Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 01:39
Przykro mi, że tak Ci się to ułożyło.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 01:50
Dobranoc Christina.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 07:56
Wszyscy no stop piszą jakieś głupie rady o tym jak to brzydki ma fajnie i w ogóle raj na ziemi i jak to na pewno jest moja winna, że tak mam.

Owsik nie potrzebuje rad. Tylko chce się po prostu użalać i powtarzać jak mantrę jedno zdanie. Faktycznie jest to bardzo twórcze. Nie zauważyłem, żeby ktoś ci pisał "jest ci wspaniale, bo jesteś brzydki". Próbowali ci powiedzieć, co masz zrobić. A zasada jest jedna: ludzie postrzegają Cię przede wszystkim tak jak sam się postrzegasz. Póki nie zaakceptujesz swoich braków, nikogo nie znajdziesz i tyle.
Błagam - tylko nie pisz w odpowiedzi swojej mantry.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 12:07
owsik napisał(a):Namiastka normalnego życia to nadal samotne życie, a ja chcę mieć dziewczynę która mi odpowiada i której ja też bym odpowiadał. Chcę też być szczęśliwy. Większość ludzi ma kogoś nie jest tak nie w typie przez brak urody jak ja. Życie brzydala to koszmar szczególnie jak nie jest bogaty, bo w tedy wiecznie przegrywa w sprawach miłosnych, a z tym się nie da pogodzić.

są na tym świecie rzeczy których nie można kupić ani wypracować.jak będziesz próbował wypracować to zawsze cie wykorzystają i porzucą.wycieczke na wysppy Scilly mimo że to nie jest tanie kupisz i sam polecisz jeśli znasz język angielski i procedóry lotniskowe.jednak miłości nie można kupić,przyjazni nie można kupić,zdrowia nie można kupić ani wypracować bo do pracy trzeba mieć zdrowie.tak więc będziesz dalej i w nieskończoność pisać to samo o brzydocie i cechach stałych od świtu do kolejnego świtu.no coż.taka jest kolej rzeczy,takie są prawa biologiczne.najsilniejszy pierwszy idzie do kibla się wysrać,atrakcyjna seksualnie automatycznie staje się samicą alfa i mężczyzni chcą z nią rozmawiać,zapraszać gdzieś wobec tego kobieta ta nie jest samotna.a brzydale,inwalidzi,debile,odpadki genetyczne?won do piachu jak najszybciej i zasypać wapnem żeby nie śmierdziało i nie przeszkadzać,nie zabierać tlenu tym silniejszym,inteligentniejszym i atrakcyjnym seksualnie bo świata nie zmienisz,społeczeństwa nie zmienisza nawet jak siebie zmienisz społeczeństwa to nie obchodzi.to do czego dążysz to tak jak byś próbował kroplę deszczu włożyć z powrotem do chmury.to się nie uda.nie jedna świnka wolala by być kotkiem żeby uniknąć zarżnięcia i ją głaskali ale świnia pozostanie świnią i dostanie w łeb i nikt po zarżnięciu jej nie da epitafium.życie.
https://www.youtube.com/watch?v=tWNwDgEeXQ8
ten pan pokazuje i objaśnia jak leczyć brzydotę.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 14:57
Ḍryāgan polecam Ci eksperyment, Wyobraź sobie, że jesteś księżniczką. Powiesz mi po jakim czasie ludzie dostrzegą w Tobie kobietę i w dodatku księżną.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 14:58
nieboszczyk w tym przypadku się z Tobą zgadzam.

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 15:00
owsik polecam eksperyment.wejdz na interia czateria na sex kamerki pod nickiem "wilgotna anna 21" i sprawdz po jakim czasie pierwszy kretyn wejdzie ci na prv i napisze "cmoczek w kroczek za niczka".to dowodzi że inteligencja tu na nic się nie zdaje bo społeczeństwo myśli instynktem.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 15:04 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 15:03
Brzydal może sobie myśleć, co chce i tak będzie postrzegany jako brzydki facet . Może sobie sympatyczny w tedy będzie określany jako sympatyczny nieatrakcyjny facet nie w typie na randkę. Może być nie miły w tedy będzie mało urodziwym facetem nie w typie na randkę.
Nie da się na to nic poradzić, bo postrzeganie brzydoty jest w oku patrzącego, a niestety nieatrakcyjność jest odbierana dość uniwersalnie. To znaczy brzydki Koreańczyk będzie tak samo brzydki dla Polki jak i Włoszki mimo różnic kulturowych. Dlatego mam tak, źle bo jestem brzydki to jest koszmar życia, bo skazuje on zazwyczaj na samotność. Brzydota to nieszczęście i jest mi z tym bardzo źle.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 15:05
owsik napisał(a):Ḍryāgan polecam Ci eksperyment, Wyobraź sobie, że jesteś księżniczką. Powiesz mi po jakim czasie ludzie dostrzegą w Tobie kobietę i w dodatku księżną.

