Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:39
Ale w moim przypadku się odnosi. NIEJEDNA MI TO W TWARZ POWIEDZIAŁA, ŻE ODPADAM BO SIĘ NIE PODOBA FIZYCZNIE, NIE W MOIM TYPIE PO 2 ZDANIACH OZNACZA ODRZUCENIE ZA WYGLĄD, ZRESZTĄ PYTAŁEM SIĘ TO ZNACZY I ODP. ŻE WYGLĄD. ALE WY UDAJECIE GŁUPICH UDAJECIE, ŻE BRZYDKI FACET NIE MOŻE MIEĆ PROBLEMÓW, KTÓRE WYNIKAJĄ Z BRAKU URODY. NA SILĘ CHCECIE MI UDOWODNIĆ, ŻE ZIEMIA JEST KWADRATOWA I TYLKO MI SIĘ WYDAJE, ŻE JEST PRAWIE KULĄ.

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:41
my_name napisał(a):owsik, a myślałeś o operacji plastycznej?

Nie stać mnie na operacje plastyczne i najpierw muszę czekać na operację oczu. Zresztą zdania w ogóle chirurgów były podzielone czy mogę mieć operacja np nosa z powodu mojej choroby oczu. No i nie wiem czy to coś by pomogło. Czy skończyłby się mój koszmar bycia wiecznie nie w typie.

Brzydota

przez Davin 03 lis 2015, 00:42
owsik napisał(a):Ale w moim przypadku się odnosi. NIEJEDNA MI TO W TWARZ POWIEDZIAŁA, ŻE ODPADAM BO SIĘ NIE PODOBA FIZYCZNIE, NIE W MOIM TYPIE PO 2 ZDANIACH OZNACZA ODRZUCENIE ZA WYGLĄD, ZRESZTĄ PYTAŁEM SIĘ TO ZNACZY I ODP. ŻE WYGLĄD. ALE WY UDAJECIE GŁUPICH UDAJECIE, ŻE BRZYDKI FACET NIE MOŻE MIEĆ PROBLEMÓW, KTÓRE WYNIKAJĄ Z BRAKU URODY. NA SILĘ CHCECIE MI UDOWODNIĆ, ŻE ZIEMIA JEST KWADRATOWA I TYLKO MI SIĘ WYDAJE, ŻE JEST PRAWIE KULĄ.

Chcesz takiej odpowiedzi to masz. Kup sobie Audi albo BMW. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:43
Nie mogę mieć prawka.

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 00:46
owsik napisał(a): NA SILĘ CHCECIE MI UDOWODNIĆ, ŻE ZIEMIA JEST KWADRATOWA I TYLKO MI SIĘ WYDAJE, ŻE JEST PRAWIE KULĄ.

No wez :mrgreen: moze najmadrzejsi nie jestesmy ale kretynow z nas nie rob :mrgreen:

Piszemy co myslimy...a jesli do Ciebie zadne argumenty nie przemawiaja i caly czas tkwisz w swoim przekonaniu to nie sposob otworzyc Ci w zaden sposob oczy ze byc moze ono jest błedne to sorry... z wiatrakami walczyc nie mam zamiaru. Tkwi dalej w swoim przekonaniu. Bo jak widac jest Ci z tym Dobrze.

To ze nie masz kobiety moze nie jest spowodowane Twoim wygladem tylko tym jaki jestes. Amen.
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez Davin 03 lis 2015, 00:48
Sigrun napisał(a):
owsik napisał(a): NA SILĘ CHCECIE MI UDOWODNIĆ, ŻE ZIEMIA JEST KWADRATOWA I TYLKO MI SIĘ WYDAJE, ŻE JEST PRAWIE KULĄ.

No wez :mrgreen: moze najmadrzejsi nie jestesmy ale kretynow z nas nie rob :mrgreen:

Piszemy co myslimy...a jesli do Ciebie zadne argumenty nie przemawiaja i caly czas tkeisz w swoim przekonaniu o nie sposob otworzyc Ci w zaden sposob oczy ze byc moze ono jest błedne to sorry... z wiatrakami walczyc nie mam zamiaru. Tkwi dalej w swoim przekonaniu. Bo jak widac jest Ci z tym Dobrze.

To ze nie masz kobiety moze nie jest spowodowane Twoim wygladem tylko tym jaki jestes. Amen.

Widać każdy mu coś wciska a sam wszystko wie. Niech spierdala ch*j. :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:49
Jest spowodowane moim wyglądem. Skoro negujecie zdanie tych kobiet co mnie odrzucały to chyba jednak coś jest nie tak. I to raczej wy macie zamknięte oczy na argumenty. A amen z greki znaczy niech tak się stanie.

Brzydota

przez na_leśnik 03 lis 2015, 00:51
Dwa lata i 145 stron monologu autora udowadniającego wszem i wobec, że kobiety mają przystojnych facetów w łóżku a owsiki w dvpie.

Co ja bym bez tego forum zrobił :105: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:52
Davin a może sam sp... Czy osobie bez nóg powiedziałbyś, że może przebiec maraton i że mu się tylko tak wydaje, że nie ma dolnych kończyn?

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:55
na leśnik. W k... takie osoby jak ty. Co wiedzą, że są ponad rzekomo płytki problem. A masz brzydką twarz odpadasz za wygląd? Powiedziano Ci na rozmowie o pracę, że masz zły wygląd do tej pracy? Więc nie rób z Siebie nie wiadomo kogo. Bo każdy jest mądry z boku, ale nikt by nagminnie nie chciał odpadać z powodu swojego wyglądu. Nikt tak naprawdę nie chciałby być brzydki, gdyby miał wybór.
Ostatnio edytowano 03 lis 2015, 00:56 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez my_name 03 lis 2015, 00:55
owsik napisał(a):
my_name napisał(a):owsik, a myślałeś o operacji plastycznej?

Nie stać mnie na operacje plastyczne i najpierw muszę czekać na operację oczu. Zresztą zdania w ogóle chirurgów były podzielone czy mogę mieć operacja np nosa z powodu mojej choroby oczu. No i nie wiem czy to coś by pomogło. Czy skończyłby się mój koszmar bycia wiecznie nie w typie.

Doczytałam jeszcze, że subiektywnie nie uważasz siebie za brzydala. W takim wypadku operacja i tak chyba nie byłaby wskazana. Czyli konsultowałeś się już w tej sprawie?

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:56
Tak. Teraz to się uważam za brzydala. Z byt wiele razy mi życie to udowodniło, że jestem brzydki.
Ostatnio edytowano 03 lis 2015, 00:58 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Candy14 03 lis 2015, 00:57
na_leśnik, :D
Tak Owsik jestes brzydki i to wcale nie wina twojego pojebania ze nikt nie chce z toba przebywac ani cie zatrudnic ani sie pieprzyc. :roll: Rany uzalajacy sie nad soba facet nie przyciagnie nikogo
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 01:01
Candy14 napisał(a):na_leśnik, :D
Tak Owsik jestes brzydki i to wcale nie wina twojego pojebania ze nikt nie chce z toba przebywac ani cie zatrudnic ani sie pieprzyc. :roll: Rany uzalajacy sie nad soba facet nie przyciagnie nikogo

Przebywać to akurat chcą ze mną ludzie. A użalać się to mam prawo, bo co mam się cieszyć z powodu tego, że mój ryj niszczy mi życie. Nosić dumnie maskę, że jestem ,, szczęśliwy" z powodu swojej sytuacji. Odpadam przez brak urody więc użalanie nie zabierze mi szansy, której i tak nie mam. a pracę mam.
Ostatnio edytowano 03 lis 2015, 01:02 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg