Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 00:32
Sigrun napisał(a):Jakby mi sie chcialo to policzylabym ile autor watku w swoich wypowiedziach uzyl sformułowania "nie w typie" :mrgreen:

To bądź no stop nie w typie dla kobiet, a potem zobaczysz jakie to cudowne uczucie takie słowa usłyszeć.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 00:33
Psychotropka`89, hmmm...no to ani za jedno ani za drugie sie nie zabieram...ostatni kontakt z matematyka mialam na maturze...i chwile na studiach...wiec nie wiem czy dalabym rade do tylu policzyc 8)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 00:34
bedzielepiej napisał(a):
jetodik napisał(a):bedzielepiej, przepraszam to było głupie co napisałem :-|

Wybaczam choć nie ma nic głupiego w stwierdzeniu, że owsiki biorą się z dupy.

Akurat miałem stronę komputerową otwartą na pasożytach i tak wziął mi się nick. Poza tym te wszystkie stworzonka są brzydkie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 00:34
owsik napisał(a):
Sigrun napisał(a):Jakby mi sie chcialo to policzylabym ile autor watku w swoich wypowiedziach uzyl sformułowania "nie w typie" :mrgreen:

To bądź no stop nie w typie dla kobiet, a potem zobaczysz jakie to cudowne uczucie takie słowa usłyszeć.

Wrzbo jum Twoja monotematycznisc jest zalosna...jojczysz jak stara baba...

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 00:36
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a):

Wrzbo jum Twoja monotematycznisc jest zalosna...jojczysz jak stara baba...

Wiesz mam to, gdzieś co ty o tym myślisz. Żałosne to jest jak jesteś brzydki, a ludzie mówią, że to nic takiego, bo przecież bycie bez partnerki z powodu urody to radość życia.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 00:39
A ja mam gdzies ze Ty masz to gdzies.
Mysle ze nie problem w Twojej rzekomej brzydocue tylko w Twoim podejsciu do zycia. I marudzeniu.

Brzydota

przez Psychotropka`89 24 lis 2015, 00:39
Psychotropka`89, kurw...! Ty jesteś niereformowalny!
Non stop "ja, ja, ja". Tak, to TWÓJ wątek ale założyłeś go po to, aby inny użytkownicy go czytali i wypowiadali się w nim, czyż nie? A może to ma być jedynie forma monologu? A może chcesz, żeby wiecznie Cię głaskać, pocieszać i zakładać Ci fanklub?
Co Ty sobie myślisz? Jesteś egocentrykiem, który nie patrzy na innych <przynajmniej na tym forum i w tym, TWOIM wątku>. W dupie masz to, że ktoś ma źle, że ktoś jest nieszczęśliwy, cierpi. Ty i Twoja dupa się liczy. I Twoje przegrane życie. Już chyba odkryłam skąd Twój nick. Faktycznie jesteś takim owsikiem we własnej dupie, który podgryza, drażni, wkurza i chce, żeby z jego powodu się ciągle drapać.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez bedzielepiej 24 lis 2015, 00:39
owsik napisał(a): Akurat miałem stronę komputerową otwartą na pasożytach i tak wziął mi się nick. Poza tym te wszystkie stworzonka są brzydkie.

Są też niezwykle płodne.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 00:40
Amen :uklon:

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 00:42
Sigrun napisał(a):A ja mam gdzies ze Ty masz to gdzies.
Mysle ze nie problem w Twojej rzekomej brzydocue tylko w Twoim podejsciu do zycia. I marudzeniu.

Myśl sobie co chcesz, ale jakbyś tak odpadał przez swoją brzydotę jak ja. To byś tu wył jak wilk do księżyca i byś się przekonał na własnej skórze co to za przyjemność być brzydki. I może raz chociaż byś pomyślał, że ktoś może mieć racje.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 00:46
Psychotropka`89 napisał(a):Psychotropka`89, kurw...! Ty jesteś niereformowalny!
Non stop "ja, ja, ja". Tak, to TWÓJ wątek ale założyłeś go po to, aby inny użytkownicy go czytali i wypowiadali się w nim, czyż nie? A może to ma być jedynie forma monologu? A może chcesz, żeby wiecznie Cię głaskać, pocieszać i zakładać Ci fanklub?
Co Ty sobie myślisz? Jesteś egocentrykiem, który nie patrzy na innych <przynajmniej na tym forum i w tym, TWOIM wątku>. W dupie masz to, że ktoś ma źle, że ktoś jest nieszczęśliwy, cierpi. Ty i Twoja dupa się liczy. I Twoje przegrane życie. Już chyba odkryłam skąd Twój nick. Faktycznie jesteś takim owsikiem we własnej dupie, który podgryza, drażni, wkurza i chce, żeby z jego powodu się ciągle drapać.

Poza Tobą i Jedolitkię, Wszyscy no stop piszą jakieś głupie rady o tym jak to brzydki ma fajnie i w ogóle raj na ziemi i jak to na pewno jest moja winna, że tak mam. Tego już nie zauważasz. Chcesz się zwierzyć proszę bardzo chętnie Ciebie przeczytam. Jednak jeżeli jest to reakcja na to, że się żalem w tym wątku i piszę o sobie. Bo niby o kim mam tu pisać o duchu św ? To możesz tu nie pisać jak Ci się nie podoba. Bo ja mam zamiar się żalić się, aż do usranej śmierci, bo jest mi źle. Nikt nie chce być brzydki jeżeli z tego powodu miałby być wiecznie sam.
Ostatnio edytowano 24 lis 2015, 00:50 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 00:48
Sigrun napisał(a):Amen :uklon:

Amen oznacza niech tak się stanie po grecku, a nie koniec.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 00:51
owsik napisał(a):
Sigrun napisał(a):A ja mam gdzies ze Ty masz to gdzies.

Myśl sobie co chcesz, ale jakbyś tak odpadał przez swoją brzydotę jak ja. To byś tu wył jak wilk do księżyca i byś się przekonał na własnej skórze co to za przyjemność być brzydki. I może raz chociaż byś pomyślał, że ktoś może mieć racje.

po pierwsze...jestem kobietą
Po drugie....171 stron uzalania sie nad soba !
Po trzecie zamiast tracic czas na biedolenie w necie eez sie za siebie

Btw...juz Ci kuedys pusalam ze znam facetow ktorzy nie pasuja do ogolnie przyjetgo kanonu piekna a maja kobiety... Wiec nie jest to wina Twojego wygladu tylko Ciebie i Twojego podejscia. I tyle w temacie. Jesli chcesz sie dalej uzalac nad soba i jeczec...prosze bardzo...ale w taki sposob nigdy kobiety nie znajdziesz...

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 00:53
owsik napisał(a):
Sigrun napisał(a):Amen :uklon:

Amen oznacza niech tak się stanie po grecku, a nie koniec.

A na bliskim wschodzie oznaczal " tak jest"

Sortuj wg