Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez elo 22 lis 2015, 02:19
owsik napisał(a): Widzę, ale dla mnie to jest zbyt istotne. Bo jakoś to właśnie tylko brzydcy ludzie są wiecznie nie w typie. Dla mnie to jest przegrana życia.

ale to ze jestes jak to okreslasz nie w typie wcale nie oznacza ze przegrales zycie nawet bedac samemu mozna wygrywac no
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Brzydota

przez owsik 22 lis 2015, 02:28
elo napisał(a):
owsik napisał(a): Widzę, ale dla mnie to jest zbyt istotne. Bo jakoś to właśnie tylko brzydcy ludzie są wiecznie nie w typie. Dla mnie to jest przegrana życia.

ale to ze jestes jak to okreslasz nie w typie wcale nie oznacza ze przegrales zycie nawet bedac samemu mozna wygrywac no

Dla mnie nie. Ja chcę mieć związek dziewczynę dla mnie brak tego tym bardziej jeżeli wynika to z faktu, że jestem po prostu brzydki jest przegraną życia. Ponieważ co bym nie zrobił nie ważne jakbym się starał i tak odpadem z powodu tego, że jestem za brzydki.
Ostatnio edytowano 22 lis 2015, 02:32 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 22 lis 2015, 02:31
Christina napisał(a):Owsik? Poczułam, że sugerujesz, że mój komentarz jest beznadziejny łagodnie powiedziawszy.

Zaczynam coraz bardziej myśleć, że mam brzydką osobowość, charakter, zachowanie.

Ech, nie chcę już się źle czuć :( Już mam dosyć :(

Absolutnie nie. Miałem na myśli zupełnie coś innego. Ja naprawdę bardzo chciałbym Ciebie poznać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez elo 22 lis 2015, 02:45
owsik napisał(a):
elo napisał(a):

Dla mnie nie. Ja chcę mieć związek dziewczynę dla mnie brak tego tym bardziej jeżeli wynika to z faktu, że jestem po prostu brzydki jest przegraną życia. Ponieważ co bym nie zrobił nie ważne jakbym się starał i tak odpadem z powodu tego, że jestem za brzydki.

ej no ja wymiekam jakie to ma znaczenie z jakiego powodu odpadasz? gdyby to bylo cos innego (rownie dyskwalifikujacego) to czulbys sie lepiej?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Brzydota

przez owsik 22 lis 2015, 03:01
elo Masz racje nie miało by to znaczenia, ale odpadam i przegrywam życie, bo jestem brzydki. Skazany na bycie wiecznie nie w typie brak związku.

Brzydota

przez owsik 22 lis 2015, 03:02
jetodik Bardzo dziękuje Ci za polecenie tego filmu, bo jest on naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Własnie takie filmy lubię.

Brzydota

przez owsik 22 lis 2015, 03:19
Z cyklu pocieszanie brzydkiego faceta,
- na pewno jest tysiące kobiet, którym się bardzo podobasz, ale pamiętaj nie jestem to ja.

Brzydota

przez owsik 22 lis 2015, 03:23
Z cyklu jest tysiące brzydkich facetów, którzy mają dziewczyny
- Bardzo proszę pokaż mi tego bardzo niskiego brzydkiego faceta, który poderwał tak piękną dziewczynę
- zobacz to on
- ale on nie jest niski i brzydki, on ma chyba z 185 cm wzrostu
- ale zawsze mógłby być dlatego dla brzydkich jest nadzieja

Brzydota

przez Druid 22 lis 2015, 05:21
abrakadabra xx napisał(a):Nie mam dziewczyny bo mam zjebany umysł, choć i na taki niektóre lecą, z niechęcią je biorę ale cóż...
Na co dziewczyna musiałaby lecieć, żebyś brał ją z chęcią?
Druid

Brzydota

przez nieboszczyk 22 lis 2015, 13:40
owsik napisał(a):Faceci nie są lepsi. Po prostu to jest część natury, że się liczy wygląd ja tego nie moralizuję. Jest mi zle, bo to ja jestem tym brzydkim. Bardzo mnie razi dyskryminacja rasowa religijna społeczna. Bo uważam, że po to powstała idea państwa żebyś my temu przeciw działali, ale na wygląd to my już nic nie poradzimy, co nie znaczy, że popieram dyskryminacje ze względu na urodę. A potrzebę bliskości mam wbudowaną w siebie chyba jak większość ludzi.

bo faceci mają być silni,mocni a nie ładni i urodziwi.ładne i piękne tym atrakcyjne seksualnie to maj,a być kobiety.jak myślisz czemu ładni,słabi i nietypowi faceci są wyzywani od pedałów a kobiety z nosem jak kartofel i szparami między zębami są wyśmiewane w szkole i wyzywane od pasztetów?jako ładniekszy facet chcesz uchodzić za pedała?

Brzydota

przez owsik 22 lis 2015, 15:27
Tyle tylko, że brzydkich facetów też się wyzywa od pasztetów w szkole. Wbrew powszechnej opinii, że u mężczyzn uroda się nie liczy. To jednak za przystojnymi kobiety latają nie brzydkimi.

Brzydota

przez nieboszczyk 22 lis 2015, 15:30
raczej kobiety za szmalcownymi latają nie za żebrakami bez zębów,bez nóg i z nieodłączną butelką denaturatu
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez autodestrukcja2 22 lis 2015, 18:39
Obrazek

nie ma brzydkich ludzi - są biedni

:P

a na serio to moze bez przesady z tym szmalcowym. ale fakt ze ziomek ktory wyadje sie nie stac samodzielnie na wlasnych nogach i nie opgarniac swojego zywota nie wydaje sie jakos mega atrakcyjnym. ( chyba ze z perspektywy rasowej polki/matki teresy/kuguarzycy ;D )

Brzydota

przez wiejskifilozof 22 lis 2015, 19:08
Ładni=lepsi ? Polemika ? Nie,nie sadzę.Bo,każdy powie.A coś w tym jest.

Sortuj wg