Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 23:21
Udowodniłem przez bardzo dużo przykładów i kolega z forum tez podał taki argument poparty empirycznie, że nie da się tego nie zauważyć.Tylko jak ktoś chce być ślepy na argumenty to zawsze na nie pozostanie i będzie cały czas pisał, że to kwestia mentalności. Że Ci laski przyklasną.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 23:22 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 23:21
owsik napisał(a):Ten facet davin to się doczepił, bo myśli, że jak będzie krakał jak kobiety to mu coś kapnie z chwały

Chwały ???
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 23:23
owsik napisał(a): Tylko jak ktoś chce być ślepy na argumenty to zawsze na nie pozostanie i będzie cały czas pisał to kwestia mentalności.

No w koncu napisales cos madrego o sobie !!!!!!!!!! :mrgreen:
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 23:24 przez Sigrun, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Davin 24 lis 2015, 23:23
owsik napisał(a):Udowodniłem przez bardzo dużo przykładów. Tylko jak ktoś chce być ślepy na argumenty to zawsze na nie pozostanie i będzie cały czas pisał to kwestia mentalności. Że Ci laski przyklasną.

Widzę że już nawet piszesz o sobie. :mrgreen:

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 23:25
Davin napisał(a):
owsik napisał(a):Udowodniłem przez bardzo dużo przykładów. Tylko jak ktoś chce być ślepy na argumenty to zawsze na nie pozostanie i będzie cały czas pisał to kwestia mentalności. Że Ci laski przyklasną.

Widzę że już nawet piszesz o sobie. :mrgreen:

:mrgreen:

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 23:25
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a): Tylko jak ktoś chce być ślepy na argumenty to zawsze na nie pozostanie i będzie cały czas pisał to kwestia mentalności.

Jak na razie to ty jesteś najbardziej ze wszystkich ślepa. Proponuję idż do tych lasek co mi dały kosza na starcie ze względu na urodę, że się myliły, że powinny mi dać ze względu na osobowość. Bo ty tak twierdzisz, że można odpadać tylko ze względu na osobowość nie brak urody.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 23:26 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Psychotropka`89 24 lis 2015, 23:25
owsik, ej, ja Ci nic nie wmawiałam. Chciałam nieco odsunąć Twoje dylematy odnośnie wyglądu. Że są też inne ważne kwestie w życiu. Chciałam tym jakoś odciągnąć Twoją uwagę, pomóc tym samym. Nie wyszło mi, zdarza się. Ja zawsze na wygląd patrzyłam. Raz jeden zakochałam się jak idiotka w chłopaku bardzo brzydkim i sporo starszym <ja 17, on prawie 30 lat>. Ale masz rację, że potrzebowałam wtedy "pocieszyciela", to raz, a dwa umiał mnie tak zmanipulować, że zupełnie nie patrzyłam na jego wygląd. Niestety po czasie okazało się, że jaki był brzydki z gęby, tak i z usposobienia. Nieważne...
Nie umiem Cię zrozumieć w kwestii brzydoty, tak jak Ty nie umiesz zrozumieć mojej fobii <możemy się najwyżej starać nawzajem>. Rozumiem natomiast to, że jesteś załamany samotnością i brakiem perspektyw.
PS odnoszę wrażenie, że albo moich postów nie czytasz albo je zlewasz. Dlaczego? Aż tak bezwartościowe posty piszę? Jeśli tak uważasz, napisz, to przestanę się udzielać.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Davin 24 lis 2015, 23:26
owsik napisał(a):Proponuję idż do tych lasek co mi dały kosza na starcie ze względu na urodę, że się myliły, że powinny mi dać ze względu na osobowość.

Chyba w ryj. :mrgreen:

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 23:26
owsik napisał(a):
Sigrun napisał(a):

Jak na razie to ty jesteś najbardziej ze wszystkich ślepa. Proponuję idż do tych lasek co mi dały kosza na starcie ze względu na urodę, że się myliły, że powinny mi dać ze względu na osobowość.

Chyba zartujesz...ja Ci mam laske nagrywac? :mrgreen:

Ja slepa.. Wrecz przeciwnie ;)

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 23:29
Psychotropka`89 napisał(a):owsik, ej, ja Ci nic nie wmawiałam. Chciałam nieco odsunąć Twoje dylematy odnośnie wyglądu. Że są też inne ważne kwestie w życiu. Chciałam tym jakoś odciągnąć Twoją uwagę, pomóc tym samym. Nie wyszło mi, zdarza się. Ja zawsze na wygląd patrzyłam. Raz jeden zakochałam się jak idiotka w chłopaku bardzo brzydkim i sporo starszym <ja 17, on prawie 30 lat>. Ale masz rację, że potrzebowałam wtedy "pocieszyciela", to raz, a dwa umiał mnie tak zmanipulować, że zupełnie nie patrzyłam na jego wygląd. Niestety po czasie okazało się, że jaki był brzydki z gęby, tak i z usposobienia. Nieważne...
Nie umiem Cię zrozumieć w kwestii brzydoty, tak jak Ty nie umiesz zrozumieć mojej fobii <możemy się najwyżej starać nawzajem>. Rozumiem natomiast to, że jesteś załamany samotnością i brakiem perspektyw.
PS odnoszę wrażenie, że albo moich postów nie czytasz albo je zlewasz. Dlaczego? Aż tak bezwartościowe posty piszę? Jeśli tak uważasz, napisz, to przestanę się udzielać.

Absolutnie nie. Uważam, że Twoje posty są bardzo wartościowe. Po pierwsze są szczere co do urody i tego, że nie potrafisz mnie zrozumieć. Po drugie nie wywyższasz się w stosunku do mnie. Dlatego Ciebie nie wspominałem, bo ty mnie nie atakujesz nie wmawiasz mi idiotyzmów o pewności siebie, która zmienia wszystko. Jesteś jedną z nielicznych osób, którą bardzo chętnie czytam.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 23:30
Chyba zartujesz...ja Ci mam laske nagrywac? :mrgreen:

Ja slepa.. Wrecz przeciwnie ;)[/quote]
Wyszłaś by na kretynkę ze swoimi argumentami.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 23:31
owsik napisał(a):którą bardzo chętnie czytam.

Bo "chetnie" czytasz tylko to co Ci pasuje

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 23:32
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a):którą bardzo chętnie czytam.

Bo "chetnie" czytasz tylko to co Ci pasuje

Czytam to co jest prawdziwe lubię fantastykę tylko w książkach.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 23:34
Nie obrazaj mnie...bo kretynem to Ty widocznie jestes.

Co to za forma czasownika????
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 23:36 przez Sigrun, łącznie edytowano 2 razy

Sortuj wg