Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Psychotropka`89 28 lis 2015, 02:18
owsik, dlaczego kazda osoba, ktora ma inne zdanie od Twojego, jest uwazana przez Ciebie za hipokryte?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez wielbłądzica 28 lis 2015, 02:24
owsik napisał(a):Mam nadzieje, że faceci będą Ciebie za wygląd olewać obrażać. Bardzo Ci tego życzę Sigrun. Mam nadzieje, że staniesz się brzydka. Wtedy zobaczysz jak osobowość pomaga się umówić na randkę znaleźć partnera.

Ej, a może ktoś cie przeklął owsiku w poprzednim wcieleniu i dlatego teraz masz takie życie :(

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 02:53
Psychotropka`89 napisał(a):owsik, dlaczego kazda osoba, ktora ma inne zdanie od Twojego, jest uwazana przez Ciebie za hipokryte?

Nie każdą, ale Sigrun uważam, za hipokrytkę. Przede wszystkim dlatego, że ona dobrze zdaje sobie sprawę, że uroda ma ogromne znaczenie w życiu i jeżeli chodzi o randki to można odpadać za sam wygląd. Rozumiem jeszcze jakbym się fizycznie jej podobał to ok, ale ja jej się nie podobam z urody. Jej upór wynika z faktu, że chce mieć zawsze rację wbrew nawet faktom, Chce wyjść na ,, głęboką" ponad urodę.
Ostatnio edytowano 28 lis 2015, 02:59 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 02:54
wielbłądzica napisał(a):
owsik napisał(a):Mam nadzieje, że faceci będą Ciebie za wygląd olewać obrażać. Bardzo Ci tego życzę Sigrun. Mam nadzieje, że staniesz się brzydka. Wtedy zobaczysz jak osobowość pomaga się umówić na randkę znaleźć partnera.

Ej, a może ktoś cie przeklął owsiku w poprzednim wcieleniu i dlatego teraz masz takie życie :(

Nie wiem, chociaż nie wierzę w reinkarnacje. Można jednak powiedzieć, że brzydota to przekleństwo. Jednak nawet jeżeli założymy czysto hipotetycznie dla naszej dyskusji że to prawda, to przecież na to i tak niema antidotum.

Brzydota

przez wielbłądzica 28 lis 2015, 05:03
owsik napisał(a):Nie wiem, chociaż nie wierzę w reinkarnacje. Można jednak powiedzieć, że brzydota to przekleństwo. Jednak nawet jeżeli założymy czysto hipotetycznie dla naszej dyskusji że to prawda, to przecież na to i tak niema antidotum.

Masz rację. Nie ma antidotum. Nie istnieje tabletka "piękna", ani tabletka "mądrości", lub też tabletka "całkowitego zdrowia psychicznego i przemyślanych decyzji". Ale za to można zaistnieć w sieci tematami o swojej niedoskonałości i tworzyć dyskusje na swój temat.

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 08:28
wielbłądzica napisał(a):
owsik napisał(a):Nie wiem, chociaż nie wierzę w reinkarnacje. Można jednak powiedzieć, że brzydota to przekleństwo. Jednak nawet jeżeli założymy czysto hipotetycznie dla naszej dyskusji że to prawda, to przecież na to i tak niema antidotum.

Masz rację. Nie ma antidotum. Nie istnieje tabletka "piękna", ani tabletka "mądrości", lub też tabletka "całkowitego zdrowia psychicznego i przemyślanych decyzji". Ale za to można zaistnieć w sieci tematami o swojej niedoskonałości i tworzyć dyskusje na swój temat.

Nie mam zamiaru się wylansować wypromować czy coś w tym stylu.
Piszę te posty, bo jest mi zle ponieważ na serio jestem brzydki i nie mam nadziei na lepsze jutro. Brzydota naprawdę obiera szanse na miłość spełnioną.
Mam zamiar się z tego powodu żalić aż zdechnę.

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 08:32
SŁAWOMIR SIERAKOWSKI bardzo podobnie wyglądam do tego człowieka. Obecnie przedstawiam się gorzej niż on bo mam grubszą twarz, ale i tak nadal mocno, go przypominam.

Brzydota

przez Ḍryāgan 28 lis 2015, 09:22
owsik, jakoś nie zauważyłem, żeby Sławomir Sierakowski był przegrany z powodu wyglądu.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez bonsai 28 lis 2015, 09:35
owsik, spróbuj dorównać mu inteligencją, oczytaniem, kulturą słowa, to może i dla Ciebie pojawi się szansa (choć pewnie łatwiej jest smęcić w nieskończoność o swojej brzydocie, w samouwielbieniu pobiłeś już take'a kilkukrotnie).
bonsai

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 09:41
On ma zdolności literackie i wpływy polityczne. Ja mówię o poziomie urody. Z taką urodą nigdy nie spodobam się fizycznie żadnej kobiecie i dla mnie to jest przegrana życia, bo będę wiecznie nie na randkę. Poza tym oczytany to ja akurat jestem i umiem się dobrze wypowiadać. Niestety mam dysleksje i ciężko mi się przelewa myśli na papier. Nie napisałem o tym człowieku po to by roztaczać jego życie tylko pokazać na jakim poziomie urody jestem. On to on ja to ja

Brzydota

przez filip133 28 lis 2015, 13:28
Dla Ciebie to jest przegrana życia, ale nie dla innych.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Brzydota

przez filip133 28 lis 2015, 13:32
Psychotropka`89 napisał(a):filip133, Ciebie tez! Pewnie! :lol:

Gdzie się spotkamy, na przytulanie :D Hahaha :lol: :)

Brzydota

przez Psychotropka`89 28 lis 2015, 14:12
filip133, zapraszam do Krakowa. :D
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez filip133 28 lis 2015, 14:14
Ooo, Kraków nie jest tak daleko... :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Sortuj wg