Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Sigrun 28 lis 2015, 00:13
owsik napisał(a):
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a):Sigrun to ty nie rozśmieszaj dziewczyno. Nie jednemu facetowi by to bardzo popróbowało ego. Co ty zresztą o tym możesz wiedzieć. Skoro piszesz bzdury na temat tego jak to niby uroda się nie liczy.

Jezeli facetowi ego podbudowuje sie (a nie poprobowuje...czy jak to tam napisales) to swiadczy o plytkisci tego faceta...zwykly kurwiarz :mrgreen: szukajacy tempych (zazwyczaj) lasek ktore od razu nigi rozkladaja...i czym tu sie podbudowywac?

Co ja moge wiedziec...na pewno duzo wiecej od Ciebie. A jezeli chodzi o bzdury to Ty je ciagle piszesz. Mistrz monotematycznosci i jeczenia... Zadna tagiego nie zechce

Kur nie k,, Seks też ma znaczenie i nie jest zły nawet dla czystej przyjemności. G,,, wiesz o tym co to znaczy być brzydkim, a się mądrzysz jakbyś wszystkie rozumy zeżarła.

Jestes zalosny ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez Sigrun 28 lis 2015, 00:16
O !!! 200 stron tematu w ktorym facet nic nie robi tylko jeczy i sie nadsoba uzala. Normalnie watek prawiczkow przebity :uklon:
Mam nadzieje ze ktos zorganizuje jeszcze konkurs na najwiekszego forumowego marude...masz moj glos :mrgreen:

Brzydota

przez WolfMan 28 lis 2015, 00:27
owsik, Niektóre dziewczyny kochają tylko facetów których postacie są na banknotach NBP ;)
Musiałbyś przynajmniej hajs mieć ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 00:41
WolfMan wiem to. Tylko mi nie chodzi o dziewczyny na godzinę.
Ostatnio edytowano 28 lis 2015, 00:47 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 00:45
Sigrun Ty za to jesteś czystą hipokrytką, Zachowujesz się jak wyleniały bażant. Piszczysz i piszczysz jak to niby nie mam racji. Przy tym oczywiscie pomijasz fakty, które Ci się nie podobają, bo są dla Ciebie nie wygodne. Więc szkoda słów na Ciebie.

Brzydota

przez Kontrast 28 lis 2015, 00:50
Psychotropka`89 napisał(a):Kontrast, pocieszam Cię i przytulam do swej bardzo wątłej piersi... Biedny Kontraścik... Aci, aci...
Obrazek

O hohoho jaki zem brzydki, tak brzydki, ze trzeba chyba przytulic realnie. gdzie mieszkasz Mala?:D
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez Sigrun 28 lis 2015, 00:51
owsik, po pierwsze jak sie zachowuje wylenialy bazant? Bo jako czlowiek bardzo interesujacy sie zwierzetami...nigdy nie spotkalam sie z takim. Bede wdzieczna...czlowiek cale zycue sue uczy. ;)

Piszczysz to raczej Ty... Chociaz moze ja teraz troche tez bo fardlo mnie boli.

Nie pomijam faktow tylko pomijam Twoje tysiecznie p*erdolenue ze "nie jestes w typie"

Kurfa czlowieku do Cibie nic nie trafia. Jestes kurfa niereformowalny.

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 00:55
Sigrun napisał(a):owsik, po pierwsze jak sie zachowuje wylenialy bazant? Bo jako czlowiek bardzo onteresujacy sie zwierzetami...nigdy nie spotkalam sie z takim. Bede wdzieczna...czlowiek cale zycue sue uczy. ;)

Piszczysz to raczej Ty... Chociaz moze ja teraz troche tez bo fardlo mnie boli.

Nie pomijam faktow tylko pomijam Twoje tysiecznie p*erdolenue ze "nie jestes w typie"

Kurfa czlowieku do Cibie nic nie trafia. Jestes kurfa niereformowalny.

Taki oskubany bez piór tak mi się wydaje, że można, go nazwać wyleniałym. Skoro piszę, że odpadam przez brak urody czyli wygląd to wiem co piszę. Potwierdziły to inne osoby, ale ty i tak brniesz w swoje, że na pewno nie o to chodzi tylko o osobowość. Więc do Ciebie nic nie trafia chcesz być mądrzejsza od faktów i pouczać, bo ty wiesz lepiej.

Brzydota

przez filip133 28 lis 2015, 01:00
Oczy sobie zaraz wydrapiecie..

Brzydota

przez filip133 28 lis 2015, 01:01
Oczywiście że chodzi o osobowość, samym wyglądem człowiek nie żyje, tylko tym co robi i jak się zachowuje i co prezentuje całą swoją osobowością...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 01:02
filip133 napisał(a):Oczywiście że chodzi o osobowość, samym wyglądem człowiek nie żyje, tylko tym co robi i jak się zachowuje i co prezentuje całą swoją osobowością...

Tak i dlatego jak chce się umówić na randkę. Dziewczyna odpowiada wiesz wybacz, ale nie podobasz mi się fizycznie. ,, Masz racje chodzi na 100% o osobowość".

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 01:03
Kiedy dziewczyna mówi facetowi, że jest dla niej za niski by mogła pójść z nim na randkę też zapewne chodzi jej osobowość.

Brzydota

przez Ḍryāgan 28 lis 2015, 01:06
Owsik, bo źle zaczynasz - od razu chcesz randki i deklaracji od kobiety, żeś w jej typie. Skoro jesteś paskudny nie tędy droga. Po prostu najpierw daj tej hipotetycznej kobiecie poznać Twoją osobowość (jak twierdzisz jesteś w środku super facetem, to ci powinno dobrze pójść), oczaruj ją swoim wewnętrznym pięknem niech się w nim zakocha i dopiero gdy cię dobrze pozna proponuj randki itd. Wiadomo, że nikt się w Tobie nie zakocha od pierwszego wejrzenia, to już ustaliliśmy.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 01:07
Skończcie z tą hipokryzją, Wygląd ma ogromne znaczenie sam w sobie. Fakty są takie, że np w miażdżącej większości w ogromnych korporacjach na stanowiskach prezesów, dyrektorów generalnych czy głównych menedżerów, Wybierani są mężczyźni wysocy przekraczający 183cm . Tyle znaczy osobowość w zestawieniu z wyglądem. Podejrzewam, że nie jednak kobieta czy niski mężczyzna lepiej nadawał by się na te stanowiska, ale odpada, bo takie znaczenie ma płeć wygląd itp. a to są cechy fizyczne.
Ostatnio edytowano 28 lis 2015, 01:12 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg