Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 15:47
Nie wiem co ty piszesz naprawdę nie rozumiem Ciebie nie krytykuję tylko nie wiem o co Ci chodzi.

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 15:49
gdybyś miał niższy testosteron nie chciało by ci sie uganiać sie za kobietami i zabiegać o ich względy modyfikując swoje ciało i katując sie żeby sie im podobać.żeby wziąć kałasznikowa/kopać piłke którą sie lubi nie trzeba golić głowy na łyso,psikać sie perfumami i nosić modnych ciuchów.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 16:00
To nie tak. Większośc ludzi ma potrzebę być z kimś. W końcu kobiety też mają taką potrzebę, a u nich poziom tego hormonu jest znikomy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez jetodik 21 lis 2015, 16:16
Owsik ja Ci wytłumaczę, nieboszczyk nie ma testosteronu ani potrzeby bycia z kobietą, ma pasje, latanie i strzelanie i uważa, że jak też byś sobie obniżył poziom testosteronu i żył tylko pasjami to problem by zniknął.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 16:20
owsik napisał(a):To nie tak. Większośc ludzi ma potrzebę być z kimś. W końcu kobiety też mają taką potrzebę, a u nich poziom tego hormonu jest znikomy.

poziom testosteronu u kobiet jest znikomy (wydzielany z nadnerczy i jajników) zato poziom estrogenu który działa analogicznie mają wysoki.wystarczy zamknąć na długie lata nastolatki w zakładzie zamkniętym i personel podaje im leki obniżające popęd seksualny żeby się nie drapały całymi dniami po cipach.jak myślisz dlaczego stare babcie tak nie robią tylko sobie spokojnie spacerują o lasce i wystarczy im pies lub kot do szczęścia?

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 16:34
Chyba jednak nie działa analogicznie, bo ostatecznie to kobiety o większym poziomie testosteronu mają większy popęd seksualny. Myślę, że dlatego, że u starych babci też zanika testosteron. Nie zmienia to faktu, że nawet u babci istnieje zjawisko potrzeby bliskości nie myl tego z potrzebami seksualnymi, ale też i z potrzebą przyjaźni. Prawdopodobnie za potrzebę bliskości odpowiada oksytocyna.
Ostatnio edytowano 21 lis 2015, 16:37 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 16:36
jetodik napisał(a):Owsik ja Ci wytłumaczę, nieboszczyk nie ma testosteronu ani potrzeby bycia z kobietą, ma pasje, latanie i strzelanie i uważa, że jak też byś sobie obniżył poziom testosteronu i żył tylko pasjami to problem by zniknął.

Ale to jest nie prawda, choćby miał poziom testosteronu prawie równy 0 nadal miałbym potrzebę bycia z kimś potrzebę miłości.

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 16:41
owszem oksytocyny nie usuniesz a potrzebe bliskości można przelać na zwierzęta lub na karabiny/samoloty/podróze i tak uniknąć łatki majciarza.jest tez zepsuty zespół oksytocynowy w postaci autyzmu lub stresu pourazowego kiedy to przytulanie sie jedynie przeszkadza,uniemożliwia wykonanie czegoś przyjemniejszego i staje sie śmieciem w pamięci.
Ostatnio edytowano 21 lis 2015, 16:46 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez jetodik 21 lis 2015, 16:45
owsik, ja nie wiem czy prawda czy nie, ja tylko zabawiłem się w tłumacza, bo nieboszczyk od wielu dni przekazuje to za pośrednictwem opisów w klimacie gore, a Ty ciągle nie wiedziałeś o co chodzi jak napisałeś, więc tylko wyjaśniłem sprawę.

swoją drogą ciekawe czy to prawda, że brak teścia zabija potrzebę związków, może wtedy tylko przyjaźń wystarczy, nie wiem :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 16:48
w klimacie gore?co to znaczy?rozwiń myśl.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 16:54
Nie zabija potrzeby związków. Mi nawet samemu nie chce się podróżować, bardzo bym chciała mieć dziewczynę z którą mógłbym dzielić się wrażeniami z podroży. Ja na przykład nie mam jakiegoś wysokiego poziomu testosteronu jest w normie, ale na niższym poziomie skali niż wyższym. A potrzebę bliskości mam wyższą niż nie jeden osiłek, który ma ogromny poziom testosteronu. Tak samo jest z popędem okazywało się nieraz, że faceci o niższym poziomie testosteronu mieli wierzysz popęd seksualny niż faceci o wyższym. Dlatego tak ciężko jest ustalić dolną granicę normy w przypadku tego męskiego hormonu, Ja wiem na pewno nie będę kochał karabinów, bo mam swoje zainteresowania, a mimo wszystko dużo bardziej mi zalezy na tym by być w udanym związku. Niż obecnie rozwijać swoje zainteresowania, bo doszedłem do pewnego punktu i mnie to już nie cieszy tak brakuje mi miłości odwzajemnionej, a świadomość, że nie mam jej tylko dlatego, że jestem brzydki jeszcze bardziej mnie dobija.

Brzydota

przez nieboszczyk 21 lis 2015, 17:02
to odczekaj kolejne X lat i prędzej czy pozniej do ciebie dotrze że miłości i bliskości nie będziesz miał w tym życiu.tak więc jajka na supeł.miłości nie kupisz ani nie wypracujesz.po drugie nie zdajesz sobie sprawy że kobieta która sie do ciebie tuli może w każdej chwili wyjąć nóż i wbić ci go w plecy?albo cie nagrać jak sie obściskujecie,wrzucic do sieci i wszyscy cisną beke z ciebie kobieta która po pijaku sie do ciebie dobiera ma męża który gdzieś wyjechał na pare dni i akurat nadziała sie na ciebie.na drugi dzień dostaniesz ostry wpierdol od jej męża.kot tak nie zrobi bo nie umie,.poza tym tulenie się to tylko czyjeś zarażone zwłoki które czujesz na plecach i karku a które znikną na zawsze prędzej czy pózniej.
Ostatnio edytowano 21 lis 2015, 17:05 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez owsik 21 lis 2015, 17:04
Daj mi spokój człowieku pijesz do ostanie sytuacji sam zobacz, że od razu się zorientowałem. Poza tym to, że sobie to uświadamiam, że tego nie będę miał nie oznacza, że to mnie mniej boli.

Brzydota

przez jetodik 21 lis 2015, 17:07
nieboszczyk, już wyjaśniam, klimat gore, to klimaty drastyczne, obrzydliwe, flaki, gnijące zęby, wypadające odbyty, poderżnięte gardła itp. sprawy, które przemycasz do swoich wypowiedzi, wpisują się w klimat gore :)

przy okazji, nie wiem dlaczego sugerujesz, że skoro Owsik ma dużą potrzebę bliskości to miałby nad tym nie zapanować i trafić do więzienia za gwałt?
skąd to założenie, że on nad tym nie panuje i że w ogóle akurat taka forma bliskości by jego konkretnie jego satysfakcjonowała? wmawiasz mu to przecież od wielu stron tego tematu takimi tekstami, więc zastanawiam się skąd to założenie?
Ostatnio edytowano 21 lis 2015, 17:08 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg