Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 31 paź 2015, 19:02
Kobiety nie lecą na krzywe ryje to mit. Chyba, że za krzywym ryjem idą pieniądze władza, sława. Jeżeli tak rozumiesz osobowość to się zgodzę.
Prawda jest tak, że przystojny pierdnie w stołek, a i tak znajdzie adoratorki. Brzydki w tym czasie stanie na głowie, a i tak będzie słyszał teksty, że za mało się stara, jest nie w typie itp. Niestety przekonałem się w swoim życiu, że wygląd jest bardzo istotny, a ja ewidentnie jestem brzydki w oczach bardzo wielu kobiet. Możesz osobie myśleć, że jesteś wodzem afrykańskiego plemienia, ale to nie czyni Ciebie wcale takim wodzę i nikt tak z pewnością Ciebie nie będzie postrzegał, bo ty tak myślisz. Uroda i to udowodnione w licznych badaniach ma ogromne znaczenie i najczęściej jest siłą decydującą bez akceptacji wyglądu zazwyczaj nie ma dalszych kroków w kwestiach randek miłości itd.

Brzydota

przez Kontrast 31 paź 2015, 19:13
Masz po prostu kiepskie podejście, kobiety takich malkontentów nie lubia. Ciężko ci bedzie kogoś znaleźć, bo nawet jak będziesz nisko celowal, to taka kobieta wybierze brzydkiego ale pogodnego, dobre myślącego o sobie biedaka. Taka prawda, wina leży w tobie, ale nie z zewnątrz tylko wewnątrz.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez owsik 31 paź 2015, 19:29
Nie no tłumaczyć jak ,,krowie na rowie" Jeżeli kobiety mi w twarz mówią, że odpadam za wygląd to chyba wiedzą co mówią i piszą. Tym bardziej, że nie jedna była ciekawa mojej osoby do czasu pokazania zdjęcia. Potem jednak wygląd wszystko przekreślał. Można być optymistą, z dużym poczuciem humoru, które zresztą posiadam, można mieć pewne zdolności interpersonalne, gadane o czym też się przekonałem, że takowe cechy posiadam. To jednak nic nie znaczy, gdy chcesz się umówić, bo normalnie w świecie się nie podasz fizycznie. Optymizm nie czyni ludzi atrakcyjnym seksualne pociągającym nie wiem skąd ta bajka, że tak jest. Robili takie doświadczenia, ze zdjęciami mężczyzn, okazało się, że mężczyźni nie uśmiechający się na zdjęciach bardziej podobali się fizycznie kobietom. Brzydkiej twarzy nie przeskoczysz optymizmem gadaniem, ta zasada w kwestiach twarzy jest zakamuflowana społecznie rzadko się o tym szczerze mówi, ale w jednym aspekcie fizycznym jest jawna wzroście. Niski mężczyzna choćby nie wiem jak się starał nie ma praktycznie żadnych szans umówić się ze znacząco wyższą od siebie kobietą na randkę. Rzadko kto wmawia takiemu facetowi, że jak się uśmiechnie czy dobrze zagada to ma szanse u wysokiej kobiety, a to działa tak samo z urodną twarzy. Zresztą ja jestem niski 165cm to i to też takie sytuacje znam z doświadczenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Kontrast 31 paź 2015, 19:39
Generalizujesz. Mam znajomego, niski pracuje w piekarni ma ryj jak trans, ma 24 lat a mial juz z 6 dziewczyn. Sporo zalezy od osobowosci Mozesz tez miec inne karty przetargowe, wyjedz zarób i pracuje nad podejściem.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez owsik 31 paź 2015, 19:47
Nie generalizuję wiem co mam w życiu. Uroda mnie zazwyczaj skreśla i to na starcie. To nie tak, że nie miałem dziewczyn, ale to tak od przypadku do przypadku i zazwyczaj robiłem za poczekalnię na lepszego faceta. Karty przetargowe u brzydkiego faceta, to pieniądze, pozycja społeczna ewentualnie sława.

Brzydota

przez cyklopka 31 paź 2015, 22:04
owsik napisał(a):Niski mężczyzna choćby nie wiem jak się starał nie ma praktycznie żadnych szans umówić się ze znacząco wyższą od siebie kobietą na randkę. Rzadko kto wmawia takiemu facetowi, że jak się uśmiechnie czy dobrze zagada to ma szanse u wysokiej kobiety

Nie wiem ile to jest znacząco, ale mam w pracy kolegę, który jest ode mnie niższy, a bardzo chętnie bym się z nim umówiła i owszem, on się bardzo dużo uśmiecha. No może nie jest to konkretnie pociecha dla ciebie, bo mówię o kimś innym, ale wybijam ci argument. Fakt, dużo kobiet ma jakieś tam swoje kryteria wieku/wzrostu/tuszy i się nie ugnie, ale jednak nie jest tak, że wszyscy, zawsze, 0% szans.

