Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez cyklopka 04 lis 2015, 22:44
Dieta wpływa na metabolizm, metabolizm na hormony, hormony na wszystko, dlatego warto spróbować.
Wielu lekarzy jest mentalnie w latach 70-tych, gdzie piramida zdrowego żywienia stała na pełnym ziarnie i niskotłuszczowym nabiale, jajkami to dzieci straszono, a podłoże wielu chorób nie było znane.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez jetodik 05 lis 2015, 01:06
Cykopka, czy kto tam się pytał, Owsik nie jest brzydki w sensie, że obrzydliwy, bo pytałem się koleżanek, którego widziały, jedna powiedziała nawet, że sympatyczny jak postać z kreskówki, ale nie pociągający, nie ma widocznie tych męskich cech twarzy, które pociągają kobiety.

Widuje się brzydkich, którzy pociągają kobiety, to oni widocznie mają te męskie cechy wyglądu, których nie ma Owsik.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez jetodik 05 lis 2015, 01:14
Owsik a pytałem się szczegółowo to właśnie była mowa o dolnej szczęce cofniętej i pewnie dlatego skojarzyłeś się im ze smerfem bo oni też nie mieli dolnej szczęki zarysowanej, tak poza tym to pewnie nie jest źle.
są ćwiczenia na szczękę więm, że bokserzy takie robią niektórzy, tzn, na mięśnie szczęki, choć pewnie jakbyś teścika trochę wbił to by nie zaszkodziło, ale nie namawiam ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Davin 05 lis 2015, 01:15
jetodik napisał(a):bo pytałem się koleżanek, którego widziały

Że co? :mrgreen:

Brzydota

przez jetodik 05 lis 2015, 01:23
no wklejał tu swoje foto na chwile, wrzuciłem na dysk i pokazałem koleżankom.

Brzydota

przez Davin 05 lis 2015, 01:25
jetodik, no nie pytałem o to ale okej. :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 05 lis 2015, 14:13
jetodik i inni. Co do tej dolnej szczęki to pomógłby mi normalny zarost, ale coś nie chce mi rosnąc, chociaż testosteron mam na normalnym poziomie. Może ktoś zna jakieś realnie działające sposoby na porost brody? Myślałem też o kwasie hialuronowym co prawda zastrzyki z tego kwasu nie zwiększają brody, ale powodują wymodelowanie jej, a to optycznie sprawia wrażenie bardziej wysuniętej szczęki. Niestety kwas po 2 latach się całkowicie wchłania i zabieg trzeba powtórzyć. Na implanty mnie nie stać,a to było by trwałe i najskuteczniejsze rozwiązanie. Jeżeli chodzi o nos to sporo dziewczyn mi mówiło, że moja nieatrakcyjność jest spowodowana brzydkim nosem czasami dodawały też, że i uszy mnie trochę szpecą. Nawet z tym nosem byłem na konsultacji u chirurg plastycznej i ona przyznała, że operacja plastyczna nosa bardzo by odmieniła moją twarz, ale niestety nie stać mnie na tego typu operacje i w dodatku ta konkretna osoba nie podjęła by się tego zabiegu ze względu na moje chore oczy. Muszę Ci powiedzieć, że nigdy nikt mnie nie przezywał od smerfa dlatego byłem zaskoczony tym określeniem ze strony tych dziewczyn. Już w dorosłym życiu czasami i to obcy ludzie przezywali mnie Harry Potter.

Brzydota

przez ego 05 lis 2015, 15:19
owsik napisał(a): Może ktoś zna jakieś realnie działające sposoby na porost brody?
A może przeszczep brody? http://stylzycia.newsweek.pl/przeszczepy-brody-coraz-bardziej-popularne-ile-kosztuje-przeszczep-brody-,artykuly,373388,1.html
ego

Brzydota

przez cyklopka 05 lis 2015, 16:10
ego, o, k#^w@ :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez owsik 17 lis 2015, 12:26
Niestety próby zapuszczenia fajnego zarostu nic nie pomogły. Dlaczego tylko w bajkach brzydcy ludzie ładnieją w dorosłym życiu. Czemu ja muszę być brzydki dlaczego mnie to spotkało? Czemu muszę być tak bardzo przez wygląd skreślany, gdy tylko chcę się umówić na randkę nagle okazuje się , że mój wygląd przeszkadza. Życie brzydkiego faceta jest bardzo niskiej jakości, nie ma szans na randki szczególnie z kobietą, która by nam odpowiadała. Mam naprawdę słaby wzrok i śmiało mogę napisać, że brzydota jest nawet bardziej uciążliwa. Ponieważ jest nie do przeskoczenia, gdy się nie ma ,,milionów". :(

