Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Druid 25 lis 2015, 01:41
to może zacznij szukać swojej drugiej połówki, tej jednej jedynej, zamiast marudzić o randkach (bo tym ostatnim mocno spłycasz sprawę)
Druid

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 01:46
Dark Velvet napisał(a):to może zacznij szukać swojej drugiej połówki, tej jednej jedynej, zamiast marudzić o randkach (bo tym ostatnim mocno spłycasz sprawę)

Ale on zaraz Ci napisz ze nue ma szans na ta jedyna bo jest nie w typie :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez Masturbow 25 lis 2015, 01:46
jest kilka fajnych, samotnych, sixi (duchem) babeczek na foro, radzę przejrzeć się w galerze i uderzyć na priwierka :)
Masturbow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 01:49
Masturbow napisał(a):jest kilka fajnych, samotnych, sixi (duchem) babeczek na foro, radzę przejrzeć się w galerze i uderzyć na priwierka :)

Po przeczytaniu jecznia pana autora watku...gwarantuje ze zadna sie nie odezwie :mrgreen:

Brzydota

przez Masturbow 25 lis 2015, 02:20
czeezu, to niech uderzy z nowego konta lamblia69 albo samotny tasiemiec, a odkładając kpiny na bok, to owsiku, skoro jesteś nieurodziwy, to większe szanse powodzenia uderzając do kobiet z mankamentem urodowym, co wcale nie musi odbierać im przecież innych przymiotów (ciepłe serduszko, zainteresowanie kinem/literaturą, błysk w oku, szalony sex). w necie jest cała masa niedosamczonych, rozżalonych kobiet, tylko czekających, aż pojawi się słodki men, u którego boku szybko zapomną o dawnej zgryzocie samotności i rozkwitną. tak naprawdę, to przecież chociażby to forum jest do tego doskonałym miejscem, czy różnego rodzaju fora tematyczne, gdzie czynnikiem decydującym będzie umiłowanie wspólnych pasji, bo jeśli zawężasz pole poszukiwań do portali randkowych, gdzie dominuje pęd za kasą, czy opalenizną i ogólny klimat płycizny, to ciężko się dziwić (szukanie miłości na portalu randkowym to z definicji absurd, choć oczywiście czasem zdarzy się perła w kupie gówna). czas, abyś wziął los w swoje ręce, u go bro!
Masturbow

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 02:20
Owsika chyba wysrało :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 03:34
Oczywiscie nie ma czegoś takiego ja ta ten jedyny. Ale nawet jeżeli założymy, że jest to musi dojść i tak do randki. U mnie nie do chodzi, bo się fizycznie nie podobam. Można pisać godzinami z kimś, a i tak wystarczy jedno zdjęcie facjaty i od razu jest nie dziękuje i to mnie właśnie tak boli.

Brzydota

przez Masturbow 25 lis 2015, 04:25
:(

każda kolejna próba radzenia owsikowi podejdzie pod masochizm. śledzenie tego wątku sprawia mi ból. owsiku, odblokuj czakrę brzydoty. this is madness, this is owsik
Masturbow

Brzydota

przez elo 25 lis 2015, 05:24
zarzucilam se 20 stron tego watku na raz i az mnie oczy rozbolaly od tych ortografow (co nie zmienia faktu ze chce wiecej - typowy masochizm)
owsik napisał(a):Moja nieatrakcyjność naprawdę mnie zniszczyła. Wiem, że gdybym nie był brzydki. Z pewnością byłbym szczęśliwszy wydaje mi się, że sporo bym mógł osiągnąć. Bo nie blokował by mnie brak dziewczyny .

w czym blokuje cie brak dziewczyny? czego takiego nie mozesz osiagnac bedac samemu? skad ta pewnosc ze nie bedac brzydkim z automatu stalbys sie szczesliwy? nieatrakcyjnosc cie niszczy tylko dlatego ze jej na to pozwalasz
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Brzydota

przez novymivo 25 lis 2015, 05:35
owsik napisał(a):Oczywiscie nie ma czegoś takiego ja ta ten jedyny. Ale nawet jeżeli założymy, że jest to musi dojść i tak do randki. U mnie nie do chodzi, bo się fizycznie nie podobam. Można pisać godzinami z kimś, a i tak wystarczy jedno zdjęcie facjaty i od razu jest nie dziękuje i to mnie właśnie tak boli.

A do czego Tobie potrzebna jest dziewczyna ? Ty masz byc samcem alfa w zwiazku a nie kobieta lol, one nigdy nie spojrza na ofiare, nieudacznika. Problemem nie jest twoj wyglad ale brak pewnosci siebie. Zastanow sie tylko czy kobieta jest ciebie warta jezeli nie zwroci na ciebie uwagi gdy jestes tak zdolowany jak teraz. Kobieta oczywiscie ze patrzy na twarz , ale najwazniejsze sa twoje ruchy ciala, slowa, gestykulacja, ton glosu, dlonie, ciuchy .., portfel, fura hehehehe itp itd. Buzka to nie wszystko, licza sie jaja a tych sobie nie doszyjesz.
Kobieta ma filtr na "oczach" a ty masz 90 pierwszych sekund aby zwrocila na ciebie uwage, wiec dzialaj, cwicz, ucz sie, malo masz kobiet w galeriach, na miescie, usmiechaj sie, mow na poczatku czesc, podnies reke i mow hej, nie doluj sie brakiem odpowiedzi, podejdz do nastepnej, odwroc sie do niej , pusc oczko, trenuj i jeszcze raz trenuj, tak nabierzesz pewnosci siebie. Ide z toba o wszystko ze gdy bedziesz sprawial wrazenie milego i zadowolonego z zycia, jedna na sto napewno pojdzie z toba do lozka ,

Brzydota

przez Arhol 25 lis 2015, 09:39
No jedziemy do 200 psze państwa,dacie radę.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 10:23
Masturbow pisząc bzdety jak to wygląd się nie liczy jak to chodzi o pewność siebie osobie, która odpada przez brak urody na pewno nie można w taki sposób pomóc.

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 10:25
novymivo Chyba jedna na milion. Człowieku czy tak ciężko zrozumieć, że odpadam przez to jak wyglądam,a nie przez to, że niby nie umiem zagadać do dziewczyny. Poczytaj trochę badań naukowych na temat urody, a potem radź komuś, kto jest ewidentnie brzydki fizycznie co ma zrobić żeby mu się udało. Naczytałeś się pierdół o podrywie i myślisz, że guru z tej dziedziny piszą prawdę. Nawet pewny siebie, ale brzydki gościu zawsze będzie brzydkim facetem nie na randkę.
Zgodzę się, że gdyby taki brzydal był bogaty to przyciągałby kobiety na status społeczny i materialny.
Ostatnio edytowano 25 lis 2015, 10:35 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 10:30
elo Bo potrzebuję kogoś jak większość ludzi na ziemi. Wiem to to, że byłbym szczęśliwszy, bo przestałbym odpadać tylko dlatego, że jestem brzydki. Nareszcie realnie miałbym szanse mieć dziewczynę. Nie pozwalam sobie żeby nieatrakcyjność fizyczna mnie niszczyła, ona mnie sama niszczy, a raczej następstwa z tego wynikające. Takie jak wieczne odrzucenia u kobiet z powodu mojej brzydoty, takie jak od czasu do czasu obrażanie mnie za brak urody przez obcych ludzi na ulicy. Skoro nie potrafisz tego zrozumieć to nie moja wina.

Sortuj wg