Wklejam fotkę znanego aktora z żoną. Tak wiem, znani aktorzy mają powodzenie, ale przecież on nie miał lekko, żeby dojść do tego, co ma teraz.
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez nieboszczyk 31 paź 2015, 22:23
elo napisał(a): to jaka niby choroba 'odciagnela' caly seksapil od owsika?

niech owsik sam przypucuje dlaczego tu jest a nie na forum dla 30 latków.to jest forum dla rozbitków życiowych a skoro tu jest to ma jakiś problem.

Brzydota

przez owsik 01 lis 2015, 12:20
Mam problem jestem na tyle brzydki, że nie mogę znaleźć sobie partnerki, bo się fizycznie nie podobam. Niestety ta sytuacja wpędziła mnie w depresję.

Brzydota

przez bonsai 01 lis 2015, 12:23
owsik, ale jakiś talent jednak masz. 139 stron na temat tego, że jesteś brzydki i nie możesz sobie znaleźć partnerki. Co więcej, przeczuwam, że po kolejnych 139 stronach zajrzysz tu i napiszesz: ech, kurna, cały czas jestem brzydki. :bezradny:
bonsai

Brzydota

przez na_leśnik 01 lis 2015, 12:51
Wklejam fotkę znanego aktora z żoną. Tak wiem, znani aktorzy mają powodzenie, ale przecież on nie miał lekko, żeby dojść do tego, co ma teraz.

Eee tam. Ten gość z bogatej i wpływowej rodziny pochodzi. Pewnie na złoto Lanisterów poleciała.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Brzydota

przez nieboszczyk 01 lis 2015, 12:58
ileż to plastikowych blondpustaków dalo by się pokroić za pocałunek Bradta Pitta? ile by wróciło z pamiątką pod skórą ze znanymi aktorami?wtedy dziewczyny nie myślą.a jakby się dowiedziały któryś z nich siedział w psychiatrykach i miał żólte papiery?zaraz czerwona lampka by sie zapaliłi i "rozum" by dokonał selekcji.czy spieprzył byś się z piękną,wypindrowaną prostytutką z uciętą nogą?depresja spowodu brzydoty?"brzydota" to cecha stała więc "brzydki"zawsze będziesz.jedne co możesz zmienić to tłuc lustra w których się przyglądasz lub oberwać w uśmiech i zmienić figurę.jakież to dziwne że ja mimo że nigdy nie miałem dziewczyny a seks ostatnio uprawiałem jakieś 10 lat temu nie upijam się, nie obserwuję ładnych kobiet godzinami,nie podbiegam do nich,nie wale ich kamieniem w łeb,nie zaciągam w krzaki,nie biorę siłą praw których domaga się mój popęd płciowy.wiem że będę samotny na zawsze.

Brzydota

przez owsik 01 lis 2015, 13:11
Tak się składa, że w historii kobiety często się łączyły w pary z mężczyznami, którzy mieli depresję, a nawet siedzieli w psychiatryku. Ja tego nie wymyślam nagminnie odpadam przez brak wyglądu i jakoś nie potrafię przejść koło tej sytuacji obojętnie.

Brzydota

przez carlosbueno 01 lis 2015, 13:25
Owsik a skąd wiesz czy tylko z powodu wyglądy Cie odrzucają. Jak masz powyżej 30 lat a chyba masz i mieszkasz z rodzicami to to jest główny powód zobacz jak kobiety z forum ( niby bardziej empatyczne) nawołują do nie wiązania, rzucenia chłopaków którzy nie są dostatecznie samodzielni, w realu jest pewnie jeszcze gorzej. Nie masz własnego mieszkania, auta, dobrej pracy to szansę na kobietę marne ja tam wyglądam nie najgorzej a dziewczyny mną się interesują tylko do momentu poznania mojej sytuacji życiowej tj gdy dowiedzą się że mam 35 lat mieszkam przy rodzicu, nie mam auta i prawka a w chwili obecnej nawet pracy.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez owsik 01 lis 2015, 13:32
Dużo osób mieszka obecnie z rodzicami z przyczyn ekonomicznych i mają kobiety. Jak już to nieraz napisałem nie jedna mi to w twarz powiedziała nie jedna napisała, że odpadam tylko dlatego, że jej się fizycznie nie podobam. że nie jestem w jej typie lub guście. Czasami odpadam za to, że jestem niski, ale to rzadko. Dlatego mam absolutną pewność przez co odpadam u kobiet i tego przyczyną najczęściej jest czyli w 99 % przypadkach moja brzydota. Mam 30 lat.

Sortuj wg