Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez jetodik 25 lis 2015, 23:34
Angelina Jolie, Brad Pitt... podziękuję ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 23:48
Christina dziękuje za radę

Brzydota

przez filip133 26 lis 2015, 00:32
Ḍryāgan napisał(a):Najlepiej nie być zakochanym, najlepiej nie ufać w ogóle nikomu. Najlepiej być samemu i mieć gdzieś cały świat.

Oj żeby tak się potrafiło, umiało... Żeby się umiało myśli wyłączyć, ehhh

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 26 lis 2015, 15:30
owsik napisał(a):Oczywiscie, że doświadczyłem. Bardzo lubię zwierzęta. Nie zmienia to faktu, że mam czy nie mam szans na dziewczynę to ja potrzebuję związku.

a w chinach przewrócił się worek z ryżem.

Brzydota

przez owsik 26 lis 2015, 22:41
nieboszczyk ?

Brzydota

przez nieboszczyk 26 lis 2015, 22:59
owsik napisał(a):nieboszczyk ?

kto napisze książke o tym że w chinach przewrócił sie worek z ryżem/o twojej brzydocie?kogo to obchodzi?

Brzydota

przez android 26 lis 2015, 23:02
Przeczytałbym chętnie autobiografię owsika.
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

Brzydota

przez jestem-bogiem 26 lis 2015, 23:49
Do pięknych to ja też nie należę wątła sylwetka i nochal jak u tych terrorystów z paryża albo jeszcze gorszy

Brzydota

przez owsik 27 lis 2015, 16:53
Chociaż żeby było mnie stać na operacje plastyczne. To bym zaryzykował, bo przecież z taką brzydotą zawsze będę się nie podobał kobietom. Obawiam się, że nie ma takiej kobiety dla, której byłbym atrakcyjny fizycznie.

Brzydota

przez nieboszczyk 27 lis 2015, 17:47
owsik idz do Norwegii na te operacje plastyczne,kup sobie nowe pośladki,nowe cycki,nowe usta a kiedy zęby cie rozbolą rwij jak rzodkiewkę,kiedy stopy ci spuchną i rozbolą obetnij nogi na NFZ i pij denaturat na który zarobisz po całym dniu zbierania puszek a na śmietnikach bywają wyrzucone łososie i nowe garnitury.

Brzydota

przez schizonerw 27 lis 2015, 19:20
Ludzie litości, przez blisko 200 stron pierdolicie o tym że wygląd nie ma znaczenia. A właśnie że ma. I Owsik ma rację. Jak ktoś jest brzydki to nic mu już nie pomoże. W takim wypadku najlepiej jak ktoś kupie kawał sznura i zrobi z niego użytek. A całe to pierdolenie o wnętrzu to można sobie do dupy wsadzić.

Brzydota

przez Evia 27 lis 2015, 19:31
Oczywiście, że wygląd ma znaczenie. Na dodatek dosyć spore.
Mimo to będąc nawet brzydalem można sobie kogoś znaleźć (o ile nie ma się wymagań z kosmosu)
Istnieje mnóstwo par gdzie dwie lub jedna osoba nie grzeszą urodą (zazwyczaj facet)
Trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć.
Jeśli natura nie była wobec kogoś łaskawa, to niestety trzeba wtedy trochę więcej popracować nad swoim charakterem, bo jeśli jedno i drugie jest kiepskie to wtedy samotność murowana.
Poza tym kobiety jeszcze bardziej od brzydali nie lubią narzekających i użalających się nad sobą brzydali.

Brzydota

przez cyklopka 27 lis 2015, 19:40
nieboszczyk, w Szwecji głodu nie zaznali (no może w XVII w. ale to zbyt dawno) więc wyrzucają dobre jedzenie.

schizonerw, no a co, mamy przytaknąć, że jest brzydki, chociaż go nie widzieliśmy, i że sobie nikogo nie znajdzie, chociaż nie jesteśmy wróżkami? :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez bittersweet 27 lis 2015, 20:18
schizonerw napisał(a):Ludzie litości, przez blisko 200 stron pierdolicie o tym że wygląd nie ma znaczenia. A właśnie że ma. I Owsik ma rację. Jak ktoś jest brzydki to nic mu już nie pomoże. W takim wypadku najlepiej jak ktoś kupie kawał sznura i zrobi z niego użytek. A całe to pierdolenie o wnętrzu to można sobie do dupy wsadzić.
Boszz, wiadomo że wygląd się liczy, ale inne sprawy licza się bardziej niż :roll: no chyba ze ktoś jest kompletnym pustakiem i wystarczą mu same powierzchowne cechy. Owsik uczepił się wyglądu jako podstawowego wyznacznika atrakcyjnosci, wymyślił sobie nawet, nie chce być z kims, kto go nie uzna za atrakcyjnego, jednocześnie twierdząc, ze jest nieatrakcyjny dla każdego. Trzeba być swoistym geniuszem idiotyzmu, żeby samemu się tak wrobić :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg