Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Druid 25 lis 2015, 10:34
Arhol napisał(a):No jedziemy do 200 psze państwa,dacie radę.
Oki, wznoszę się na wyżyny życzliwości i absurdu.

Owsiku, skoro nie masz szans na znalezienie dziewczyny... masz czworonoga i chodzisz na terapię? Może ulżyłoby Ci w samotności?
Relacja terapeutuczna to zawsze jakaś relacja, myślę że dobra alternatywa dla samotnych.
Z kolei pytanie o pupila motywuję własnym doświadczeniem, tzn. póki mój kotek żył, częściowo zaspokajał moją potrzebę bliskości emocjonalnej. Gdybym spotkała wtedy księcia z bajki z alergią na koty, byłby problem.
Druid

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 10:37
Nie mam czworonoga. Chodziłem na terapię. Tylko, że ja szukam związku z kobietą nie kotem czy psem. Nie brakuje mi znajomych brakuje mi podobania się kobiecie związku.

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 10:45
Nawet sama psycholog stwierdziła, że gdybym miał dziewczynę, która mi odpowiada. To moja pewność siebie poczucie wartości wzrosło by znacząco. Bo właśnie jest ono pogrzebane przez tą niemożność znalezienia dziewczyny tych ciągłych porażek w tej dziedzinie życia. Stąd mówię, że brzydota zniszczyła mi życie, odebrała coś cennego. Nikt nie marzy przecież o tym by wiecznie się nie podobać fizycznie kobiecie. By ciągle słyszeć jak chce się spotkać na randkę, że jest nie w jej typie, że jest za brzydki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 10:47
Absurdem jest to, że tu większość osób nie może przyjąć do wiadomości, że ktoś może być brzydki i z tego powodu nie podobać się fizycznie.

Brzydota

przez Druid 25 lis 2015, 10:49
owsik napisał(a):Nie mam czworonoga. Chodziłem na terapię. Tylko, że ja szukam związku z kobietą nie kotem czy psem. Nie brakuje mi znajomych brakuje mi podobania się kobiecie związku.
Już przecież ustaliłeś, że nie masz szans na znalezienie dziewczyny... Widocznie jeszcze nie doświadczyłeś takiej samotności, w której więź emocjonalna ze zwierzęciem dawałaby radość.
Druid

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 11:01
Oczywiscie, że doświadczyłem. Bardzo lubię zwierzęta. Nie zmienia to faktu, że mam czy nie mam szans na dziewczynę to ja potrzebuję związku.

Brzydota

przez Druid 25 lis 2015, 11:12
Skąd wiesz, że potrzebujesz? Może to tylko zachcianka?
Jak mam rozpoznać, czy potrzebuję związku, czy tylko zazdroszczę koleżankom w stałych związkach?
Druid

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 11:23
Przez lata tego pragnę. Zachcianka choćbym nie wiem jak silna nie trwałą by tak długo. Poza tym silna potrzeba bycia z kimś jest raczej normalna dla większości ludzi na całej ziemi.

Brzydota

przez elo 25 lis 2015, 12:26
ponawiam wiec
w czym blokuje cie brak dziewczyny? czego takiego nie mozesz osiagnac bedac samemu?

uzalezniasz swoje szczescie od drugiego czlowieka co nie jest zdrowe (ale zeby nie bylo - nie odmawiam ci prawa do marzenia o zwiazku)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Brzydota

przez wiejskifilozof 25 lis 2015, 14:18
Czasem człowiek,jest zdrowy i sam.

Brzydota

przez nieboszczyk 25 lis 2015, 14:30
owsik idz do aeroklubu,zamów sobie w tandemie lot na PPGG,poproś pilota żeby wzniósł się ponad warstwe smogu nad miastem.powinna być mniejwięcej kilometrowa i nagraj to.jak wrócisz do domu wrzuć filmik na you tube.zostań narcyzem.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez nieboszczyk 25 lis 2015, 14:32
detektywmonk napisał(a):Czasem człowiek,jest zdrowy i sam.

ale zdrowy człowiek żeby być sam musi się wysilić i powiedzieć "spierdalaj"tym sie rózni od chorego.

Brzydota

przez novymivo 25 lis 2015, 16:55
owsik wstaw swoja fotke, zaslon oczy jak co i wstaw fotke, prosze cie o to. Rozumiem twoj problem, ja mam podobmie, ale to gowno siedzi w glowie, a piekno to rzecz wzgledna.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Brzydota

przez nieboszczyk 25 lis 2015, 17:06
właśnie.wrzuć tu swoją fotkę z papierową torbą na głowie
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg