i niebezpieczny ropień tkanek okołowierzchołkowych.dla brązowookich dorazne przytulenie się do kogo popadnie jest jak wyjęcie gutaperki z tych kanałów i ropa spokojnie i powoli się wysączy nimi i ból ustępuje stopniowo.

Brzydota

przez Ḍryāgan 01 gru 2015, 15:37
nieboszczyk, ja wysiadam...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez nieboszczyk 01 gru 2015, 15:43
Ḍryāgan napisał(a):nieboszczyk, ja wysiadam...

nie zachodziłeś w głowe co znaczy takie zachowanie bo nie nadziałeś sie na dziwadła i zachowanie ludzi na których sie nadziałeś zawsze było logiczne i wytłumaczane?

Brzydota

przez Ḍryāgan 01 gru 2015, 15:47
Nieboszczyk, ja po prostu nie rozumiem co piszesz. A zachowania ludzi owszem nierzadko bywają nieracjonalne. Sam też nie zawsze postępuję racjonalnie (w końcu mam prawo jako pełnoprawny, zdiagnozowany świr).
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez nieboszczyk 01 gru 2015, 16:01
Ḍryāgan napisał(a):Nieboszczyk, ja po prostu nie rozumiem co piszesz. A zachowania ludzi owszem nierzadko bywają nieracjonalne. Sam też nie zawsze postępuję racjonalnie (w końcu mam prawo jako pełnoprawny, zdiagnozowany świr).

nie rozumiesz moich porównań brązowych oczu i irracjonalnego zachowania tych co noszą takie oczy bo pewnie jeszcze nie miałeś zębów leczonych kanałowo ani powtórnie leczonych kanałowo tych samych zębów,nie widziałeś swoich zębów rozwierconych na monitorze i nie miałeś ropni pod zębami więc nie wiesz jaki to ból.śmiem przypuszczać że brązowookich osobowość podobnie boli kiedy są sami a ciemne oczy mają idealny kolor zainfekowanych kanałów za którymi jest ropień.ząbki prędzej czy pozniej ci padną,dostaniesz "pulpitis" i się zrozumiemy.każdemu z nas przyjdzie się zmierzyć z kanałówką i ropniami podzębowymi.życie.

Brzydota

przez Psychotropka`89 01 gru 2015, 16:04
nieboszczyk, z calym szacunkem ale jak Cie czytam, to Ty jestes najdorodniejszym dziwadlem... To co wypisujesz jest bardziej popierdolone od lata z radiem.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez lucy1979 01 gru 2015, 16:09
Psychotropka`89 napisał(a):nieboszczyk, z calym szacunkem ale jak Cie czytam, to Ty jestes najdorodniejszym dziwadlem... To co wypisujesz jest bardziej popierdolone od lata z radiem.

Możemy zrobić konkurs na najdorodniejsze dziwadło na tym szacownym forum. Niebo jest w czolowce, to pewne...ale jest tez wielu innych.

Psychotropko,
poczytaj posty Take Padniesz, gwarantuję. Polecam jego wątek pt. "Osobliwe Swiry". Włos jeży się na głowie. :yeah:
Ostatnio edytowano 01 gru 2015, 16:10 przez lucy1979, łącznie edytowano 1 raz
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Sortuj wg