Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 27 lis 2015, 23:47
Ḍryāgan skoro twierdzisz, że jesteś na tyle przystojny, żeby kobiety bez problemu poszły z Tobą do łóżka na jedną noc to czemu tego nie spróbujesz?Ja rozumiem uczucia uczuciami, ale to w brew pozorom może Ci bardzo podbudować poczucie wartości i wcale nie jest powiedziane, że nie spotkasz dziewczyny, która będzie Ci odpowiadać, a ty jej.

Brzydota

przez filip133 27 lis 2015, 23:47
Sigrun napisał(a):
filip133 napisał(a):
Psychotropka`89 napisał(a):Ḍryāgan, Ciebie też mogę przytulić...

A mnie ? :D Hehe :)

Ty to pojawiasz sie wszedzie gdzie o przytulaniu mowa :mrgreen:

Nie śledzę każdego wątku na forum... :p

Brzydota

przez Sigrun 27 lis 2015, 23:50
filip133, taaa :mrgreen: ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 lis 2015, 23:51
bonsai napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):Ta najważniejsza kobieta w moim życiu nie chce już ze mną być

O fuck, przykra sprawa. Ten Wasz związek był taki filmowy, fajny, hmm. No, ale może jeszcze da się wszystko odwrócić?

Był, ale się zbył. Może bardziej chciałem, żeby było tak romantycznie jak w filmie. Ale czy ktoś na dłuższą metę wytrzyma ze zmiennymi nastrojami chadowca? To nie jej wina, to moja wina. Tego jaki jestem. A jestem beznadziejny, chociaż nie mam paskudnej facjaty. Nie sztuka zdobyć kobietę, sztuka ją utrzymać. Tego nie umiem.

Brzydota

przez Sigrun 27 lis 2015, 23:51
owsik napisał(a):Ja rozumiem uczucia uczuciami, ale to w brew pozorom może Ci bardzo podbudować poczucie wartości i

Wyrwanie laski na jedna nic ma podbudowac poczucie wlasnej wartosci...wez mnie po raz kolejny nie rozsmieszaj 8)

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 lis 2015, 23:55
owsik napisał(a):Ḍryāgan skoro twierdzisz, że jesteś na tyle przystojny, żeby kobiety bez problemu poszły z Tobą do łóżka na jedną noc to czemu tego nie spróbujesz?Ja rozumiem uczucia uczuciami, ale to w brew pozorom może Ci bardzo podbudować poczucie wartości i wcale nie jest powiedziane, że nie spotkasz dziewczyny, która będzie Ci odpowiadać, a ty jej.

Właśnie owsik tu jest Twój problem. Wszystko tak konkretnie spłycasz... No więcdla informacji - w manii miałem niegdyś taką fazę, że zdarzał mi się przypadkowy seks. Nawet nie pamiętam twarzy tych kobiet. I nie chcę tak. I gówno prawda, że to podbudowuje poczucie wartości. Ja nie chcę seksu dla seksu, chciałem żeby mnie ktoś kochał. Mieszkałem z kobietą którą kocham ponad rok (jeszcze mieszkam, ale mam się wyprowadzić). Okazało się to dla niej trudne. Jestem toksycznym, paskudnym typem i tyle

Brzydota

przez owsik 27 lis 2015, 23:57
Sigrun to ty mnie nie rozśmieszaj dziewczyno. Nie jednemu facetowi by to bardzo podniosło ego. Co ty zresztą o tym możesz wiedzieć. Skoro piszesz bzdury na temat tego jak to niby uroda się nie liczy.
Ostatnio edytowano 28 lis 2015, 00:01 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 00:00
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a):Ḍryāgan skoro twierdzisz, że jesteś na tyle przystojny, żeby kobiety bez problemu poszły z Tobą do łóżka na jedną noc to czemu tego nie spróbujesz?Ja rozumiem uczucia uczuciami, ale to w brew pozorom może Ci bardzo podbudować poczucie wartości i wcale nie jest powiedziane, że nie spotkasz dziewczyny, która będzie Ci odpowiadać, a ty jej.

