Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Maikus20 20 cze 2015, 21:42
Ale gdzie mu nie przybędzie ? w głowie czy w mięśniach? bo mógłby je troche podbudować ale skoro mówisz że wygląda ok to zapewne tak jest.
Maikus20

Brzydota

przez owsik 20 cze 2015, 21:57
Maikus20 piszesz bajeczki i widać, że lubisz jedynie krytykować. Niestety z moim wyglądem jest zle i wygląd się liczy dla prawie każdego dlatego pisanie półprawd, że to kwestia innych czynników to takie bajerowanie. Nieraz się przekonałem, że jestem nie w typie nawet dla bardzo brzydkich kobiet.

Brzydota

przez Maikus20 20 cze 2015, 22:03
Mylisz się kolego i to grubo, aczkolwiek szkoda mojego cennego czasu na tłumaczenie tego osobie która przez ostatnie 2 lata drąży ten sam temat nie wyciągając zupełnie niczego i stojąc w tym samym miejscu w którym na początku stała, jesteś z góry skazany na porażkę i nie licz na to że cokolwiek się w tym wypadku zmieni, nie masz wyglądu ale nie masz też charakteru więc to totalna klapa, skąd wiem że nie masz charakteru? widze po Twoim pisaniu i lamentowaniu od dwóch lat, podejrzewam że połowa tego forum wyglądem Cie nie przebija a są szczęśliwi i mają swoje drugie połówki.
Maikus20

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Psychotropka`89 20 cze 2015, 22:05
owsik, to przykre co piszesz ale wiem, że tak się zdarza... Tylko co dalej zamierzasz? Uważasz, że pogrążanie się w depresji, to jedyne co możesz? Życie bez kobiety traci kompletnie sens? Moja siostra ma inny na przykład. Jest po 40 i chodzi po górach. Wie, że życie ma jedno i jakoś chce je przeżyć. Może obierz sobie jakiś inny cel? :bezradny: Takie zadręczanie nie zmieni Twojej sytuacji...
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez elo 20 cze 2015, 22:06
owsik napisał(a):Nieraz się przekonałem, że jestem nie w typie nawet dla bardzo brzydkich kobiet.

no ale skad ta pewnosc ze to tylko i wylacznie przez wyglad?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Brzydota

przez mark123 20 cze 2015, 22:10
khaleesi napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
Zadna kobieta nie zwiaze sie z mezczyzna (?), ktory nie potrafi zadbac nie tylko o siebie ale rowniez o swoja partnerke.
znam paru takich co się raczej nie zatroszczą o partnerkę, tzw przegrywów życiowych porównywalnych nawet ze mną co maja partnerki, żony no ale zwykle mało atrakcyjne albo poznane co najmniej 20 parę lat temu gdy jednak aż tak nie patrzano na zaradność życiową bo była komuna.
carlos ma racje. niestety są kobiety które to mało obchodzi, że facetowi wychodzi słoma z butów ważne, że są z kimś kogo mogą kontrolować :lol:

Ja myślę, że istnieją typy facetów, których nie zechce absolutnie żadna kobieta.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Brzydota

przez owsik 20 cze 2015, 22:24
Bo mi to powiedziały. Tak zamierzam się zadręczać, bo dla mnie to zbyt istotna kwestia. A charakter mam to kwestia jedynie urody.

Brzydota

przez smarterchild 20 cze 2015, 22:26
Maikus20 dobrze pisze a owsik to ofiara losu, co szuka zainteresowania swoja osoba. Jak sie chlopie czujesz brzydki, glupi i niezaradny to taki jestes i tak - zadna kobieta Cie nie zechce. Wiec masz do wyboru albo to zmienic wyciagajac wnioski z tego co pisza tutaj dojrzalsi ludzie od Ciebie albo mozesz do konca zycia walic konia do monitora przerywajac to wpisami na forum jaki to jestes brzydki i nieszczesliwy.

Brzydota

przez Kalebx3 20 cze 2015, 22:30
Owsik , u mnie w miasteczku mieszkaja dwie siostry biżniaczki przy których Ty ze swoja urodą jesteś Misterem .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Brzydota

przez owsik 20 cze 2015, 22:31
smarterchild napisał(a):Maikus20 dobrze pisze a owsik to ofiara losu, co szuka zainteresowania swoja osoba. Jak sie chlopie czujesz brzydki, glupi i niezaradny to taki jestes i tak - zadna kobieta Cie nie zechce. Wiec masz do wyboru albo to zmienic wyciagajac wnioski z tego co pisza tutaj dojrzalsi ludzie od Ciebie albo mozesz do konca zycia walic konia do monitora przerywajac to wpisami na forum jaki to jestes brzydki i nieszczesliwy.

Nie jestem ofiarą losu jestem brzydki i wiem co piszę ponieważ sporo rzeczy przetestowałem. Dlatego możesz sobie wymyślać ideologie o tym jak to wygląd się nie liczy jak to wyobraźnia kształtuje rzeczywistość.

Brzydota

przez smarterchild 20 cze 2015, 22:32
Kalebx3 napisał(a):Owsik , u mnie w miasteczku mieszkaja dwie siostry biżniaczki przy których Ty ze swoja urodą jesteś Misterem .

Podwojna dawka alkoholu z pewnoscia zniweluje efekt brzydoty,

Brzydota

przez owsik 20 cze 2015, 22:32
Kalebx3 napisał(a):Owsik , u mnie w miasteczku mieszkaja dwie siostry biżniaczki przy których Ty ze swoja urodą jesteś Misterem .

Nie twierdzę, że nie ma brzydszych ode mnie ludzi, ale to nie z mienia faktu, że ja też mieszczę się w tym zbiorze i dlatego dla kobiet jestem nieatrakcyjny fizycznie.

Brzydota

przez smarterchild 20 cze 2015, 22:32
owsik napisał(a):
smarterchild napisał(a):Maikus20 dobrze pisze a owsik to ofiara losu, co szuka zainteresowania swoja osoba. Jak sie chlopie czujesz brzydki, glupi i niezaradny to taki jestes i tak - zadna kobieta Cie nie zechce. Wiec masz do wyboru albo to zmienic wyciagajac wnioski z tego co pisza tutaj dojrzalsi ludzie od Ciebie albo mozesz do konca zycia walic konia do monitora przerywajac to wpisami na forum jaki to jestes brzydki i nieszczesliwy.

Nie jestem ofiarą losu jestem brzydki i wiem co piszę ponieważ sporo rzeczy przetestowałem. Dlatego możesz sobie wymyślać ideologie o tym jak to wygląd się nie liczy jak to wyobraźnia kształtuje rzeczywistość.

Po prostu jestes zwyklym, brzydkim trollem :blabla:

Brzydota

przez owsik 20 cze 2015, 22:35
smarterchild jak na razie to ty udajesz mądrego, ale nie masz pojęcia co to znaczy być brzydkim człowiekiem.

Sortuj wg