Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 02 lis 2015, 23:53
Ja już wiem co mi dolega nie raz się o tym przekonałem, że jestem brzydki. Oczywiście, że można powiedzieć o kimś przeciętnym brzydki, ale ja piszę o prawdziwych brzydalach. Takie pary rzadko, ale jednak ona brzydka on przystojny idzie czasami wyłowić na chodnikach miast. Na odwrót jakoś nie idzie takiej pary zobaczyć. Pomijam takie przypadki, gdy chodzi ewidentnie o status materialny.

Brzydota

przez Davin 02 lis 2015, 23:55
owsik napisał(a): Takie pary rzadko, ale jednak ona brzydka on przystojny idzie czasami wyłowić na chodnikach miast. Na odwrót jakoś nie idzie takiej pary zobaczyć.

To Ty chyba na miasto nie wychodzisz. :mrgreen:

Co do twojej brzydoty to jeszcze napisz dlatego tak wnioskujesz.

Brzydota

przez Sigrun 02 lis 2015, 23:58
Nie zgodze sie z Toba.
Znam pary gdzie kobieta jest sliczna a facet...no coz nawet nie zawiesilabym na nim oka. I wcale nie chodzi tu o kwestie materialne. Wmawianie sobie ze jest sie brzydkim i dlatego nie ma sie partnera partnerki jest jakims usprawiedliwieniem samego siebie...a problem byc mize tkwi bardziej w naszym wnetrzu...badz w tym ze po prostu jeszcze nie spotkalismy "tej" osoby
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:06
Nie ma tych jednych za to jest coś takiego jak poziom urody. Wnioskuję tak, bo mi tak powiedziano i to nie raz, bo nagminnie już na starcie jestem nie w typie o czym kobiety często mnie informują dlatego się nie usprawiedliwiam. Ja naprawdę odpadam przez to, że się fizycznie nie podobam po prostu jestem brzydki fizycznie. Są osoby bez nogi i tak samo są osoby brzydkie z twarzy.

Brzydota

przez na_leśnik 03 lis 2015, 00:12
owsik, już parę osób Ci to pisało, to jest kwestia subiektywna nie jakieś obiektywne kryterium dzielące ludzi na tych co będą mieć partnerów i tych co nie będą.

owsik napisał(a): za to jest coś takiego jak poziom urody.

Jest jakaś ogólnie przyjęta skala? I czym to się mierzy? Urodometrem?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 00:19
na_leśnik, ;)

owsik, a jakie kobiety podobaja sie Tobie ?

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 00:20
Sigrun, na_leśnik, Davin, trojka Drombo :mrgreen:

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:21
Tak tak i dlatego Ci brzydcy są wiecznie nie w typie. Jakoś dziwnym trafem przystojni faceci są w typie prawie dla każdej kobiety. Ja mam to nieszczęście znalezc się w lidze brzydali. Tych facetów, którzy już na samym starcie są nie w typie. A może ja jestem subiektywnie nie w typie dla praktycznie każdej dziewczyny i dlatego subiektywnie nie dają mi szans, ale to jest tak subiektywne, że do tej pory nie mam partnerki. Z tym poziomem urody chodziło mi, że są ludzi brzydcy i ładni i potrafiłaś byś w skazać takich ludzi na ulicy, Natomiast te jedyne czy ci jedyni to takie bajeczki dla dzieci. Podobne do bajek o czarodziejach i dobrych wróżkach.

Brzydota

przez Davin 03 lis 2015, 00:24
owsik, ja jestem brzydki i co? ;) Według tego forum to żeby wyrwać laskę to musisz mieć furę. :mrgreen:

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 00:25
owsik napisał(a):Z tym poziomem urody chodziło mi, że są ludzi brzydcy i ładni i potrafiłaś byś w skazać takich ludzi na ulicy,

Tak...moim subiektywnym zdaniem.

owsik napisał(a):Natomiast te jedyne czy ci jedyni to takie bajeczki dla dzieci. Podobne do bajek o czarodziejach i dobrych wróżkach.

No jesli z gory zakladasz ze nigdy nie spotkasz tej jedynej... :bezradny:

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:26
Sigrun napisał(a):na_leśnik, ;)

owsik, a jakie kobiety podobaja sie Tobie ?

Podobają mi się kobiety szczupłe i wysokie. Niestety u wysokich nie mam szans, bo jestem niski mam tylko 165cm.
To nie znaczy, że do takich tylko startuję. Grube też mogą być, ale muszą mi się podobać z twarzy. Zresztą podrywałem różne kobiety i prawda jest taka, że nawet te które same nie grzeszyły urodą często określały mnie jako nie w ich typie i nie dawały szans.

Brzydota

przez Sigrun 03 lis 2015, 00:26
Davin napisał(a):owsik, ja jestem brzydki i co? ;) Według tego forum to żeby wyrwać laskę to musisz mieć furę. :mrgreen:

No wez !!! Przeciez ja nigdy nie zabralabym sie za brzydkiego faceta :mrgreen:

Brzydota

przez na_leśnik 03 lis 2015, 00:27
Ehhh, telenowela po prostu... :hide:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Brzydota

przez owsik 03 lis 2015, 00:28
Davin napisał(a):owsik, ja jestem brzydki i co? ;) Według tego forum to żeby wyrwać laskę to musisz mieć furę. :mrgreen:

Nie mi chodzi o to, że ja jestem na tyle brzydki, że prawie zawsze odpadam już na starcie czyli przez to jak wyglądam.

Sortuj wg