Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez carlosbueno 16 cze 2015, 21:05
idiotami bo uroda przemija i juz po pierwszym dziecku z lani moze zrobic se slon ..a wredny charakter zostanie
mi chodzi bardziej o zapoznanie się, zainteresowanie, zauroczenie a nie długotrwały związek. Para w związku starzeje się wspólnie i akceptacja dla oznak starości rośnie również. Jakoś faceci zwykle nie rozwodzą się z żonami po urodzeniu dziecka bo przytyły.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez bonsai 16 cze 2015, 21:06
carlosbueno napisał(a):Dla faceta (przynajmniej dla mnie) lepsza jest nawet paskudna z charakteru i głupia ale ładna niż brzydka przynajmniej jeśli chodzi o szeroko pojęte romansowanie.

Wredną z charakteru jeszcze bym zniósł (na krótką metę), ale nie może być głupia! No i musi być ładna, ale tylko dla mnie, na szczęście wielu osobom podobają się różne aspekty kobiecości, więc da się żyć. ;)
bonsai

Brzydota

przez ala1983 16 cze 2015, 21:07
Ja sie zastanawiam czesto nad moimi kolezankami, glupie i puste a o urodzie juz nie wspomne. I mysle sobie, i co ci faceci w nich widza. Chyba tylko to, ze chetnie nogi rozkladaja (latwodostepne). Innego wytlumaczenia nie znajduje :bezradny:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez carlosbueno 16 cze 2015, 21:09
Nicholas1981 napisał(a):Ja bym tam nie chciał mieć głupiutkiej blondynki - co ja bym z nią robił poza seksem? A jak wiadomo nie samym seksem mężczyzna żyje. Ale hipopotama też bym nie chciał raczej
no ale na przelotny seks lepsza nawet głupia ładna niż inteligentny hipopotam. Oczywiście nic nie mam do otyłych czy mało atrakcyjnych kobiet ale wmawianie i a widzę to tu czasem na forum że wygląd się nie liczy to kłamstwo którego nie rozumiem.

Brzydota

przez Nicholas1981 16 cze 2015, 21:11
carlosbueno, na przelotny seks to owszem - powinna być ładna i głupia. Przecież się z nią nie gada, tylko działa. Ale wyrosłem z przelotnych seksów. Wolę stały związek i moja kobieta jest dla mnie najpiękniejsza
Nicholas1981

Brzydota

przez carlosbueno 16 cze 2015, 21:12
ala1983 napisał(a):Chyba tylko to, ze chetnie nogi rozkladaja (latwodostepne). Innego wytlumaczenia nie znajduje
zwykle jest tak jak mówisz, ja zmarnowałem parę okazji na seks z małoatrakcyjnymi kobietami bo to głównie takie podrywają takich szaraczków jak ja. :mrgreen:

Brzydota

przez Candy14 16 cze 2015, 21:23
Co wy wiecie o kobietach :D Na imprezie spotkasz pieknosc a jak zmyje makijaz to roznie bywa. Swoja droga chcialabym umiec sie tak malowac :105:
http://www.popularnie.pl/makijaz-5/?utm ... eAbovePost
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez Nicholas1981 16 cze 2015, 21:26
Candy, nie lubię mocnego, wyzywającego makijażu u kobiet. Lepszy taki dyskretny. A najważniejsze i tak nogi (tu masz pole do popisu, jak sądzę).
Nicholas1981

Brzydota

przez Candy14 16 cze 2015, 21:29
Nicholas1981, ale bez tego makijzau nawet bys na nia nie spojrzal bo brzydka jest
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Brzydota

przez Mateósz 16 cze 2015, 21:30
Kobieta nie musi być ładna, ale żeby była mądra i wierna! Co do wyglądu (taki mój gust), to nie za chuda i nie za gruba, a reszta to co los przyniesie... ;p
I co z tym zdjęciem Owsika?

Brzydota

przez Nicholas1981 16 cze 2015, 21:32
Candy, to zależy - jakbym patrzył niżej a nie na twarz i była zgrabna... to może bym spojrzał. Aha, jeszcze włosy działają na mnie jak fetysz
Nicholas1981

Brzydota

przez owsik 16 cze 2015, 21:36
Kobiety też patrzą na wygląd choćby na wzrost i jak facet jest nie w typie to odpada na starcie, co zostało tu nawet udowodnione na moim przykładzie w pewnym eksperymencie. Więc nie ma sensu bajdurzyć o tym jak to kobiety nie patrzą na wygląd jedynie faceci. Mam też wrażenie, że nieboszczyk czuje jakiś pociąg, fetysz do rozkładających się ciał , cierpienia, zniszczenia, brudu itp.

Brzydota

przez Candy14 16 cze 2015, 21:42
owsik, Ty moglbys miec 190cm wzrostu i wygladac jak Brat Pit a i tak nie mialbys dziewczyny. Ktora by wytrzymala z takim jeczacym defytysta :roll:
i była zgrabna... to może bym spojrzał.

To mnie ratuje :D A na powaznie zawsze sie znajdzie ktos w czyim guscie bede. Owsik pewnie tez by sie znalazl gdyby mial jakas osobowosc

Brzydota

przez owsik 16 cze 2015, 21:43
Ja mam osobowość i wiem co piszę. Ogólnie dla kobiet jestem z byt nie atrakcyjny fizycznie, by chciały się ze mną umówić na randkę.

Sortuj wg