Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Kontrast 27 lis 2015, 20:26
Ja tez zem brzydki, prosze mnie pocieszac!!
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez nieboszczyk 27 lis 2015, 21:23
Kontrast napisał(a):Ja tez zem brzydki, prosze mnie pocieszac!!

oglądałeś film lewiathan?tam dopiero występuje gigantyczna i brzydka postać która leży sobie na rosyjskiej plaży,tak brzydka że ludzie nie podejdą bliżej niż kilkadziesiąt metrów..oswik to przy tym Bradt Pit

Brzydota

przez Kontrast 27 lis 2015, 21:25
nieboszczyk, nie widzialem ale polecano mi ten film. porzadne to kino? czy nad-wyraz wychwalane twym zdaniem?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 27 lis 2015, 21:26
Kontrast napisał(a):nieboszczyk, nie widzialem ale polecano mi ten film. porzadne to kino? czy nad-wyraz wychwalane twym zdaniem?

to film psychologiczny.można go oglądać w sieci.postać o ktorej wyżej mowa jest nawet na okładce.ta postać nie czuje zimna kiedy zbliża sie zima na końcu filmu.

Brzydota

przez Psychotropka`89 27 lis 2015, 22:47
Kontrast, pocieszam Cię i przytulam do swej bardzo wątłej piersi... Biedny Kontraścik... Aci, aci...
Obrazek
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez owsik 27 lis 2015, 22:56
Kontrast Śmiej się śmiej. Tylko ja nie piszę o tym by ktoś mnie pocieszał. Prawda jest taka, że brzydota niszczy życie.
Wbrew temu co twierdzą tu niektóre kobiety. To jednak wygląd dużo bardziej się liczy niż charakter. Większośc osób nie odpada przez charakter tylko przez to, że się nie podoba fizycznie. Fajnie się pisze i mówi bajeczki, że poza wyglądem równie ważne są inne czynniki jak osobowość itp. i że tym można przeskoczyć brak urody, tylko to jest nie prawda i dobrze to wiadomo. Prawda jest taka, że w miażdżącej większości decyduje tylko wygląd fizyczny czy kobieta umówi się na randkę czy nie.
Nie wiem czemu pokutuje ten mit, że na ulicach widzi się tylu brzydkich facetów z atrakcyjnymi fizycznie kobietami. To jest kompletna nie prawda, może poza nielicznymi wyjątkami, gdzie widać, że facet jest bogaty. Brzydcy co najwyżej i to bardzo rzadko mają równie nieatrakcyjnie partnerki. Zjawisko nieatrakcyjności wyglądu jest widoczne już zdecydowanie częściej w odwrotnym przypadku on przeciętny, a nawet przystojny ona brzydka.
Ciekawe czy ktoś by chciał mieć świadomość, że kompletnie nie podoba się fizycznie wybrance/kowi i że jest z nim tylko dlatego, że sama nie grzeszy urodą.

Film widziałem byłem na nim w kinie bardzo dobry. Zdecydowanie polecam.

Brzydota

przez Sigrun 27 lis 2015, 23:02
Psychotropka`89, ale sluczny szczurek :105:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez nieboszczyk 27 lis 2015, 23:05
owsik wolałbyć mieć beżową twarz i skórę,czarne oczy,bujną czarną brode i nosić kominiarkę/turban?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 lis 2015, 23:05
owsik, pogrzało cię z tym wyglądem. Ubzdurałeś sobie, że wszystkie twoje nieszczęścia biorą się z nędznej facjaty i jakbyś był piękny jak apollo to byłbyś od tego mądry, szczęśliwy, bogaty i miałbyś miss świata. Znalazłeś sobie wyjaśnienie swoich niepowodzeń i wymówkę, żeby nic nie robić, bo przecież facjaty nie zmienisz. Tymczasem wygląd nie ma tu nic do rzeczy i gówno prawda, że przystojni, wysocy faceci są szczęśliwi i mają szczęśliwe związki i wszystko im się układa. Jak ktoś jest beznadziejny to extra wygląd niewiele mu pomaga i tyle.

Brzydota

przez Sigrun 27 lis 2015, 23:07
Ḍryāgan, :brawo:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez owsik 27 lis 2015, 23:11
Tyle, że ja nie jestem beznadziejny, a brzydota ewidentnie przeszkadza mi w życiu i mam tego pełną świadomość.
Nawet badania to potwierdzają, że tak atrakcyjność fizyczna podnosi jakoś życia.
Nie mam partnerki, która by mi odpowiadała fizycznie i osobowością i nie piszę tu o konkretnym przykładzie tylko dlatego, że jestem brzydki.
Faktów nie da się zakrzyczeć nawet jeżeli pomija się je w dyskusji udaje, ze ich nie ma bądź wmawia, że to nie prawda. W systemie dziesiętnym 2 x 2 zawsze da 4, a moja brzydka facjata i czasami niski wzrost ewidentnie sprawiają, że mam ogromne trudności z umówieniem się na randkę.

Brzydota

przez Psychotropka`89 27 lis 2015, 23:22
Sigrun, mój szczuro-mysz i tak najcudniejszy jest. :lol:
Ḍryāgan, mega atrakcyjny może poruchać co najwyżej ale nie stworzy się z nim związku <chyba, że trafi na pustą, niegrzeszącą inteligencją laskę>. Oj, przepraszam za niecenzuralne słowo...
owsik, uważasz, że nie jesteś beznadziejny z charakteru? Hmm... Ja Ci powiem, że z wyglądu na pewno też szału nie ma u Ciebie <tak, tak, jesteś przegrany, paskudny, masz zniszczone życie, itd.> ale znałam w swoim życiu facetów, którzy byli dziwni psychicznie. Tzn. nie w sensie, że byli zaburzeni ale mieli coś tak odpychającego w sobie, coś "dziwnego". Miał to coś zarówno chłopak ładny, przystojny, atrakcyjny, jak i brzydki jak noc. Są takie osoby i nie wiem co to jest ale laski spieprzają od nich na kilometr. Ale masz racje, ten ładny miał chociaż okazję bzyknięcia, brzydki już nie... O tyle miał lepszą sytuację. ;)
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Ḍryāgan 27 lis 2015, 23:24
Tyle, że ja nie jestem beznadziejny
to masz już najważniejszy atut w kieszeni. Ja na przykład jestem beznadziejny. Nie potrafię żyć w związku, nie mam przyjaciół ani nawet kumpli, nikt mnie nie kocha. I mam to gdzieś. Już nie zamierzam o nic walczyć. Widocznie tak miało być.
Może mam w sobie to "coś dziwnego". Tak,owszem jak zechcę mogę mieć laskę na jedną noc. I co z tego? Ta najważniejsza kobieta w moim życiu nie chce już ze mną być
Ostatnio edytowano 27 lis 2015, 23:27 przez Ḍryāgan, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Psychotropka`89 27 lis 2015, 23:26
Ḍryāgan, Ciebie też mogę przytulić...
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg