Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Davin 03 lis 2015, 01:01
Candy14, kolejny temat tych niby facetów co wiedzą swoje. Choćby kobieta napisała że leci na niego to on napisze że jest za brzydki dla niej. :mrgreen:

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 01:04
Candy14 napisał(a):na_leśnik, :D
Tak Owsik jestes brzydki i to wcale nie wina twojego pojebania ze nikt nie chce z toba przebywac ani cie zatrudnic ani sie pieprzyc. :roll: Rany uzalajacy sie nad soba facet nie przyciagnie nikogo

:mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 01:06
owsik napisał(a):na leśnik. W k... takie osoby jak ty. Co wiedzą, że są ponad rzekomo płytki problem. A masz brzydką twarz odpadasz za wygląd?

Nalesnik akurat jest sliczny :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Candy14 03 lis 2015, 01:06
Davin, wiem ..tak wpadlam bo dlugo mnie nie bylo i ten temat wyskoczyl. :) nie zamerzam go przekonywac ze brzydsi od niego pracuja i maja partnerki. Niech tlumaczy swoje nieogarniecie brzydota
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez jetodik 03 lis 2015, 01:07
Owsik, jesteś brzydki i nie możesz znaleźć dziewczyny przez to musi być ciężko, no ale tak to jest w życiu, ktoś może być odrzucany ze względu na zaawansowany wiek, a ktoś inny ze względu na zaburzenia, czy brak środków do życia. taki już jest ten świat :bezradny:
pozostaje Ci ten ułamek szansy, może się akurat trafi jeszcze :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 01:09

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 01:10
jetodik napisał(a):Owsik, jesteś brzydki i nie możesz znaleźć dziewczyny przez to musi być ciężko, no ale tak to jest w życiu, ktoś może być odrzucany ze względu na zaawansowany wiek, a ktoś inny ze względu na zaburzenia, czy brak środków do życia. taki już jest ten świat :bezradny:

Ty jak jyz cos powiesz to powiesz :hide:

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 01:11
Davin napisał(a):Candy14, kolejny temat tych niby facetów co wiedzą swoje. Choćby kobieta napisała że leci na niego to on napisze że jest za brzydki dla niej. :mrgreen:

Niech najpierw tak napisze. Ty za to wiesz lepiej od tych kobiet co mi nawet w twarz powiedziały, że im się nie podobam fizycznie za co mnie odrzuciły.

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 01:12
owsik napisał(a):
Davin napisał(a):Candy14, kolejny temat tych niby facetów co wiedzą swoje. Choćby kobieta napisała że leci na niego to on napisze że jest za brzydki dla niej. :mrgreen:

Niech najpierw tak napisze. Ty za to wiesz lepiej od tych kobiet co mi nawet w twarz powiedziały, że im się nie podobam fizycznie za co mnie odrzuciły.

Gubisz sie w zeznaniach...pusales ze powiedzialy Ci ze nie jestes w typie :mrgreen:

Brzydota

przez jetodik 03 lis 2015, 01:14
Sigrun,
Ty jak jyz cos powiesz to powiesz

nie rozumiem, z czym się nie zgadzasz co napisałem?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 01:15
Sigrun napisał(a):
jetodik napisał(a):Owsik, jesteś brzydki i nie możesz znaleźć dziewczyny przez to musi być ciężko, no ale tak to jest w życiu, ktoś może być odrzucany ze względu na zaawansowany wiek, a ktoś inny ze względu na zaburzenia, czy brak środków do życia. taki już jest ten świat :bezradny:

Bo jest uczciwy, bo jako jedyny sprawdził moje słowa i przestał zaprzeczać faktom, I jako jedyny rozumie, że brzydota to jest realny problem z poważnymi konsekwencjami. A nie udaje greka, że co tam to pikuś.

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 01:19
jetodik napisał(a):Sigrun,
Ty jak jyz cos powiesz to powiesz

nie rozumiem, z czym się nie zgadzasz co napisałem?

Np z tym ze twierdzisz ze owsik jest brzydki ;) niestety ale pojecie urody tez jest "zmienne" np z biegiem czasu... ;)

Wiec jesli miales go pocieszyc tym pisales to watpie ze Ci to wyszlo...z reszta autor watku jest tak zatwardzialy w swojej teori ze ciezko mu cokolwiek przetlumaczyc.

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 01:21
owsik napisał(a):
Sigrun napisał(a):

Bo jest uczciwy, bo jako jedyny sprawdził moje słowa i przestał zaprzeczać faktom, I jako jedyny rozumie, że brzydota to jest realny problem z poważnymi konsekwencjami. A nie udaje greka, że co tam to pikuś.

Wez nie pier*ol jak potluczony...jak moze zaprzeczac faktom skoro ich nie zna...zna tylko Twoje subiektywne odczucia wzgledem twohej osoby

Brzydota

przez jetodik 03 lis 2015, 01:22
sprawdził moje słowa

to prawda, sprawdziłem i pokazałem zdjęcie owsika swoim koleżankom, widziałem ich reakcje na żywo, od razu był skreślony za wygląd, a nie za żadną osobowość której przecież na zdjęciu nie widać.

dlatego jestem przekonany, że owsik ma znacznie trudniej ze względu na wygląd niż przeciętny facet w jego wieku, co nie znaczy, że szanse są kompletnie zerowe.
takie to życie, nie rozdaje po równo, jeden się urodzi gdzieś w Afryce i ma na starcie przerąbane inny się urodzi z wyglądem i wzrostem, przez który jest odrzucany przez większość kobiet, a ktoś inny się urodzi i z wygląd i w dobrym miejscu i w bogatym domu, no tak to już jest :bezradny:

Sortuj wg