Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Nicholas1981 17 cze 2015, 14:18
Nosz kurcze, pewnie, że kariery modela nie zrobi, ale bez przesady. Nie jest jakimś wybrykiem natury. Dwie ręce ma, dwie nogi ma, nie jest kaleką, nie ma widocznych mankamentów. Po prostu się nakręca tą brzydotą.
Nicholas1981

Brzydota

przez Psychotropka`89 17 cze 2015, 14:18
MOIM ZDANIEM nie jest. Jest poniżej przeciętnej < :lol: >, ale nie ma tragedii. Ale twarz poniżej przeciętnej+niski wzrost+ciągłe użalanie się nad sobą=ucieczka osobników płci przeciwnej.
Serio, widziałam duuuuużo brzydszych.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Maikus20 17 cze 2015, 14:21
No widzisz, goście Ci mówią że jesteś ok, dziewczyna i to dosyć ładna co sądząc po awatarze też, więc ogarnij sie bracie ;) poćwicz troche w domu nie musisz wyglądać jak napompowany niski koks bo to rzeczywiście wygląda śmiesznie, ale jak byś pare cm w mieśniach nabrał to nie było by tragedii.
Maikus20

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Psychotropka`89 17 cze 2015, 14:24
Maikus20, akurat posturę ma wg mnie bardzo ładną. Szczupły ale mięśnie ładnie zarysowane. Ja bym pod tym kątem nic nie zmieniała.
Co Wy macie z tymi ćwiczeniami?! :shock:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Maikus20 17 cze 2015, 14:25
No skoro tak to ok, ten temat się ciągnie już 2 lata? masakra. Ćwiczenia zawsze spoko, też jestem za szczupłą sylwetką.
Maikus20

Brzydota

przez owsik 17 cze 2015, 15:01
Przecież dziewczyna jasno napisała, że jestem po niżej przeciętnej to jednak coś znaczy. A z kobietami to ja umiem rozmawiać. Nigdy nie stroniłem od ludzi, swego czasu bardzo często, gdzieś wychodziłem. Teraz rzadko, ale to bardziej kwestia pracy i tego, że znajomi się już po rozjeżdżali, a także tego, że mają swoje rodziny. Mimo tego, że prowadziłem dość imprezowe życie zawsze okazywałem się w kwestii randek czy też bardziej ogólnie powodzenia u kobiet z byt nie w typie. Właśnie głównie przez twarz czasami przez wzrost ponieważ dla kobiet wyglądam poniżej przeciętnej, a w ich oczach moja twarz jest nie do zaakceptowania na randkę. To naprawdę boli, gdy się chce być z kimś i wiecznie przegrywa się przez wygląd. Pogodzić się też z tym nie da.

Brzydota

przez Maikus20 17 cze 2015, 15:14
To nie szukaj dup na imprezach ;] założ jakiś portal czy kij wie co i zobaczysz z czasem.
Maikus20

Brzydota

przez wiejskifilozof 17 cze 2015, 17:54
Pokaż,że jesteś fajny.Dziewczyny to lubią.

Brzydota

przez carlosbueno 17 cze 2015, 19:41
Maikus20 napisał(a):To nie szukaj dup na imprezach ;] założ jakiś portal czy kij wie co i zobaczysz z czasem.
jedna z forumowiczek ma 5 blogów a ciągle sama jest. :mrgreen:
Ja tez z twarzy poniżej przeciętnej jestem zwłaszcza w stosunku do młodych no ale to chyba nie największy problem bo problemem nie jest wygląd głowy a jej zawartość.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez owsik 17 cze 2015, 21:25
Jejku a ty nadal robisz dziurę w całym byle udowodnić, że nie mam racji. Sporo razy próbowałem poderwać kobietę przez portale randkowe czy społeczne i co zazwyczaj to mi nawet nie odp., a jak już to, że jestem nie w typie. Liczy się i to co masz w głowie i to jak wyglądasz. Można udawać, że wygląd nie ma znaczenia wypierać się tego wierzyć w bajeczki, że u facetów uroda to drugorzędna sprawa. Prawda jest jednak brutalna, jestem brzydki i nie raz się o tym przekonałem co to znaczy przegrywać przez brak urody i tego nie da się ominąć. Brzydale odpadają za wygląd, gdy próbują poderwać dziewczynę i nie ważne czy ktoś w to wierzy czy nie, bo to nie zmienia bolesnej rzeczywistości. Gadki w stylu pogódź się z tym brzmią mnie więcej tak, jak mówienie do kogoś by się pogodził z bolesną raną w ciele. Też chcę się podobać kobiecie chodzić na randki, mieć dziewczynę, a nie być wiecznie nie w typie, bez pary. To jest przykre, gdy ma się 30 lat. Niestety w tym wieku już się nie wyładnieje dlatego to się już nigdy nie zmieni z takim wygląd po prostu się przegrało.

Brzydota

przez Psychotropka`89 17 cze 2015, 21:36
owsik, i co? Masz zamiar tutaj mówić o swej brzydocie? To brzmi jak zdarta płyta. A co Ci to daje?
No ok, masz przejebane, jesteś niski, nie grzeszysz urodą <ale do brzydala jest Ci daleko>, laski Cię zlewają zawsze i wszędzie i...?
No właśnie, ta "dyskusja" wydaje mi się monologiem. Oczekujesz tutaj poznania kogoś? Stworzenia "Klubu Brzydali"? Rywalizujesz z carlosbueno, o tytuł?
No nie bardzo rozumiem... Też mam swoje mankamenty, ciążą mi one, itd., ale co zmieni to, że wciąż będę się żalić? No nic. To niczego nie zmieni. Jest jak jest. :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez elo 17 cze 2015, 21:38
taka meczydupa z typa zdeka w sumie tera rozumiem czemu zadna na niego nie poleciala
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Brzydota

przez carlosbueno 17 cze 2015, 21:40
Rywalizujesz z carlosbueno, o tytuł?
chyba że o tytuł marudy bo ja przecież brzydalem nie jestem chyba albo mnie nie uświadomiono. :mrgreen:
A pisanina owsika jest tak nudna że nie dziwie się że żadna go nie chce. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez Psychotropka`89 17 cze 2015, 21:46
carlosbueno, nie chodziło mi o brzydotę, tylko o tytuł marudy. ;)
To fakt... to co pisze Owsik jest bardzo monotematyczne... Ja po paru stronach wymiękam. :roll:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg