Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 17:07
owsik napisał(a):Daj mi spokój człowieku pijesz do ostanie sytuacji sam zobacz, że od razu się zorientowałem..

byłeś na zlocie w sulejowie że wiesz o co chodzi?jakoś nie kojarze twojego nicku z tamtejszego zlotu.

Brzydota

przez AniołekStróż 21 lis 2015, 17:10
owsik napisał(a):,,AniołekStróż co na wzrost proponujesz"? Dziewczyno odczep się ode mnie, bo zrobiłaś sobie ze mnie jaja, a teraz udajesz niby kogo wielką pomocnice sypiącą farmazonami. Mam naprawdę tego dość, że przegrywam i przygrywam, że nie mogę nawet raz skutecznie poderwać dziewczyny. Ponieważ jestem tylko nie w jej typie za niski itp. Jak, gdzieś mam okazję pogadać z dziewczynami to potem się okazuje, że i tak moje starania nie miały znaczenia, bo one widzą we mnie kolegę. Bycie brzydkim to jest wieczne przegrywanie to jest ciągłe kosztowanie smaku porażki. Niestety to się nigdy nie zmieni.

Dziewczyno? Kamil jestem...... a ty przestań być ciotowatym trudnym dzieckiem. Jakbyś był mój brat dzień w dzien lał bym cie w łep , może byś zmądrzał. Nie interesują cie suple to łykaj psychotropy na sterydach i stawaj sie powoli jeszcze wiekszym mętalnym kaleką.
AniołekStróż

Brzydota

przez jetodik 21 lis 2015, 17:15
nieboszczyk, na poprzedniej stronie zadałem pytanie bo mogło ono Ci umknąć, jak temat przeskoczył na kolejną stronę.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Christina 21 lis 2015, 17:18
Darowanie sobie chęci miłości.

Nie da się po prostu z tym pogodzić, ja stwierdzam, ze jeżeli chodzi o mnie to etap cierpienia trzeba przeżyć, to coś jak żałoba.
Ja też się czuje totalnie nieatraktyjna fizycznie, że jeszcze coś mam w sobie co odpycha mężczyzn ode mnie.
Ja to nazywam swąd.
Mi jest źle z tego powodu, bardzo.
Obecnie tak źle się czuje przez różne czynniki, że prawie martwa jestem.
Chciałabym wyłączyć wszystkie emocje.
A mi pomagajją spotkania na żywo i kontakt z ludźmi, hmm dlatego cośtam organizuję.
POzdro!

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 17:23
jedotik to proste.niezaspokojony popęd seksualny przez całe lata świruje.faceci często świrują po tygodniu bez seksu a cóż dopiero całe lata lub od urodzenia do śmierci.nie da się kontrolować niezaspokojonego popędu seksualnego przez dziesiątki lat.prędzej czy pozniej sie nie wytrzyma.majciarz Bartosz K. jest upośledzony umysłowo przez co jest całe życie sam a popęd seksualny ma jak każdy facet bo przecież nikt mu jąder nie obcioł.zaraz po wyjściu z więzienia upił się,podbiegł do jakiegoś chłopca,walnoł go kamieniem w łeb,zaciągnoł w krzaki i zgwałcił.potem kupił mu cukierki w nadziei że nikomu nie powie o gwałcie.znowu poszedł siedzieć w tym samym dniu.więzniowie go przywitali hasłami "jebać padalca" tak że od razu został przeniesiony do innego więzienia na jakieś ochronki.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 17:25
AniołekStróż napisał(a):
owsik napisał(a):,,AniołekStróż co na wzrost proponujesz"? Dziewczyno odczep się ode mnie, bo zrobiłaś sobie ze mnie jaja, a teraz udajesz niby kogo wielką pomocnice sypiącą farmazonami. Mam naprawdę tego dość, że przegrywam i przygrywam, że nie mogę nawet raz skutecznie poderwać dziewczyny. Ponieważ jestem tylko nie w jej typie za niski itp. Jak, gdzieś mam okazję pogadać z dziewczynami to potem się okazuje, że i tak moje starania nie miały znaczenia, bo one widzą we mnie kolegę. Bycie brzydkim to jest wieczne przegrywanie to jest ciągłe kosztowanie smaku porażki. Niestety to się nigdy nie zmieni.

Dziewczyno? Kamil jestem...... a ty przestań być ciotowatym trudnym dzieckiem. Jakbyś był mój brat dzień w dzien lał bym cie w łep , może byś zmądrzał. Nie interesują cie suple to łykaj psychotropy na sterydach i stawaj sie powoli jeszcze wiekszym mętalnym kaleką.

To poco to pisałeś. Co jesteś gejem? Jakby Ci ten brat wybił 1 to byś się potem zdziwił. Jesteś przykładem za sranego dupka, który nie rozumie problemu brzydoty nawet nie ma pojęcia o tym, a będzie się najbardziej wymądrzał.
Ostatnio edytowano 21 lis 2015, 17:30 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 17:27
Christina napisał(a):Darowanie sobie chęci miłości.

