Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 23:31
Namiastka normalnego życia to nadal samotne życie, a ja chcę mieć dziewczynę która mi odpowiada i której ja też bym odpowiadał. Chcę też być szczęśliwy. Większość ludzi ma kogoś nie jest tak nie w typie przez brak urody jak ja. Życie brzydala to koszmar szczególnie jak nie jest bogaty, bo w tedy wiecznie przegrywa w sprawach miłosnych, a z tym się nie da pogodzić.

Brzydota

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 23:42
Czary mary "Chcę mieć dziewczynę" bang - jest, jeszcze ciepła. To niestety tak nie działa i nie zawsze ma się to, czego się chce. Ja na przykład chciałbym być zdrowy, nie mieć cholernego ChAD i dolegliwości powypadkowych. Ale czary mary kuźwa nie działają. Co za cholerna porażka
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 23:46
Tylko większość osób nie jest tak brzydka jak ja. Nie jest wiecznie nie w typie. Większość facetów ma dziewczyny, bo nie odpada tak nagminnie przez wygląd jak ja. Nie pragnę miliona dolarów i się smucę, że tego nie mam. Tylko czegoś co jest normalne i oczywiste dla większości osób.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Ḍryāgan 23 lis 2015, 23:48
Normalne i oczywiste dla większości osób jest też to, że są psychicznie zdrowi i mogą mieć normalne rodziny. Ja nie mam i co? Mam sobie strzelić w łeb? Może to w sumie i dobry pomysł, czasem miewam takie ciągoty
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 23 lis 2015, 23:52
Ja się nigdy z tym nie pogodzę, że moja nieatrakcyjność tak rujnuje mi życie.

Brzydota

przez Ḍryāgan 24 lis 2015, 00:02
No to zrób coś z tym. Bo Twoje niegodzenie się polega tylko na marudzeniu. Skoro pewnych rzeczy nie możesz zmienić to je przekuj na swoje zalety. Nic innego nie zrobisz. A może w końcu znajdzie się jakaś kobieta, która cię zaakceptuje takim jakim jesteś. Może z wiekiem się zmienisz. W sumie nie jesteś jeszcze stary

Brzydota

przez Psychotropka`89 24 lis 2015, 00:07
Ḍryāgan napisał(a):W sumie nie jesteś jeszcze stary

Za to baaardzo monotematyczny... :blabla:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 00:08
Wieku 30 lat człowiek już nie ładnieje. Bycia nie w typie nie przekujesz na zaletę to tylko rani i niszczy psychikę. Obniża poczucie własnej wartości. Zostało mi tylko marudzenie, bo na operacje plastyczne mnie nie stać, zresztą nawet w tym przypadku los lubi kopać leżącego, bo co do tego czy mogę mieć w ogóle operacje plastyczne zdania są podzielone. Z powodu pewnych przeciwwskazań zdrowotnych. To jest piekło. Zostało mi tylko marudzenie.

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 00:10
Psychotropka`89 napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):W sumie nie jesteś jeszcze stary

Za to baaardzo monotematyczny... :blabla:

,,Pewnie mam skakać z radości i się cieszyć, bo jak to cudownie być zawsze nie w typie."
Jak to cudownie być pasztetem.

Brzydota

przez Psychotropka`89 24 lis 2015, 00:23
owsik, masz rację, lepiej przez kilkadziesiąt stron wątku płakać nad sobą i jak mantrę powtarzać, że "przegrało się życie". To na bank pomoże...
Zetknąłeś się kiedyś z czymś straszniejszym niż odbicie w lustrze? Przytulałeś osobę umierającą? Chorą na raka, kaleką, niedołężną, z wężykiem morfiny we wkłuciu centralnym? Ja tak. I wiem, że wtedy uroda jest GÓWNO warta! GÓWNO!!! Nawet jak jesteś piękny, to "ukochana" osoba może zdradzić, zranić do szpiku kości, zeszmacić, zranić, zostawić w potrzebie... Związki, to nie słodko-upierdliwe love story. Przestać żyć w wyimaginowanym świecie i zacznij patrzeć troszkę dalej niż czubek własnego nosa. To, że inna osoba jest w Twoim odczuciu "ładna", nie oznacza, że nie ma przegranego życia. Może być ładna ale doszczętnie zniszczona psychicznie, lub wyniszczona chorobą i umierająca.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez bedzielepiej 24 lis 2015, 00:27
jetodik napisał(a):bedzielepiej, przepraszam to było głupie co napisałem :-|

Wybaczam choć nie ma nic głupiego w stwierdzeniu, że owsiki biorą się z dupy.

Brzydota

przez Sigrun 24 lis 2015, 00:29
Jakby mi sie chcialo to policzylabym ile autor watku w swoich wypowiedziach uzyl sformułowania "nie w typie" :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez owsik 24 lis 2015, 00:30
Tak może być tak i mam tego świadomość, że związek to nie zawsze sielanka, ale jego brak gdy się ma potrzebę bycia z kimś to gówno, a nie życie. Tylko ja ten wątek założyłem i mam prawo się żalić nawet jeszcze przez kolejnych sto stron. To nie jest egoizm. Egoizmem jest pisanie takich rzeczy jak ty mi napisałaś w stylu inni mają gorzej. Więc nie masz prawa narzekać. Może odwrócić ten tok rozumowania większośc jednak ma lepiej. Chodzę sobie nikt ich nigdy nie obrażał i nie obrazi przez to jak wyglądają itp.

Brzydota

przez Psychotropka`89 24 lis 2015, 00:31
Sigrun, więcej liczenia miałbyś ze sformułowaniem "przegrałem swoje życie".
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg