Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 21:37
owsik kiedy do ciebie dotrze że znalezienie dziewczyny jest równoznaczne z przykręceniem sobie nakrętkami metalowej nogi do kikuta po amputowanej i zaczniesz żyć pasjami przyjdzie czas że sam będziesz gonił kobiety które twierdzą że cie "kochają"stwierdzisz że niema co w kółko to samo słuchać jednych i tych samych bezsensownych głupot i będziesz zdziwiony że te baby nie wymyśliły czegoś nowego żeby sie z ciebie ponabijać.twoja osobowośc będzie wiernie przypominać Kornwalię gdzie wogóle niema ludzi ani budynków,są same mordercze klify bez barierek,zeszkieletowane wieloryby i rekiny walają sie na plażach i w klifach liczne pieczary w których zalegają sterty śmieci oraz wszechobecny rybno-zgniły smród atlantyku wiecznie zasnutego charakterystyczną mgłą.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 21:41 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:37
Nie jestem niereformowalny jestem brzydki i nie ulegam bajeczką jak to wygląd się nie liczy. Bo na serio odpadam z powodu bycia nieatrakcyjnym fizycznie i tylko tego.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 21:38
owsik napisał(a):Nie jestem niereformowalny jestem brzydki i nie ulegam bajeczką jak to wygląd się nie liczy. Bo na serio odpadam z powodu bycia nieatrakcyjnym fizycznie i tylko tego.

Jestes :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:38
Człowieku mam potrzebę bliskości. Jakoś żadna nigdy mi nie powiedziała, że mnie kocha. Przystojnym kolegą tak mi nie. Dlatego będę marudził, aż padnę, bo z takim ryjem nic innego mi nie zostało.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:40
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a):Nie jestem niereformowalny jestem brzydki i nie ulegam bajeczką jak to wygląd się nie liczy. Bo na serio odpadam z powodu bycia nieatrakcyjnym fizycznie i tylko tego.

Jestes :mrgreen:

Bo nie ulegam bajeczką w stylu zrób tak zrób tak i będzie cacy.
Nie, dziewczyno mam zamiar się żalić, bo na serio odpadam z powodu urody.

Brzydota

przez Davin 24 lis 2015, 21:40
owsik napisał(a):Człowieku mam potrzebę bliskości. Jakoś żadna nigdy mi nie powiedziała, że mnie kocha. Przystojnym kolegą tak mi nie. Dlatego będę marudził, aż padnę, bo z takim ryjem nic innego mi nie zostało.

To znajdź sobie brzydką dziołchę i już przestań jęczeć.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 21:42
w szpitalu na pielęgniarki zawsze możesz sobie popatrzeć
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 21:43
Ciekawy sposób na samobója: zadręczyć się marudzeniem na śmierć...

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:44
Davin napisał(a):
owsik napisał(a):Człowieku mam potrzebę bliskości. Jakoś żadna nigdy mi nie powiedziała, że mnie kocha. Przystojnym kolegą tak mi nie. Dlatego będę marudził, aż padnę, bo z takim ryjem nic innego mi nie zostało.

Brzydkie też chcą przystojnych gości.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 21:44
Ḍryāgan napisał(a):Ciekawy sposób na samobója: zadręczyć się marudzeniem na śmierć...

można też wyhaczyć raka z przerzutami.wtedy już niema wyjścia.chcesz czy nie chcessz i tak umrzesz młodo.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:53
Można też być przystojnym przeciętnym jak większośc ludzi, a nie brzydkim jak ja.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 21:56
owsik napisał(a):
Davin napisał(a):

Brzydkie też chcą przystojnych gości.

Ja kurfa pjerdole... No mowie prawiczki part II tylko w wersji hard i nu uja nie mozna wejsc na wyzszy lvl :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 21:56
Najbardziej kobiety śmieją się z gości, którzy są pewni siebie, bo nie zdają sobie sprawy bądź zapomnieli, że są brzydcy. Tacy są tylko kolegami, a kobiety mówią o nich, że nie maja w domu lustra. Takie w praktyce ma znaczenie osobowość jak się jest brzydkim.

Brzydota

przez Davin 24 lis 2015, 21:56
owsik, dam ci kolejną radę. Skoro jesteś brzydki, byłeś i będziesz to już zamilcz.

Sortuj wg