Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez nieboszczyk 01 lis 2015, 17:35
na związek trzeba być szmalcowny.kto będzie z kimś kto z biedy rwie zęby jak rzodkiewkę,obcina nogi kiedy rozbolą i spuchną,bajecznie opierdala kutachy kiedy jest karany,na wolności pije denaturat i je chleb ze śmietnika po ktorym boli żołądek, w więzieniu łyka spermę i kurz,pije mocz i zamarza w najbliższej zimie na przystanku we śnie?samym istnieniem nic się nie wskóra.
Ostatnio edytowano 01 lis 2015, 17:35 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Masturbow 01 lis 2015, 17:35
Hans napisał(a):owsik, Kalebx3 Ci dobrze napisał. Myślisz, że związek to jest taki miód? Wiesz ile to straconych nerwów, czasu i pieniędzy? Dasz palec, to zaraz nie będziesz miał całej ręki. Poza tym coś co się nazywa miłością, a co jest w rzeczywistości aktywnością biochemiczną mózgu, mija szybko i potem pozostaje Ci jakieś tam przyzwyczajenie, ewentualnie niechęć do rozejścia się z powodu posiadanego dziecka, na które trzeba łożyć horrendalne sumy. A co, jeśli Cię nagle rzuci albo zdradzi i Twoja depresja się jeszcze pogłębi? Życie niestety jest smutne, a na koniec się umiera.

Hans przydybał ofiarę głodu na ukrainie i obżarła go do kosteczki:>
Masturbow

Brzydota

przez nieboszczyk 01 lis 2015, 17:39
jemu do miłości potrzebne jest lustro.będzie wyglądał jak chce i nic nie kosztuje ani nikogo nie wkurwia i nie przeszkadza nikomu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez tristezza 01 lis 2015, 17:40
nieboszczyk napisał(a):na związek trzeba być szmalcowny.kto będzie z kimś kto z biedy rwie zęby jak rzodkiewkę,obcina nogi kiedy rozbolą i spuchną,bajecznie opierdala kutachy kiedy jest karany,na wolności pije denaturat i je chleb ze śmietnika po ktorym boli żołądek, w więzieniu łyka spermę i kurz,pije mocz i zamarza w najbliższej zimie na przystanku we śnie?samym istnieniem nic się nie wskóra.

co racja to racja :lol:
tristezza

Brzydota

przez nieboszczyk 01 lis 2015, 17:53
tristezza napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):na związek trzeba być szmalcowny.kto będzie z kimś kto z biedy rwie zęby jak rzodkiewkę,obcina nogi kiedy rozbolą i spuchną,bajecznie opierdala kutachy kiedy jest karany,na wolności pije denaturat i je chleb ze śmietnika po ktorym boli żołądek, w więzieniu łyka spermę i kurz,pije mocz i zamarza w najbliższej zimie na przystanku we śnie?samym istnieniem nic się nie wskóra.

co racja to racja :lol:

to niech to dotrze do tej książki bez liter zwanej owsikiem bo do mnie dotarło juz dawno.samotnym to można być 2 tyg,miesiąc i zwykle poznaje sie kogoś innego.a jak sie jest samotnym 20-30=50 lat to coś powinno do niego docierać że samotny będzie na zawsze.będzie nie samotny lecz inwasamotny.a nawet na jego grobie nikt nie zapali znicza..\

Brzydota

przez Hans 01 lis 2015, 18:09
galopująca na oślep napisał(a):Odechciewa się bycia w związku. Zresztą w ogóle wszystkiego się odechciewa.

Wyzbycie się zachcianek to duży krok w stronę osiągnięcia nirwany. Należą mi się podziękowania. :mrgreen:

Masturbow, nic nie obżarła i żadna Ukrainka. Choćby sam Bandera to dostoję! :pirate:
Feed your head
Feed your head

Brzydota

przez nieboszczyk 01 lis 2015, 18:16
czuć sie winnym z powodu brzydoty to zostać zastrzelonym za to że masz wujka oficera,jesteś żydem,opowiedziałeś dowcip wyśmiewający władzę.bez sensu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 01 lis 2015, 19:00
Ponieważ potrzebuję związku i wcale nie idealizuję partnerstwa. Jednak życie w pojedynkę jest dla mnie ciężarem. Też chcę mieć dziewczynę miłość. Cenię sobie to, że mam przyjaciół i znajomych, Jednak bardzo potrzebuję związku, a przyjaciele nie są wstanie zastąpić tego stanu. Gdyby związki były tylko pasmem udręk to ludzie nie chcieli by być ze sobą, a chcą być dlatego, że jednak są one ludziom potrzebne. Może wy nie odczuwacie takiej potrzeby niema cię tego problemu co ja dlatego mnie nie rozumiecie,

Brzydota

przez Kalebx3 01 lis 2015, 19:06
owsik,
nie ma to jak okład z ciepłych piersi :D , nie ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Brzydota

przez owsik 01 lis 2015, 19:20
To też oczywiscie, ale brakuje mi przede wszystkim potrzeby bliskości.

Brzydota

przez Kalebx3 01 lis 2015, 19:24
owsik,
doskonale Ci e rozumiem czego Ci brakuje .
Sam niejednokrotnie cierpiałem brak kobiety ( a wtedy jak na złość nic nie idzie poderwać )
Jednak z Twoją niezachwianą wiarą w swoją nieatrakcyjność nie powiem ,że będzie Ci łatwo zbajerować jakąś Pannicę.
Babki nie lubią smutasów . ;) .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Brzydota

przez owsik 01 lis 2015, 19:28
Babki nie chcą brzydali, a bajer nic nie daje, gdy jest się brzydkim. I naprawdę nie chodzi tylko o seks.Już tysiące razy to pisałem co mnie spotyka przez to jak wyglądam, a zdecydowanie ciężko poderwać dziewczynę jeżeli jej się fizycznie nie podobasz tak bardzo, że Ciebie skreśla.z góry, bo jesteś nie w jej typie. Niestety brzydki facet ma tak, że jest nie w typie dla prawie każdej kobiety. Brzydota to prawdziwe przekleństwo.

Brzydota

przez Druid 01 lis 2015, 19:55
owsik napisał(a): Brzydota to prawdziwe przekleństwo.
No dobra, a dzieciństo ktoś Ci może zjebał?
Druid

Brzydota

przez nieboszczyk 01 lis 2015, 21:53
owsik napisał(a):. Brzydota to prawdziwe przekleństwo.

a czy zmielona krowa z której zrobili befsztyk tatarski którym sie opychasz ze smakiem była przystojna czy brzydka?nie myślisz o tym?kiedyś ty możesz być takim befsztykiem którego w każdej chwili zjedzą 2m pod ziemią.

Sortuj wg