Nie da się po prostu z tym pogodzić, ja stwierdzam, ze jeżeli chodzi o mnie to etap cierpienia trzeba przeżyć, to coś jak żałoba.
Ja też się czuje totalnie nieatraktyjna fizycznie, że jeszcze coś mam w sobie co odpycha mężczyzn ode mnie.
Ja to nazywam swąd.
Mi jest źle z tego powodu, bardzo.
Obecnie tak źle się czuje przez różne czynniki, że prawie martwa jestem.
Chciałabym wyłączyć wszystkie emocje.
A mi pomagajją spotkania na żywo i kontakt z ludźmi, hmm dlatego cośtam organizuję.
POzdro!

Ja się z tym nigdy nie potrafiłem pogodzić, że jestem aż tak nie w typie na randkę. A z ludźmi mam kontakt i to nic nie daje.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 17:28
nieboszczyk napisał(a):
owsik napisał(a):Daj mi spokój człowieku pijesz do ostanie sytuacji sam zobacz, że od razu się zorientowałem..

byłeś na zlocie w sulejowie że wiesz o co chodzi?jakoś nie kojarze twojego nicku z tamtejszego zlotu.

Nie byłem.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 17:29
nieboszczyk napisał(a):jedotik to proste.niezaspokojony popęd seksualny przez całe lata świruje.faceci często świrują po tygodniu bez seksu a cóż dopiero całe lata lub od urodzenia do śmierci.nie da się kontrolować niezaspokojonego popędu seksualnego przez dziesiątki lat.prędzej czy pozniej sie nie wytrzyma.majciarz Bartosz K. jest upośledzony umysłowo przez co jest całe życie sam a popęd seksualny ma jak każdy facet bo przecież nikt mu jąder nie obcioł.zaraz po wyjściu z więzienia upił się,podbiegł do jakiegoś chłopca,walnoł go kamieniem w łeb,zaciągnoł w krzaki i zgwałcił.potem kupił mu cukierki w nadziei że nikomu nie powie o gwałcie.znowu poszedł siedzieć w tym samym dniu.więzniowie go przywitali hasłami "jebać padalca" tak że od razu został przeniesiony do innego więzienia na jakieś ochronki.

Tylko, że mnie stać, by swój popęd seksualny zaspokoić rozumiesz to człowieku.

Brzydota

przez Christina 21 lis 2015, 17:30
Kurdę, jak się piszę do kilkuset osób to zawsze się znajdzie ktoś agresywny.

Ja też mam libido niezaspokojone.
Jedyna nadzieja, że jakieś leki nowe go stłumią.
Z tym, że u kobiet w większości chce się, jeżeli coś czują do partnera więc seks z przypadkowym raczej nie zaspokoi mnie.

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 17:32
dzisiaj spotkałem byłego aresztanta którego właśnie dzisiaj wypuścili i który mi pokazywał świstek ze zwolnieniem z aresztu nad którym co roku latam samolotem robiąc zdjęcia z góry.opowiadał całkiem ciekawe historyjki o warunkach tam panujących dzganiach na spacerniaku i paleniu głupa i o majciarzach i domowych ninja.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 17:34
Christina napisał(a):Kurdę, jak się piszę do kilkuset osób to zawsze się znajdzie ktoś agresywny.

Ja też mam libido niezaspokojone.
Jedyna nadzieja, że jakieś leki nowe go stłumią.
Z tym, że u kobiet w większości chce się, jeżeli coś czują do partnera więc seks z przypadkowym raczej nie zaspokoi mnie.

Czy ja Ciebie atakuję, bo a ni jednego takiego słowa nie napisałem do Ciebie. Ja tylko mówię, że chce mi się wyć bo tak bardzo się nie podobam.

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 17:38
owsik to miej wyjebane że tym mięsnym workom na gówno (którym oczywiście samemu fizycznie też się jest) ze znakiem minusa się nie podobasz.ważne żebyś nabrał szacunku do samego siebie i sobie się podobał.można to uzyskać poprzez udane wyzwania stawiane sobie samemu,udane trafienia i modyfikacje regulaminów.zapuszczenie włosów,twarz bez zarostu i można z przyjemnością patrzeć w lustro że podjęte przez ciebie wyzwania cie nie unicestwiły a dostarczyły hektolitry adrenaliny i chcesz jej więcej.uroda przemija,zdrowie się kiedyś traci.aż wreszcie ciało bezpowrotnie znika pożerane przez bakterie z jego zawartości kiedy niema już odżywiania i układu immunologicznego.
Ostatnio edytowano 21 lis 2015, 17:40 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez AniołekStróż 21 lis 2015, 17:40
owsik napisał(a):
AniołekStróż napisał(a):

To poco to pisałeś. Co jesteś gejem? Jakby Ci ten brat wybił 1 to byś się potem zdziwił. Jesteś przykładem za sranego dupka, który nie rozumie problemu brzydoty nawet nie ma pojęcia o tym, a będzie się najbardziej wymądrzał.

Nie ja nie jestem gejem ale ty nim będziesz, wcześniej wspominałeś coś o operacjach plastycznych , o botoksach :lol: ty perułke sobie kup ..... wtedy przeswietle cie sisiorem .... jedynke mi wybije haha oferma
AniołekStróż

Sortuj wg