Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 15:16
Ḍryāgan napisał(a):Owsik, ty naprawdę jesteś skoncentrowany tylko na tym swoim cholernym wyglądzie? A co Ty modelem chciałeś zostać?

Chętnie bym został modelem, gdyby było mi to dane.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 15:17
nieboszczyk Przede wszystkim ten człowiek jest bardzo zniszczony przez alkohol.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 15:20
Ḍryāgan napisał(a):Swoją drogą widziałem kiedyś Twoje zdjęcia - wyglądasz normalnie, przystojniak z Ciebie żaden to fakt, ale nie masz defektów genetycznych, ani widocznych ułomności. Wzrost 165 cm też nie jest jakiś wybitnie niespotykany. Nie jesteś /cenzura/ żadnym wybrykiem natury. Widziałem ludzi kalekich, na wózkach, garbatych, z poparzoną twarzą,którzy jednak znaleźli kogoś kto ich kocha takimi jakimi są. Więc wszystko jest możliwe, trzeba tylko spotkać tę właściwą osobę. Masz dopiero 30 lat, to naprawdę niewiele. Wyglądasz zresztą na mniej.

Powiedz to Kobietom, które nie dają mi szansy na randkę, bo jestem nie w ich typie, a jest ich tysiące.
30 lat to dużo większość osób już kogoś ma w tym wieku. W tym wieku już nie wyładnieję mogę tylko z brzydnąc jeszcze bardziej . Nie trzeba być chorym by być brzydkim by bardzo nie podobać się fizycznie kobietom.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 15:26
owsik napisał(a):nieboszczyk Przede wszystkim ten człowiek jest bardzo zniszczony przez alkohol.

ten czlowiek też jest SAM.więc swoją samotność i brzydotę leczy tą wodą kolońską która sprawia że niewie że jest sam i brzydki.ma podniosły nastrój.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 15:28
W sumie to podobno teraz brzydota jest modna, więc masz szansę :) Poza tym może najpierw się spróbuj z kimś zaprzyjaźnić,daj dziewczynie szansę, żeby cię poznała.A miłość może przyjdzie. Nie traktuj każdego spotkania jak randki. Akurat jak miałem 30 lat nie miałem nikogo, nawet przyjaciół. Wszyscy się odsunęli jak zacząłem chorować. Dobrze wiem jak wygląda samotność. Teraz mam lat prawie 35 i kobietę dopiero od roku i paru miesięcy. Miłość zrodziła się z przyjaźni. Zna mnie dobrze i dzięki temu mam pewność, że mnie akceptuje takiego jakim jestem. W końcu nikt nie jest doskonały...NIKT

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 15:51
Ḍryāgan Czemu ludzie się od Ciebie odsunęli i dlaczego niby mają Ciebie za wariata?
Próbowałem tych opcji i nigdy to nic nie dawało, bo ja się nie podobam fizycznie, a kobiety znajdowały sobie facetów,a ja nigdy nie byłem brany pod uwagę na związek dlatego, że jestem nie pociągający fizycznie.
Modna to jest brzydota charakterystyczna wręcz, że posłużę się oksymoronem bardzo piękna.
Moja brzydota jest świńska kompletnie nie pociągająca fizycznie. Oczywiscie nikt nie jest doskonały, ale niektórzy mają ponad 180cm i nie są tak brzydcy jak ja.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 16:04
Cieszę się, że udało Ci się kogoś znaleźć. Z takim ryję jak mój nie mam szans i widzę to. Niestety brzydota to koszmar życia.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 16:12
Sam sobie robisz z własnego wyglądu koszmar życia. Koszmarem życia to może być nieuleczalna choroba, kalectwo a nie mankament w wyglądzie.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 16:21
Może być koszmarem, gdy jesteś nie w typie dla każdej dziewczyny, gdy nawet Twój wygląd wypominają na rozmowie kwalifikacyjnej.
Ludzie nie zdają sobie sprawy co to znaczy cierpieć przez wygląd, bo każdy od razu myśli, że tylko osoby chore okaleczone mogą mieć źle przez to jak wyglądają. Być brzydkim jednak to koszmar, bo jest się tylko nie w typie nie w guście itp.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 16:23 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 16:22
Jesteś za bardzo skoncentrowany na tym swoim wyglądzie i tyle
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 16:23
To bądź wiecznie nie w typie, a potem mi powiedz czy to jest przyjemne

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 16:24
Powiedz mi czy przyjemnie jest być obrażonym na ulicy przez dorosłych ludzi tylko dlatego, że jest się brzydkim.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 16:29
Wiesz... jakby powiedzieć, swego czasu rzuciła mnie narzeczona, bo przestałem być w jej typie. I wcale nie chodziło o wygląd zewnętrzny, tylko o to, że osoby z chorobą psychiczną zwykle "w typie nie są", niezależnie od tego jak wyglądają.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 16:30
Czemu muszę tak cierpieć dlaczego jestem skazany na brak partnerki tylko dlatego, że jestem brzydki. Brzydota to beznadziejność to nie moc, która niszczy życie. Ponieważ zabiera szansę na lepsze życie na miłość spełnioną odbiera nadzieje.

Sortuj wg