Aha, no czyli doszliśmy do sedna problemu. To całe marudzenie o urodzie... Ty po prostu chcesz być kobietą! W dodatku piękną i bogatą. Ja bracie nie mam skłonności do bycia transwestytą. Na będę wyobrażał sobie bycia księżniczką. Mój problem polega na czym innym, muszę przekonać ludzi, że nie jestem wariatem :)
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 15:06 przez Ḍryāgan, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez nieboszczyk 24 lis 2015, 15:06
owsik widziałeś tego pana z linku?czy on jest przystojny?

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 15:10
nieboszczyk napisał(a):owsik polecam eksperyment.wejdz na interia czateria na sex kamerki pod nickiem "wilgotna anna 21" i sprawdz po jakim czasie pierwszy kretyn wejdzie ci na prv i napisze "cmoczek w kroczek za niczka"

Pewnie po 5s do czasu pokazania w kamerce potem będą epitety ty pedale itp . Ja się śmieję z tego założenia, że jak brzydal wyobrazi sobie w mówi sobie, że jest przystojny to nagle stanie się przystojny dla ludzi.
Ten typ myślenia jest charakterystyczny dla ludów na poziomie zbieracko-łowieckim i dla magi zresztą też i nawet to myślenie nazywa się magią sympatyczną czyli podobne przyciąga podobne. Pięknie to ująłeś świnia nie stanie się kotem. A tu mi chcą w mówić, że przez wiarę w bajki stanę się przystojny będę miał powodzenie itp.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 15:11
Swoją drogą widziałem kiedyś Twoje zdjęcia - wyglądasz normalnie, przystojniak z Ciebie żaden to fakt, ale nie masz defektów genetycznych, ani widocznych ułomności. Wzrost 165 cm też nie jest jakiś wybitnie niespotykany. Nie jesteś /cenzura/ żadnym wybrykiem natury. Widziałem ludzi kalekich, na wózkach, garbatych, z poparzoną twarzą,którzy jednak znaleźli kogoś kto ich kocha takimi jakimi są. Więc wszystko jest możliwe, trzeba tylko spotkać tę właściwą osobę. Masz dopiero 30 lat, to naprawdę niewiele. Wyglądasz zresztą na mniej.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 15:13
Ḍryāgan napisał(a):
owsik napisał(a):Ḍryāgan polecam Ci eksperyment, Wyobraź sobie, że jesteś księżniczką. Powiesz mi po jakim czasie ludzie dostrzegą w Tobie kobietę i w dodatku księżną.

Aha, no czyli doszliśmy do sedna problemu. To całe marudzenie o urodzie... Ty po prostu chcesz być kobietą! W dodatku piękną i bogatą. Ja bracie nie mam skłonności do bycia transwestytą. Na będę wyobrażał sobie bycia księżniczką. Mój problem polega na czym innym, muszę przekonać ludzi, że nie jestem wariatem :)

Człowieku użyj trochę rozumku. Chciał Ci pokazać jak bezsensu jest Twoja rada. Natury nie przeskoczysz jak jesteś brzydki to choćbyś godzinami wierzył, że się podobasz jest ok. Nie będziesz ok nie będziesz się podobał tak samo będziesz nie w typie jak przed tym myślenie, a będzie to z pewnością bardziej bolesne.
Z tą księżniczką to był taki przykład, że nić to nie da choćbyś nie wiem jak w to wierzył ludzie nie dostrzegą w Tobie kobiety, a ni księżniczki. Nie mówię tu o zmianie płci.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 15:16 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 15:15
Owsik, ty naprawdę jesteś skoncentrowany tylko na tym swoim cholernym wyglądzie? A co Ty modelem chciałeś zostać? Wszystkim podobać się nie będziesz to jasne, ale jakaś kobieta się znajdzie, którą coś w Tobie zafascynuje. Tylko mnie marudź i to jej mów, że jest ładna a nie marudź żeś sam brzydki

Z tą księżniczką to był taki przykład, że nić to nie da choćbyś nie wiem jak w to wierzył ludzie nie dostrzegą w Tobie kobiety, a ni księżniczki. Nie mówię tu o zmianie płci.

Dość idiotyczny przykład. Ja mówię o czym innym - kanony piękna się zmieniają. A za przeproszeniem płeć to inna sprawa. Podobnie wmawianie sobie, że jesteś koniem tez nie sprawi że koniem będziesz
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 15:18 przez Ḍryāgan, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg