Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Maikus20 17 cze 2015, 21:59
Uwierz mi że gdybyś był ogarniętym gościem to zdobycie kobiety nie było by dla Ciebie problemem, w dodatku jedna z pań mówi że nie jesteś na liście najbrzydszych ludzi na świecie, a to też jest plus. Pytanie, co jesteś jej w stanie zaoferować(nie chodzi mi o pieniądze) wygląd ma znaczenie to fakt ale nie tak mocne jak Tobie się wydaje, być może będziesz miał problemy z poznaniem dziewczyny bezpośrednio bo wygląd robi tylko pierwsze wrażenie, ale jesteś przecież w stanie wkręcić się na jakąś imprezke? nawet nie z zamiarem poznania kogoś tak po prostu, nie nastawiaj się tylko na podryw przestaniesz się spinać i próbować świrować i może któraś z dziewczyn będzie chciała porozmawiać o smoku wawelskim w smsach czy na gg, a to już jakiś start. Nie szukaj dziewczyn po klubach bo niestety większość z nich to pustaki które można przypiłować pod drzewem odprowadzając je w stanie upojenia alkoholowego do domu(krótka mini, cycki na wierzchu i maska na twarzy, spróbuj klepnąć od tyłu w głowe to odpadnie) Załóż jakiś portal typu srandka wklej tam swoje średnio ogarnięte zdjęcie bez przeróbek ala tap madl i romansuj, może za 2-3 miesiące poznasz jakąś średniej urody dziewczyne.
Maikus20

Brzydota

przez Arhol 17 cze 2015, 22:00
liczy się tylko gód luk,gruby sikor/busola (złoty),złoty łańcuch,wypchany kapuchą portfyl,łyse bwm i wszystkie cziksy juors,that's de sikret.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Brzydota

przez Maikus20 17 cze 2015, 22:06
j.w
Maikus20

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Psychotropka`89 17 cze 2015, 22:35
Arhol, WYPRASZAAM SOBIE :!: :!: :!: :twisted:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez smarterchild 17 cze 2015, 22:48
sikret ys de big kok
chawing a big kok ys gut for kam

Brzydota

przez Nicholas1981 17 cze 2015, 22:57
Owsik, teraz to już nawet wzorce dla dzieci są inne niż dawniej i to nie Książę z Bajki zdobywa królewnę, tylko paskudny Shrek. Więc naprawdę daj już spokój, boś się tak zafiksował na tym swoim wyglądzie jak jakiś narcyz. Nie patrz tyle w lustro, bo to facetowi nie przystoi. Wyobraź sobie siebie jako macho i do dzieła, znaczy do podrywu. Spróbuj tylko przybrać inteligentny wyraz twarzy, bo może tu jest problem. Z twarzy nie może przebijać pustka umysłowa. Nie potrafisz o niczym innym mówić, tylko o urodzie (znaczy jej braku)?
Nicholas1981

Brzydota

przez jetodik 18 cze 2015, 08:01
tak długo jak będziecie mu wmawiali, że to nie przez wygląd, tak długo Owsik będzie pisał swoje ;)
on jest monotematyczny ale druga strona też się okopała na swoim stanowisku i tak ten temat trwa prawie 130 stron.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Arhol 18 cze 2015, 08:28
Psychotropka`89, "prawda" w oczy kale,tzn kole :lol:
albo śmirdzi,jak cały ten topic :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Brzydota

przez wiejskifilozof 18 cze 2015, 09:52
Ale Carlos nie pisze,że jest brzydki.I z tego co wiem,lubią Go dziewczyny.

Brzydota

przez owsik 18 cze 2015, 14:54
Przebija przez was lekceważenie problemów brzydkiej osoby wręcz drwina ponieważ z góry zakładacie, że brzydota to nie problem u faceta. Jesteście ślepi na to co piszę na moje doświadczenia szczególnie jest to widoczne, gdy milion razy pytacie o to samo bądź doradzacie te same rzeczy, które już dawno próbowałem i wspominałem o tym w tym wątku nie jednokrotnie. Brak urody u faceta to realny problem. Natomiast napisanie mi, że mam się niemal cieszyć ponieważ nie jestem najbrzydszy na świecie, bo tak stwierdziła jakaś dziewczyna, która zresztą orzekła, że jestem poniżej przeciętnej. Jest czystym chamstwem i lekceważeniem mojego doświadczenia, że odpadam za wygląd. To jest nie mal śmianie się z tego co mówię i w takich sytuacjach ujawnia się wasze zaślepienie fanatyzm w wiarę, że brzydota u mężczyzny nie przeszkadza coś w stylu tak jesteś poniżej przeciętnej, ale nie możesz odpadać za wygląd, bo jesteś facetem. Według was nie mam też prawa cierpieć itp . Próbujecie mi wmówić, że nie wiem za co odpadam u kobiet. Byle by wyszło na wasze mieszacie dwa wątki lubienia z miłością i randkami. W ten sposób by pokazać, że przecież brzydota nie przeszkadza w byciu lubianym przez kobiety jakby to znaczyło to samo co randki.

Brzydota

przez bittersweet 18 cze 2015, 15:00
owsik, no przeca Ci doradzałam, zebys znalazł sobie dziewczyne niedowidząca... i co ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez jetodik 18 cze 2015, 16:49
bittersweet, w Penny Dreadful w drugim sezonie jest taka ładna niewidoma, myślę, że może coś wyniknąć między nią a samotnym Frankensteinem, którego tak jak autora kobiety skreślają za wygląd.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez bittersweet 18 cze 2015, 16:54
jetodik, :lol: wie jest nadzieja dla owsika ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez jetodik 18 cze 2015, 17:06
bittersweet, ale przecież one widzą rękami, wzrost też mogą zmierzyć dotykowo i w ich wyobraźni będzie brzydki?

Sortuj wg