Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 00:04
owsik napisał(a):Nie to ty ich nie rozumiesz. Moim zdaniem tak naprawdę to udajesz, że nie rozumiesz, bo musiałbyś się przyznać do błędu,a to bardzo ciężkie zapewne dla takiej osoby jak ty.

Nie trafiles :mrgreen: ja akurat umiem sie przyznac do bledu ;)
A rozumiem Twoje marudzenie...jestes niereformowalny. Tkwisz w swoim przekonananiu i jest Ci z nim dobrze. Bo za wszelkie swoje niepowodzenia obwiniasz swoj wyglad a nie to kim jestes. A jestes mega meczacym jojczacym facetem...i nawet gdybys byl jakims przystojniaką zadna by Cie nie chciala...bo jestes kurfa nie do zycia 8)
Ostatnio edytowano 25 lis 2015, 00:06 przez Sigrun, łącznie edytowano 1 raz
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 00:05
owsik napisał(a):Tak rżniesz głupa i to na całego. Na siłę udowadniasz coś co jest nie prawdą. Pomijasz fakty byle było po Twojemu.
pfff

Tak tak... :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 00:07
Jakbym był przystojny to mnie by tu nie było.
A żalić się mam zamiar ile wlezie czy to Ci się podoba czy nie, bo w przeciwieństwie do Twoich głupich tez naprawdę odpadam przez to jak wyglądam. Niestety to nie jest przyjemne odpadać przez nieatrakcyjność fizyczną. Możesz sobie mędrkować dalej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez bonsai 25 lis 2015, 00:08
owsik, pisać nie umiesz, czytać ze zrozumieniem nie umiesz, nie rozróżniasz płci po nickach, jesteś tak egocentryczny, że to aż nieprawdopodobne. Brzydota to Twój najmniejszy problem. Nawet skrajna masochistka nie wytrzymałaby z taką atencyjną jęczydupą. Zrób sobie operację plastyczną, wydłuż nogi przez specjalne żelazne stelaże i zobaczysz, że nadal jedyną Twoją aktywnością będzie smęcenie na tym forum. Nie wiem jaki jest cel odpisywania Ci przez użytkowników, co już zaznaczyłem kilka stron temu. Jak chcesz sobie pisać i jęczeć dla samego siebie, to stwórz sobie bloga. Będziesz miał 1 u.u. (siebie) i wszyscy będziemy szczęśliwi.
bonsai

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 00:10
Tak tak, ty umiesz się przyznać do błędu w tej sprawie, ,, a ja jestem przystojny i nie odpadam przez brak urody jestem zawsze w typie".

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 00:11
owsik, nie bede juz medrkowac... Wiesz...moj pies ktoremu cos mowie jest 100 razy bardziej kumaty od Ciebie... Bo Tobie ktos cis tlumaczy przez prawie 200 stron watku a Ty dalej swoje...
Tee...moj chomik nawet byl bardziej reformowalny :mrgreen:

Jęcz dalej... Skonczysz jak pan ktorego ostatnio mialam okaxje poznac... Sam..z 80lat...piekne zycie ...

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 00:12
bonsai napisał(a):owsik, pisać nie umiesz, czytać ze zrozumieniem nie umiesz, nie rozróżniasz płci po nickach, jesteś tak egocentryczny, że to aż nieprawdopodobne. Brzydota to Twój najmniejszy problem. Nawet skrajna masochistka nie wytrzymałaby z taką atencyjną jęczydupą. Zrób sobie operację plastyczną, wydłuż nogi przez specjalne żelazne stelaże i zobaczysz, że nadal jedyną Twoją aktywnością będzie smęcenie na tym forum. Nie wiem jaki jest cel odpisywania Ci przez użytkowników, co już zaznaczyłem kilka stron temu. Jak chcesz sobie pisać i jęczeć dla samego siebie, to stwórz sobie bloga. Będziesz miał 1 u.u. (siebie) i wszyscy będziemy szczęśliwi.

Oczywiście, że świetnie czytam ze zrozumieniem, a takie opinie jak Twoje mam w czterech literach. Bo najbardziej drażni to, że brzydki potrafi powiedzieć nagłos, że odpada przez swoją nieatrakcyjność.

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 00:13
bonsai, wiesz ze Cie uwielbiam :mrgreen:

Brzydota

przez Davin 25 lis 2015, 00:13
bonsai, Ty to uwielbiasz walkę z betonem. Szacun. :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 00:13
Sigrun napisał(a):owsik, nie bede juz medrkowac... Wiesz...moj pies ktoremu cos mowie jest 100 razy bardziej kumaty od Ciebie... Bo Tobie ktos cis tlumaczy przez prawie 200 stron watku a Ty dalej swoje...

Jęcz dalej... Skonczysz jak pan ktorego ostatnio mialam okaxje poznac... Sam..z 80lat...piekne zycie ...

Szkoda słów na Ciebie. Mam nadzieje, ze szybko staniesz się bardzo brzydka zobaczysz czym to smakuje.

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 00:13
owsik napisał(a):
bonsai napisał(a):owsik, pisać nie umiesz, czytać ze zrozumieniem nie umiesz, nie rozróżniasz płci po nickach, jesteś tak egocentryczny, że to aż nieprawdopodobne. Brzydota to Twój najmniejszy problem. Nawet skrajna masochistka nie wytrzymałaby z taką atencyjną jęczydupą. Zrób sobie operację plastyczną, wydłuż nogi przez specjalne żelazne stelaże i zobaczysz, że nadal jedyną Twoją aktywnością będzie smęcenie na tym forum. Nie wiem jaki jest cel odpisywania Ci przez użytkowników, co już zaznaczyłem kilka stron temu. Jak chcesz sobie pisać i jęczeć dla samego siebie, to stwórz sobie bloga. Będziesz miał 1 u.u. (siebie) i wszyscy będziemy szczęśliwi.

Oczywiście, że świetnie czytam ze zrozumieniem, a takie opinie jak Twoje mam w czterech literach. Bo najbardziej drażni to, że brzydki potrafi powiedzieć nagłos, że odpada przez swoją nieatrakcyjność.

Jebłam

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 00:14
owsik napisał(a):
Sigrun napisał(a):owsik, nie bede juz medrkowac... Wiesz...moj pies ktoremu cos mowie jest 100 razy bardziej kumaty od Ciebie... Bo Tobie ktos cis tlumaczy przez prawie 200 stron watku a Ty dalej swoje...

Szkoda słów na Ciebie. Mam nadzieje, ze szybko staniesz się bardzo brzydka zobaczysz czym to smakuje.

Moj drogi... Mnie to nie grozi :mrgreen:

Brzydota

przez Sigrun 25 lis 2015, 00:15
Davin napisał(a):bonsai, Ty to uwielbiasz walkę z betonem. Szacun. :mrgreen:

Twarda glowe ma facet :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 25 lis 2015, 00:16
Każdemu to może grozić w tedy możesz bronić swoich racji. Ciekawe czy była byś taka mądra.

Sortuj wg