Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 01:09
:hide:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 01:09
Christina napisał(a):czy cos niewlasciwego napisalam?

Nie to chodzi o mnie. One nabijają ze mnie, że się żalem.

Brzydota

przez jetodik 25 lis 2015, 01:10
Christina, bardzo dobrze napisalas, większość nawet po 180 stronach tłumaczeń Owsika dalej nie rozumie, że on narzeka bo jest skreślony za wygląd, a nie, że został skreślony za wygląd bo narzeka.
Mylą skutki z przyczynami ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 01:12
owsik napisał(a):
Christina napisał(a):czy cos niewlasciwego napisalam?

Nie to chodzi o mnie. One nabijają ze mnie, że się żalem.

Żalem :hide:

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 01:13
jetodik napisał(a):Christina, bardzo dobrze napisalas, większość nawet po 180 stronach tłumaczeń Owsika dalej nie rozumie, że on narzeka bo jest skreślony za wygląd, a nie, że został skreślony za wygląd bo narzeka.
Mylą skutki z przyczynami ;)

Najwazniejsze ze Ty rozumiesz

Brzydota

przez jetodik 25 lis 2015, 01:15
no, pocieszające, że nie tylko ja :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez cyklopka 25 lis 2015, 01:17
owsik napisał(a):cyklopka interesujesz się biologią?

No można ze mną pogadać i o przyrodzie, i o zdrowiu.

Pragnę podsumować, co do tej pory powiedziałam, a czego nie.

1. Nie powiem ci, czy jesteś brzydki czy nie, bo cię nie widziałam, czyli nie można tego rozpatrywać w kategoriach prawdy, fałszu, racji czy różnicy zdań.

2. Analogicznie nie powiem ci, czy będziesz miał dziewczynę czy nie, bo nie jestem wróżką na telefon. Też nie ma tu pola do argumentacji.

3. Sprawdziłam na góglach tego dziennikarza, do którego rzekomo jesteś podobny i on jest nawet ładny. Na niektórych zdjęciach. Jak się uśmiecha.

4. Wyjaśniłam ci, że dieta ma niebagatelny wpływ na problemy ze skórą. Szczególnie białka mleka i zbóż, oraz nadmiar węglowodanów.

5. Wyznałam nawet, że mi się podoba facet niższy ode mnie, albo nawet i od ciebie, śmieszą mnie ludzie, którzy sobie kategoryzują ludzi do pary ze względu na wiek i wzrost, bo facet musi to, kobieta musi tamto.

6. O tym jeszcze nie pisałam, znaczy pisałam dużo, ale w innych wątkach, że nie da się człowieka rozpatrywać w osobnych kategoriach: tylko wygląd albo tylko charakter, tylko ciało albo tylko umysł, każdy jest pewną całością i nigdy nie ma tak, żeby jakiś aspekt nie miał znaczenia.

7.

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 01:20
Ten koleś jest brzydki. Nie ma się co oszukiwać.
Na podstawi wyglądu przynajmniej mojego można z dużo dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że mam marne szanse mieć dziewczynę, a już jest to nie realne żebym był w związku z taką dziewczyną, która mi się podoba fizycznie i nie dlatego, że mam duże wymagania. Tylko, że ja żadnej dziewczynie się fizycznie nie podobam.

Brzydota

przez Druid 25 lis 2015, 01:29
Owsik, nieźle się trzymasz. Z rozpaczy mogłoby Ci np. odpierdolić, czyli to jeszcze nie ten lvl.
ok, teraz bez żartów (nie idź po tę siekierę)
Masz powód i prawo być smutny, ale wkurwia mnie, że chcesz się umawiać na randki, jakby to było wyznacznikiem szczęścia. Jak już się umówisz na randkę, możesz zostać skreślony po pierwszym spotkaniu, albo co gorsza po trzecim. A jak wejdziesz w związek i się emocjonalnie zaangażujesz, a potem zostaniesz odrzucony, to w efekcie będziesz nie tylko sam/samotny, ale jeszcze ze zrytą bańką/złamanym serduchem
Druid

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 01:33
Dark Velvet napisał(a):Owsik, nieźle się trzymasz. Z rozpaczy mogłoby Ci np. odpierdolić, czyli to jeszcze nie ten lvl.
Masz powód i prawo być smutny, ale wkurwia mnie, że chcesz się umawiać na randki, jakby to było wyznacznikiem szczęścia. Jak już się umówisz na randkę, możesz zostać skreślony po pierwszym spotkaniu, albo co gorsza po trzecim. A jak wejdziesz w związek i się emocjonalnie zaangażujesz, a potem zostaniesz odrzucony, to w efekcie będziesz nie tylko sam/samotny, ale jeszcze ze zrytą bańką/złamanym serduchem

Owszem mogę się sparzyć. Równie jednak dobrze mogę nie przejść bezpiecznie przez ulicę. Ja naprawdę pragnę mieć kogoś. Myślę, że to nie jest tylko dla mnie wyznacznik szczęścia, ale dla bardzo wielu ludzi na całej ziemi.

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 01:35
Gdybym pragnął miliona dolarów i wył tu i narzekał, że tego nie mam. To wydaje mi się, że krytyka mnie była by tu uzasadniona, ale ja naprawdę pragnę związku drugiej osoby. Czyli czegoś co jest bardzo naturalną potrzebą i dostępną przynajmniej dla przeciętnych i atrakcyjnych ludzi.

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 01:35
Dark Velvet napisał(a):Owsik, nieźle się trzymasz. Z rozpaczy mogłoby Ci np. odpierdolić, czyli to jeszcze nie ten lvl.

Zycie....

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 01:36
owsik napisał(a):Gdybym pragnął miliona dolarów i wył tu i narzekał, że tego nie mam. To wydaje mi się, że krytyka mnie była by tu uzasadniona, ale ja naprawdę pragnę związku drugiej osoby. Czyli czegoś co jest bardzo naturalną potrzebą i dostępną przynajmniej dla przeciętnych i atrakcyjnych ludzi.

:hide:

Brzydota

przez Druid 25 lis 2015, 01:40
pragniesz związku jakiejkolwiek drugiej osoby, bez względu na to, jak byłbyś przez nią traktowany?
Druid

Sortuj wg