Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Kalebx3 01 lis 2015, 14:37
owsik,
może poszukaj sobie brzydszej od siebie , a nie szukasz wśród ładnych kobiet .Z taką co co wstyd wyjść na ulicę , bo nie dość ,że brzydka to i niegustowna .
Taki paszczur to ma mniejsze wymagania co do urody i portfela .
I w ogóle po co Ci kobieta ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Brzydota

przez bittersweet 01 lis 2015, 14:40
Kalebx3 napisał(a):owsik, I w ogóle po co Ci kobieta ?
:uklon: :lol:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez nieboszczyk 01 lis 2015, 15:16
owsik napisał(a): jakoś nie potrafię przejść koło tej sytuacji obojętnie.

to dlaczego ja 36 lat bez kobiety i 10 lat w celibacie i wiedząc że seksu już nigdy w życiu nie będę uprawiać czemu po pijaku nie wychodzę na ulicę,nie wale po łbach kamieniem plastikowych blondpustaków które wpadły mi w oko,nie ciągne ich w krzaki i nie biorę siłą tego co mi się "należy jak psu kość" bo nie mam powodzenia u pustaków?dlaczego jestem zaniepokojony kiedy jakaś pijana baba sie do mnie przytuli i gada mi bzdury o kosmosie?jakoś mam wyjebane jak ja wyglądam.byle mieć ładne długie włosy,brak zarostu na twarzy dzięki którym spojrze w lustro z przyjemnością,nogi w dupie,zębów cały pysk i szare oczy które nie są brązowe i nie dołują ciemnym kolorem
Ostatnio edytowano 01 lis 2015, 15:22 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Druid 01 lis 2015, 15:21
owsik, gdybyś był ładny i laski leciałyby na Ciebie tylko dlatego, że jesteś ładny, byłbyś zadowolony z życia?
Druid

Brzydota

przez Kalebx3 01 lis 2015, 15:25
kiedy jakaś pijana baba sie do mnie przytuli i gada mi bzdury o kosmosie?

- może jesteś kosmitą ? ;)
wiem , wiem temat jest poważny , szczególnie jak kuśka dokucza,,,

Brzydota

przez nieboszczyk 01 lis 2015, 15:26
Kalebx3 napisał(a): - może jesteś kosmitą ? ;)

nie wiesz oco chodzi z tym kosmosem bo nie byłeś na zlocie w sulejowie.a co do dokuczającej kuśki starość jest już wyraznie odczuwalna i trzeba uważać żeby sobie butów nie obsikać

Brzydota

przez Kalebx3 01 lis 2015, 15:30
nieboszczyk napisał(a):Kalebx3 napisał(a):
- może jesteś kosmitą ?

nie wiesz oco chodzi z tym kosmosem bo nie byłeś na zlocie w sulejowie.

-o to przepraszam .
Myślałem ,że masz urojenia wielkościowe .
Poza tym Owsik to znany podrywacz i zbo---czuch . Nabiera panienki na brzydote, a potem targa na listośc do wyrka . Teraz Tu grasuje .Laski nie dajcie mu się zbałamucić .

Brzydota

przez nieboszczyk 01 lis 2015, 15:35
Kalebx3 napisał(a): Poza tym Owsik to znany podrywacz i zbo---czuch . Nabiera panienki na brzydote, a potem targa na listośc do wyrka . Teraz Tu grasuje .Laski nie dajcie się mu się zbałamucić .

tia.to niech wezmie przykład z pana Bartosza K. który zaraz po zakończeniu odsiadki upił się,obserwował przez godzinę jednego chłopca,podszedł do niego,walnoł go kamieniem w łeb,zaciognoł w krzaki,zgwałcił,i jak by sie opamiętał kupił mu cukierki w nadziei że nikomu nie powie o gwałcie.to drugie wyjście jak nie może przejść obojętnie.więzienie go znuwu przywita miłością od pierwszego wejrzenia tak jak tu a społeczeństwo odda go na narządy i nic mu będzie po ciornym.
mieć zle w głowie i ogromny popęd płciowy to niema nic gorszego.testosteron jest tylko dla zrównoważonych psychicznie tak jak alkohol jest tylko dla mądrych.głupi sie zaraz uzależni a potem zapije sie na śmierć.
https://www.youtube.com/watch?v=LeogPK3 ... Qzv4x9-x3g

