Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 22:10
owsik napisał(a):nieboszczyk i ty Brutusie przeciw mnie?

owsik ja tylko opowiadam co mi sie stało.mnie to przeraziło i zdenerwowało.ciebie może by zadowoliło że wpadłeś w oko jakiejś angolce.lubisz sceny z fimu 300 mil do nieba z tobą w roli głównej?bo mnie przerażają.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 22:15 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 22:14
Psychotropka`89 napisał(a):owsik, bo samoocena brzydkim zazwyczaj rośnie jak nie są dziewicami/prawiczkami. Chyba, że zrobiłeś to z prostytutką... Wtedy to smutny temat. Ale jeśli nie płaciłeś za usługę, to co kierowało tą kobietą? Litość? Współczucie?

Trochę to za intymne na forum.

Brzydota

przez Davin 24 lis 2015, 22:14
Psychotropka`89 napisał(a):owsik, bo samoocena brzydkim zazwyczaj rośnie jak nie są dziewicami/prawiczkami. Chyba, że zrobiłeś to z prostytutką... Wtedy to smutny temat. Ale jeśli nie płaciłeś za usługę, to co kierowało tą kobietą? Litość? Współczucie?

Pewnie była niewidoma. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 22:15
Davin napisał(a):

Pewnie była niewidoma. :mrgreen:

Ale przynajmniej nie tak głupia jak ty. :)

Brzydota

przez Psychotropka`89 24 lis 2015, 22:16
Za intymne... Acha...
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 22:18
napewno była starsz, niepełnosprawna i od lat samotna to biologia w niej hula.to się dzieje z każdym człowiekiem uwięzionym w chorobie.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 22:19
Beka w uj :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 22:23
no i w akcie desperacji takiej dziewczynie zrobi sie dobrze co wzmacnia (u niej) więz z tobą na swój sposób.samemu nie mając z tego wyżej wspomnianej przyjemności.czyli można to zrobić albo z niepelnosprawną albo zdrowej robić dobrze ręką i co miesiąc oddawać jej całą pensja.(to co nas podniaca to sie nazywa kasa,to czasem tez jest sex,a sex + pełna kasa to wtedy sukces jest)
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez jetodik 24 lis 2015, 22:55
temat Owsika obnaża niewygodną dla kobiet prawdę, że niby nie zwracają uwagi na wygląd, dlatego nie mogą znieść tego tematu :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Davin 24 lis 2015, 22:58
jetodik napisał(a):temat Owsika obnaża niewygodną dla kobiet prawdę, że niby nie zwracają uwagi na wygląd, dlatego nie mogą znieść tego tematu :)

Uważasz mnie za kobietę czy jak zwykle zajebałeś "bełkotem zmiennego"? :mrgreen:

Brzydota

przez jetodik 24 lis 2015, 23:07
to nie jest bełkot, widać to zwłaszcza po tym jak piszą, że już więcej nie wejdą do tego tematu, a jednak wracają, bo nie mogą znieść, że Owsik udowadnia ludziom na swoim przykładzie, że jest skreślony przez wygląd :mrgreen:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 23:10
Ten facet davin to się doczepił, bo myśli, że jak będzie krakał jak kobiety to mu coś kapnie z chwały, naiwniak.
jetodik dokładnie masz racje doczepiły się, bo za wszelką cenę chcą by była tak jak one sobie to wyobraziły, że brzydki oznacza gościa, który na pewno spodoba się, przez pewność siebie. Jak mówię, że tak nie jest, że nadal odpadnie przez brak urody to jest tupanie nóżką. Pewnie niektóre z nich odrzuciły faceta z powodu urody i nie było w tedy gadania, że jest fajny z charakteru. Teraz to prawie każda święta. Jak ja mogę cierpieć z powodu braku urody i rzucanie kamieniami, że sam sobie jest winny.

Brzydota

przez Davin 24 lis 2015, 23:14
jetodik, jak na razie nic nie udowodnił. :mrgreen:

owsik, jakiej chwały? :mrgreen:

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 23:20
jetodik napisał(a):to nie jest bełkot, widać to zwłaszcza po tym jak piszą, że już więcej nie wejdą do tego tematu, a jednak wracają, bo nie mogą znieść, że Owsik udowadnia ludziom na swoim przykładzie, że jest skreślony przez wygląd :mrgreen:

Nie ten trop... Po prostu kobiety nie sa chyba w stanie pojac tak marudzacego i jojczacego faceta...
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg