Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez jetodik 21 lis 2015, 18:12
owsik, no właśnie o tej pomyłce Ci napisałem ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 18:13
Christina napisał(a):Nieboszczyku :)

Ciekawe czy zwierzęta w swoim naturalnym środowisku czują się samotne?
Wiecie? tak sobie myślę na przykładnie kotów drapieżnych afrykańskich, (nie wiem na pewno, tylko przypuszczam) że jak odrzucą jakiegoś osobnika ze stada to on prawdopodobnie umrze, bo sobie nie poradzi (?) Jest ktoś w temacie bardziej by napisać coś o tym?
Chodzi mi o to,że ostatnio sobie myślałam, że zwierzęta mają lepiej, bo samotność w przypadku zwierząt stadnych jest równoznaczna ze śmiercią. Czyli przynajmniej się nie męczą długo, a u ludzi to znowu jakieś wynaturzenie i sztuczne podtrzymywanie egzystencji heh heh heh :lol:

Tak sobie wyobrażam że seks z miłości z obu stron byłby tak piękny.......ach..... :cry:

Ja kiedyś miałam tak duży popęd, że utrudniało mi życie. Na szczęście leki pomogły.
Gdyby coś we mnie wstąpiło to pomyślę nad jakimiś substancjami.
Na razie jest jeszcze do wytrzymania.

Był taki film lwica wyrzucona ze stada zaczęła opiekować się młodą antylopą. Pobliskie plemiona uznały to za cud, a psychologowie zwierząt stwierdzili, że lwica dostała traumy i depresji tak zwierzęta też mogą mieć depresję, Lwica nie zdechła to za silne zwierzę i tak samo jest u ludzi. Niestety ja mam to samo, brzydota sprawiła, że cały czas jestem nie w typie i to mnie niszczy doszczętnie.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 18:32
Aha to był film dokumentalny. My brzydale naprawdę mamy przerąbane w życiu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez jetodik 21 lis 2015, 18:33
owsik, no właśnie oglądałem, w końcu jakiś samotny samiec porwał tej lwicy sarenkę.
najlepsze było jak lwica i sarenka idą obok siebie do wodopoju, a wszystkie zwierzęta które przy nim były słonie, żyrawy i te inne afrykańskie, patrzą na nich ciężko zszokowane, a na wyrazie twarzy maluje im się jedno wielkie WTF
:D
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Christina 21 lis 2015, 18:40
Widziałam tylko fragment i początek, nie wiem co dalej się z tym stało.
Ale chyba zazwyczaj giną.
No a my ludzie? o co z nami chodzi w ogóle?
Macie link do tego filmu?

Brzydota

przez AniołekStróż 21 lis 2015, 18:42
owsik napisał(a):AniołekStróż tylko to ty masz kobiecego nicka żeby nie było ja nie mam nic do gejów, ale to ty napisałeś, że chcesz się ze mną spotkać wiedząc, że jestem facetem to jest właśnie objaw ukrytych skłonności homoseksualnych i Twoja głupia agresja i nie zrozumienie tematu. Szkoda na Ciebie słów chciałeś się popisać, a wyszło na to, że sam się zesrałeś do majtek.

Mam taki nick bo chciałem i w sumie będe dla kogoś AniołkiemStróżem..... a co do ciebie albo do tego "szamaka" z pierdołami typu gore.... wy naprawde macie nasrane chłopie tam gdzie ty widzisz horyzont ja zaczynam głębsze myślenie.... a teraz wypierdalaj
AniołekStróż

Brzydota

przez kotek em 21 lis 2015, 18:50
owsik, ja nie jestem facetem, nie jestem AniołkiemStróżem i nie nazwałam Cię gejem, ani mięczakiem. Wszystko Ci się popieprzyło.
Obrazek

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 18:52
Nie ty własnie nic nie widzisz jesteś pusty jak bęben, a udajesz Platona. Nawet nie chciała Ci się zapewne wysilić na poczytanie faktów naukowych i doświadczeń na temat wpływów urody na jakoś życia ludzkiego. Nie ty wolisz farmazony, bo tak Ci się wydaje.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 18:53
kotek em napisał(a):owsik, ja nie jestem facetem, nie jestem AniołkiemStróżem i nie nazwałam Cię gejem, ani mięczakiem. Wszystko Ci się popieprzyło.

Ale zrobiłaś sobie jaja ze mojego nieszczęścia.

Brzydota

przez cyklopka 21 lis 2015, 18:55
Pytanie pomocnicze: czy związek jest jedyną wartością w życiu?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 19:06
cyklopka napisał(a):Pytanie pomocnicze: czy związek jest jedyną wartością w życiu?

Dla mnie podstawową. Ta kwestia jest dla mnie z byt istota bym mógł o niej zapomnieć przez pasje itp.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 19:06
jetodik po którymś piwie pamięć już nie ta :)

Brzydota

przez jetodik 21 lis 2015, 19:15
to byl najlepszy urywek tego filmu bo pozostałe raczej smutne co tu dużo gadać :bezradny:
ale, że zwierzęta tak mają, dochodzę do wniosku, że te profesje typu psi psycholog to nie jest takie idiotyczne jak mi się na początku wydawało.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 19:19
Christina powiedz mi szczerze czego Ci naprawdę brakuje mam wrażenie, że tego co mi czyli partnera? Niestety antylopa zdechła potem był epilog i podobno zaopiekowała się ona kolejną antylopą. jetodik mają. Rzekomo niektóre mają podobno język tylko naukowcy boją się przyznać, ze te ich gesty to bardziej język niż tylko pojedyncze sygnały, bo by się okazało, że ludzie są jeszcze bardziej zwierzęcy niż się przyznaje.

Sortuj wg