Brzydota

przez Hans 01 lis 2015, 16:34
owsik, Kalebx3 Ci dobrze napisał. Myślisz, że związek to jest taki miód? Wiesz ile to straconych nerwów, czasu i pieniędzy? Dasz palec, to zaraz nie będziesz miał całej ręki. Poza tym coś co się nazywa miłością, a co jest w rzeczywistości aktywnością biochemiczną mózgu, mija szybko i potem pozostaje Ci jakieś tam przyzwyczajenie, ewentualnie niechęć do rozejścia się z powodu posiadanego dziecka, na które trzeba łożyć horrendalne sumy. A co, jeśli Cię nagle rzuci albo zdradzi i Twoja depresja się jeszcze pogłębi? Życie niestety jest smutne, a na koniec się umiera.
Feed your head
Feed your head

Brzydota

przez cyklopka 01 lis 2015, 16:40
Hans, wszystko co robimy wynika z procesów biologicznych i chemicznych, w prawidłach fizyki i matematyki. (Chyba, że się jest wierzącym w wolną wolę i różne inne transcendentne wartości). Czy to powód, żeby zrezygnować z wszystkiego albo uznać za bezwartościowe?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez elo 01 lis 2015, 16:41
umieram z waszych porad <333
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Brzydota

przez Hans 01 lis 2015, 17:21
cyklopka napisał(a):Hans, wszystko co robimy wynika z procesów biologicznych i chemicznych, w prawidłach fizyki i matematyki. (Chyba, że się jest wierzącym w wolną wolę i różne inne transcendentne wartości). Czy to powód, żeby zrezygnować z wszystkiego albo uznać za bezwartościowe?

Hmm może zacznę od tego, że wg mnie istnienie człowieka jako gatunku jest pozbawione sensu, gdyż z nami czy bez nas, jaką to robi różnicę? Wszystkie inne formy życia też by sobie mogły przestać istnieć, a nawet cały Wszechświat. Co innego, jeśli rozpatrujemy człowieka jako jednostkę. Ja np. żyję sobie po to, bo jest jednak na świecie sporo przyjemnych rzeczy, sporo też takich, których jeszcze nie posmakowałem, a chciałbym. Rozważania o wartościach to raczej osobny temat, a zrezygnować ze wszystkiego jest ciężko, bo człowiek ma swoje potrzeby. Natomiast kolega owsik wg mnie zbytnio idealizuje związek, dlatego Mu napisałem, żeby rozważył też jego negatywne aspekty.
Feed your head
Feed your head

Brzydota

przez galopująca na oślep 01 lis 2015, 17:29
Hans napisał(a):Myślisz, że związek to jest taki miód? Wiesz ile to straconych nerwów, czasu i pieniędzy? Dasz palec, to zaraz nie będziesz miał całej ręki. Poza tym coś co się nazywa miłością, a co jest w rzeczywistości aktywnością biochemiczną mózgu, mija szybko i potem pozostaje Ci jakieś tam przyzwyczajenie, ewentualnie niechęć do rozejścia się z powodu posiadanego dziecka, na które trzeba łożyć horrendalne sumy. A co, jeśli Cię nagle rzuci albo zdradzi i Twoja depresja się jeszcze pogłębi? Życie niestety jest smutne, a na koniec się umiera.

Odechciewa się bycia w związku. Zresztą w ogóle wszystkiego się odechciewa.
galopująca na oślep

Brzydota

przez Masturbow 01 lis 2015, 17:33
jeśli bezwyjściową jest osobowość, to i szpetota w oczy kole. piękno duszy czyni i powłokę piękną:>
Masturbow

Sortuj wg