Brzydota

przez nieboszczyk 17 lis 2015, 14:20
owsik napisał(a):Niestety próby zapuszczenia fajnego zarostu nic nie pomogły. Dlaczego tylko w bajkach brzydcy ludzie ładnieją w dorosłym życiu. Czemu ja muszę być brzydki dlaczego mnie to spotkało? Czemu muszę być tak bardzo przez wygląd skreślany, gdy tylko chcę się umówić na randkę nagle okazuje się , że mój wygląd przeszkadza. Życie brzydkiego faceta jest bardzo niskiej jakości, nie ma szans na randki szczególnie z kobietą, która by nam odpowiadała. Mam naprawdę słaby wzrok i śmiało mogę napisać, że brzydota jest nawet bardziej uciążliwa. Ponieważ jest nie do przeskoczenia, gdy się nie ma ,,milionów". :(

a czemu żydowskie kobiety i dzieci były bezapelacyjnie mordowane na miejscu?przecież nic nie zawinily.zostały zamordowane za samo pochodzenie.no czemu tak było?a teraz nas czeka to samo bo nie zgadzamy sie z pojebanym islamem?

Brzydota

przez owsik 17 lis 2015, 15:36
nieboszczyk napisał(a):
owsik napisał(a):Niestety próby zapuszczenia fajnego zarostu nic nie pomogły. Dlaczego tylko w bajkach brzydcy ludzie ładnieją w dorosłym życiu. Czemu ja muszę być brzydki dlaczego mnie to spotkało? Czemu muszę być tak bardzo przez wygląd skreślany, gdy tylko chcę się umówić na randkę nagle okazuje się , że mój wygląd przeszkadza. Życie brzydkiego faceta jest bardzo niskiej jakości, nie ma szans na randki szczególnie z kobietą, która by nam odpowiadała. Mam naprawdę słaby wzrok i śmiało mogę napisać, że brzydota jest nawet bardziej uciążliwa. Ponieważ jest nie do przeskoczenia, gdy się nie ma ,,milionów". :(

a czemu żydowskie kobiety i dzieci były bezapelacyjnie mordowane na miejscu?przecież nic nie zawinily.zostały zamordowane za samo pochodzenie.no czemu tak było?a teraz nas czeka to samo bo nie zgadzamy sie z pojebanym islamem?

Skończ już z tym mordowaniem i mordowaniem, bo tylko piszesz o flakach, śmierci i nic więcej.

Brzydota

przez Purpurowy 17 lis 2015, 17:16
owsik, może się na mnie obrazisz za to co teraz napiszę, ale skoro jesteś brzydki (tak jak piszesz) i kobiety odrzucają Cię ze względu na Twój wygląd, to nie lepiej się z tym pogodzić i darować sobie sprawy damsko-męskie? Ja na przykład się z tym pogodziłem i już nikogo nie szukam i powiem Ci że jest mi dużo lżej niż wtedy kiedy szukałem i na każdym kroku byłem odrzucany ze względu na wygląd.

Brzydota

przez owsik 17 lis 2015, 17:20
Purpurowy napisał(a):owsik, może się na mnie obrazisz za to co teraz napiszę, ale skoro jesteś brzydki (tak jak piszesz) i kobiety odrzucają Cię ze względu na Twój wygląd, to nie lepiej się z tym pogodzić i darować sobie sprawy damsko-męskie? Ja na przykład się z tym pogodziłem i już nikogo nie szukam i powiem Ci że jest mi dużo lżej niż wtedy kiedy szukałem i na każdym kroku byłem odrzucany ze względu na wygląd.

Nie obrażę, nie napisałeś nic złego. Problem w tym, że nie potrafię się z tym pogodzić i nie chodzi mi o popęd czy idealizowanie związku, ale naprawdę potrzebuję normalnych randek,a potem partnerstwa.

Sortuj wg