Właśnie owsik tu jest Twój problem. Wszystko tak konkretnie spłycasz... No więcdla informacji - w manii miałem niegdyś taką fazę, że zdarzał mi się przypadkowy seks. Nawet nie pamiętam twarzy tych kobiet. I nie chcę tak. I gówno prawda, że to podbudowuje poczucie wartości. Ja nie chcę seksu dla seksu, chciałem żeby mnie ktoś kochał. Mieszkałem z kobietą którą kocham ponad rok (jeszcze mieszkam, ale mam się wyprowadzić). Okazało się to dla niej trudne. Jestem toksycznym, paskudnym typem i tyle

Pojmuję o co Ci chodzi ty możesz to mieć dla Ciebie to nic nie znaczy. Bo nie jesteś Brzydki napiszę brzydko ty nie odpadniesz za ryja na starcie ja odpadam za to. Dlatego ty mnie nie rozumiesz i mojego problemu. Ja Ciebie pojmuję, bo też mam potrzebę bycia kochanym i kochania. Ty natomiast nie masz pojęcia o brzydocie jakie niesie ona ze sobą konsekwencje. Po pierwsze nie miałabyś dziewczyny, bo już na starcie byś odpadł przez brak urody.
Ostatnio edytowano 28 lis 2015, 00:07 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Sigrun 28 lis 2015, 00:03
owsik napisał(a):Sigrun to ty nie rozśmieszaj dziewczyno. Nie jednemu facetowi by to bardzo popróbowało ego. Co ty zresztą o tym możesz wiedzieć. Skoro piszesz bzdury na temat tego jak to niby uroda się nie liczy.

Jezeli facetowi ego podbudowuje sie (a nie poprobowuje...czy jak to tam napisales) to swiadczy o plytkisci tego faceta...zwykly kurwiarz :mrgreen: szukajacy tempych (zazwyczaj) lasek ktore od razu nigi rozkladaja...i czym tu sie podbudowywac?

Co ja moge wiedziec...na pewno duzo wiecej od Ciebie. A jezeli chodzi o bzdury to Ty je ciagle piszesz. Mistrz monotematycznosci i jeczenia... Zadna tagiego nie zechce

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 00:03
Psychotropka`89 niestety cudów nie ma, a to żebym znacząco wyładniał. To już by był cud nad cudami.

Brzydota

przez Sigrun 28 lis 2015, 00:04
Ḍryāgan, daruj se...i tak nic nie przetlumaczysz. Owsik jest "ni w typie" i juz :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 00:05
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a):Sigrun to ty nie rozśmieszaj dziewczyno. Nie jednemu facetowi by to bardzo popróbowało ego. Co ty zresztą o tym możesz wiedzieć. Skoro piszesz bzdury na temat tego jak to niby uroda się nie liczy.

Jezeli facetowi ego podbudowuje sie (a nie poprobowuje...czy jak to tam napisales) to swiadczy o plytkisci tego faceta...zwykly kurwiarz :mrgreen: szukajacy tempych (zazwyczaj) lasek ktore od razu nigi rozkladaja...i czym tu sie podbudowywac?

Co ja moge wiedziec...na pewno duzo wiecej od Ciebie. A jezeli chodzi o bzdury to Ty je ciagle piszesz. Mistrz monotematycznosci i jeczenia... Zadna tagiego nie zechce

Kur nie k,, Seks też ma znaczenie i nie jest zły nawet dla czystej przyjemności. G,,, wiesz o tym co to znaczy być brzydkim, a się mądrzysz jakbyś wszystkie rozumy zeżarła.

Brzydota

przez Ḍryāgan 28 lis 2015, 00:07
Twoimi słowami - odpadam za co innego i tego problemu z kolei Ty nie rozumiesz. Będę już do końca sam, mam nadzieję, że nie będę się za długo męczyć na tym padole łez. Nie ma znaczenia jak wyglądam. Nie zasługuję na to żeby mieć rodzinę, ani kogokolwiek

Brzydota

przez owsik 28 lis 2015, 00:08
Ḍryāgan napisał(a):Twoimi słowami - odpadam za co innego i tego problemu z kolei Ty nie rozumiesz. Będę już do końca sam, mam nadzieję, że nie będę się za długo męczyć na tym padole łez. Nie ma znaczenia jak wyglądam. Nie zasługuję na to żeby mieć rodzinę, ani kogokolwiek

Dostajesz szanse i rozumiem Twój problem.

Sortuj wg