Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Christina 21 lis 2015, 17:42
owsik napisał(a):
Christina napisał(a):Kurdę, jak się piszę do kilkuset osób to zawsze się znajdzie ktoś agresywny.

Ja też mam libido niezaspokojone.
Jedyna nadzieja, że jakieś leki nowe go stłumią.
Z tym, że u kobiet w większości chce się, jeżeli coś czują do partnera więc seks z przypadkowym raczej nie zaspokoi mnie.

Czy ja Ciebie atakuję, bo a ni jednego takiego słowa nie napisałem do Ciebie. Ja tylko mówię, że chce mi się wyć bo tak bardzo się nie podobam.

Ojojojoj ja to pisałam odnośnie posta, który przeczytałam, chyba nie na tej stronie nawet. Ktośtam kogoś atakował. No nie ważne:)

Nieboszczyku, zastanawiam się czym dokładnie się zajmujesz, zaintrygowałeś mnie.
Ostatnio edytowano 21 lis 2015, 17:43 przez Christina, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 17:43
AniołekStróż napisał(a):. jedynke mi wybije haha oferma

ten aresztant którego dziś spotkałem na ulicy nie miał dwóch górnych jedynek.podejrzewam że w areszcie zrobili mu "ząbki".kryminały o których czytam w necie są widze coraz bardziej realne.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 17:50
AniołekStróż tylko to ty masz kobiecego nicka żeby nie było ja nie mam nic do gejów, ale to ty napisałeś, że chcesz się ze mną spotkać wiedząc, że jestem facetem to jest właśnie objaw ukrytych skłonności homoseksualnych i Twoja głupia agresja i nie zrozumienie tematu. Szkoda na Ciebie słów chciałeś się popisać, a wyszło na to, że sam się zesrałeś do majtek.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 17:50
Christina napisał(a):

Nieboszczyku, zastanawiam się czym dokładnie się zajmujesz, zaintrygowałeś mnie.

pierwsze czytam że renta inwalidzka wysiedziane w domu 900zł za które zębów ani nogi nie wyleczysz kogoś intrygowało.ale różne są fetycze.

Brzydota

przez jetodik 21 lis 2015, 17:52
nieboszczyk,
jedotik to proste.niezaspokojony popęd seksualny przez całe lata świruje.faceci często świrują po tygodniu bez seksu a cóż dopiero całe lata

często nie znaczy zawsze, ani nawet w większości przypadków, nie mówiąc już o tym, że jest też ręka i nawet samotnym jaj nie musi urywać.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez jetodik 21 lis 2015, 17:53
owsik, to Kotek Em do Ciebie pisała ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 17:56
jetodik napisał(a):nieboszczyk,
jedotik to proste.niezaspokojony popęd seksualny przez całe lata świruje.faceci często świrują po tygodniu bez seksu a cóż dopiero całe lata

często nie znaczy zawsze, ani nawet w większości przypadków, nie mówiąc już o tym, że jest też ręka i nawet samotnym jaj nie musi urywać.

ręka prędzej czy pózniej się znudzi i popęd seksualny zacznie domagać się czegoś więcej i urozmaiceń.a to już jest ogromny problem.właśnie przez niezaspokojony popęd seksualny społeczeństwo na koniec takiego oddaje na narządy.i poco to komu?dać sie zlinczować przez jeden niezaspokojony popęd seksualny który można sobie stłumić i po latach sobie spokojnie spacerować i z rozkoszą oddawać się pasjom które nie krzywdzą innych i do których nie trzeba dwojga?do kałasznikowa nie trzeba dwojga.do awionetki i airbusa nie trzeba dwojga.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 18:00
jetodik napisał(a):owsik, to Kotek Em do Ciebie pisała ;)

nie, ale na forum podawała się za kobietę prywatnie mi radziła i mnie przeprosiła, a teraz okazuje się, że to facet. I to ta sama osoba nazywa mnie od geja i mięczaka.

Tylko mnie naprawdę od czasu do czasu stać zaspokoić swoje potrzeby seksualne. To chyba jednak zmienia trochę postać rzeczy.

Brzydota

przez Christina 21 lis 2015, 18:01
Nieboszczyku :)

Ciekawe czy zwierzęta w swoim naturalnym środowisku czują się samotne?
Wiecie? tak sobie myślę na przykładnie kotów drapieżnych afrykańskich, (nie wiem na pewno, tylko przypuszczam) że jak odrzucą jakiegoś osobnika ze stada to on prawdopodobnie umrze, bo sobie nie poradzi (?) Jest ktoś w temacie bardziej by napisać coś o tym?
Chodzi mi o to,że ostatnio sobie myślałam, że zwierzęta mają lepiej, bo samotność w przypadku zwierząt stadnych jest równoznaczna ze śmiercią. Czyli przynajmniej się nie męczą długo, a u ludzi to znowu jakieś wynaturzenie i sztuczne podtrzymywanie egzystencji heh heh heh :lol:

Tak sobie wyobrażam że seks z miłości z obu stron byłby tak piękny.......ach..... :cry:

Ja kiedyś miałam tak duży popęd, że utrudniało mi życie. Na szczęście leki pomogły.
Gdyby coś we mnie wstąpiło to pomyślę nad jakimiś substancjami.
Na razie jest jeszcze do wytrzymania.

Brzydota

przez bittersweet 21 lis 2015, 18:01
Tylko mnie naprawdę od czasu do czasu stać zaspokoić swoje potrzeby seksualne. To chyba jednak zmienia trochę postać rzeczy.
:hide:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 18:05
owsik napisał(a):

mówisz o agenturach?gdybyś był impotentem i miał do czynienia z podstawioną dziewczyną zostało by tylko zaspokajanie ręką tejże dziewczyny i byś szybko dostrzegł duży bezsens tej czynności.to by przypominało jedynie naciskanie spusty kałasznikowa i słuchanie huku wystrzału.im delikatniej dotykasz tym dokładniejsze trafienia.tyle że fizycznie nie jest to twoja ulubiona pasja i niema w tym żadnych emocji.mechaniczna czynność jak oddawanie strzałów.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 18:09
Przepraszam mi nie chodziło o AniołekStróż tylko o kotek em , pomyliły mi się nicki najmocniej przepraszam. Zdarza się co nie znaczy, że lubię AniołekStróż

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 18:10
bittersweet napisał(a):
:hide:

Czemu się tak zjeżyłaś, a co mam robić czekać na zbawienie?

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 18:12
christina w świecie zwierząt również bywa samotność.zwłaszcza u nietoperzy-wampirów.kiedy któryś nie podzieli się krwią z innymi zostaje wygnany,inne mu nie pomagają w niczym i z reguły zdycha zasuszony.

Sortuj wg