Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 18:44
W sensie fizycznym chyba nikomu. Nawet taka dziewczyna po latach, która ze mną chodziła na randki stwierdziła, że fizycznie jej się nie podobałem.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 18:54
Może w krótkim okresie czasu jak miałem 16 lat się podobałem, bo na moment wyładniałem fizycznie.Tak poza tym wydaje mi się, że nigdy nie byłem dla żadnej dziewczyny atrakcyjny z urody.

Brzydota

przez khaleesi 24 lis 2015, 18:59
owsik napisał(a):Cieszę się, że udało Ci się kogoś znaleźć. Z takim ryję jak mój nie mam szans i widzę to. Niestety brzydota to koszmar życia.
oj tam na starośc wszyscy będą równi. :D
Może wystarczy popracować trochę nad wyglądem co? Fotki nie widziałam chyba ale odpowiednia fryzura i ubiór. to fakt 165 tyłka nie urywa ale dziewczyne do 160 znajdziesz zresztą w odpowiednim wieku wszyscy maleją :lol: Widziałeś kiedyś wysokiego staruszka?
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 19:03 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez kotek em 24 lis 2015, 19:00
owsik napisał(a):W sensie fizycznym chyba nikomu. Nawet taka dziewczyna po latach, która ze mną chodziła na randki stwierdziła, że fizycznie jej się nie podobałem.

Ciekawe z jakiego powodu ta dziewczyna umawiała się z Tobą na randki. Nie podobałeś jej się fizycznie, a jednak spotykała się z Tobą? Hmm.
Obrazek

Brzydota

przez khaleesi 24 lis 2015, 19:05
kotek em, też mnie to zastanawia. moze jakas desperatka?
I nie jest to wcale odosobniony przypadek. Dziwne to gdy ktoś jest takim masochistą :!: :?:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 19:07
khaleesi napisał(a):
owsik napisał(a):Cieszę się, że udało Ci się kogoś znaleźć. Z takim ryję jak mój nie mam szans i widzę to. Niestety brzydota to koszmar życia.
oj tam na starośc wszyscy będą równi. :D
Może wystarczy popracować trochę nad wyglądem co? Fotki nie widziałam chyba ale odpowiednia fryzura i ubiór. to fakt 165 tyłka nie urywa ale dziewczyne do 160 znajdziesz zresztą w odpowiednim wieku wszyscy maleją :lol: Widziałeś kiedyś wysokiego staruszka?

Widziałem wśród profesorów. Fryzura itp nie zmieniają brzydkiej twarzy. W tedy masz fajną fryzurę z brzydką twarzą i nadal jesteś nie w typie na randkę.
Tylko, że Ci przystojni za młodu będą mieli co wspominać, a ja jako brzydal nie, oni będą kogoś mieć ja nie. Szczególnie niskie kobiety preferują wysokich facetów.

Brzydota

przez khaleesi 24 lis 2015, 19:10
owsik, a niby wysokie preferują niskich ? Litości. Pokaż tą fotkę to poradzimy coś. Fakt niekiedy fajny facet/kobitka a wybierają połówki takie, że nie wiem co oni w nich widzą tłuste włosy albo wygoleni z jednej strony/ szpetne tatuaże, odstający brzuch. Może dziewczyny drażni Twój styl bycia?
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 19:13 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 19:11
kotek em napisał(a):
owsik napisał(a):W sensie fizycznym chyba nikomu. Nawet taka dziewczyna po latach, która ze mną chodziła na randki stwierdziła, że fizycznie jej się nie podobałem.

Ciekawe z jakiego powodu ta dziewczyna umawiała się z Tobą na randki. Nie podobałeś jej się fizycznie, a jednak spotykała się z Tobą? Hmm.

Wiem dlaczego. Stwierdziła potem, że zaryzykowała i postanowiła mi dać szansę. A potem spotykała się ze mną i mówiła, że pasowało jej moje poczucie humoru oraz interesowaliśmy się podobnymi rzeczami. Dziewczyna mi się podobała można powiedzieć, ze dość ładna. Nie wyszło niestety bardziej z mojej winy.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 19:13
khaleesi napisał(a):owsik, a niby wysokie preferują niskich ? Litości. Pokaż tą fotkę to poradzimy coś.

Wysokie preferują wysokich.
To się nazywa ewolucja. Kobiety wolą wysokich facetów. To jedna z cech atrakcyjności mężczyzny.
Nic nie poradzicie, bo ja bym musiał przejść operacje plastyczne bym mógł być w typie dla jakiś dziewczyn.

Brzydota

przez kotek em 24 lis 2015, 19:16
owsik napisał(a):
kotek em napisał(a):

Wiem dlaczego. Stwierdziła potem, że zaryzykowała i postanowiła mi dać szansę. A potem spotykała się ze mną i mówiła, że pasowało jej moje poczucie humoru oraz interesowaliśmy się podobnymi rzeczami. Dziewczyna mi się podobała można powiedzieć, ze dość ładna. Nie wyszło niestety bardziej z mojej winy.

A wtedy, kiedy spotykałeś się z tą dziewczyną, byłeś już tak zapatrzony w swoją brzydotę, jak obecnie?
Obrazek

Brzydota

przez khaleesi 24 lis 2015, 19:17
owsik napisał(a):Wiem dlaczego. Stwierdziła potem, że zaryzykowała i postanowiła mi dać szansę. A potem spotykała się ze mną i mówiła, że pasowało jej moje poczucie humoru oraz interesowaliśmy się podobnymi rzeczami. Dziewczyna mi się podobała można powiedzieć, ze dość ładna. Nie wyszło niestety bardziej z mojej winy.
Bycie z chłopakiem bo ma poczucie humoru podobne i zainteresowania. Smutne ale sporo takich "par" :? :roll:
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 19:20
Tak, ale jej przecież nie mówiłem, że czuję się brzydki poza tym dała mi szansę na randkę. Czemu to niby to jest smutne? Smutne to dla mnie jest własnie to, że kobiety mnie skreślają, bo im się nie podobam fizycznie chociaż w innych dziedzinach im odpowiadam.

Brzydota

przez khaleesi 24 lis 2015, 19:23
owsik, bo taka relacja jest słaba dla mnie ;) "Dała szanse " --->nie tak zaczyna się związek
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 19:27
khaleesi, związek może zaczynać się różnie. Są przeróżne przypadki Osobiście wierzę w przeznaczenie, a sytuacje owych początków związku są tak różne jak ludzie są różni.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg