Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 08 cze 2015, 22:40
Nieboszczyk ty lepiej zastanów się nad sobą i nie pisz bzdur o flakach itp. Bycie z kimś to normalna sprawa, to że ty nie odczuwasz takiej potrzeby to nie znaczy, że inni mają tak samo jak ty. Poza tym ty patrzysz na świat inaczej ja inaczej.

Brzydota

przez owsik 08 cze 2015, 22:41
Mateósz napisał(a):Ja bym się cieszył, że chociaż chcą z Tobą owsiku kobiety rozmawiać, bo ze mną bez dwójki na przodzie to nikt nie chce.

Dlaczego nie chcą z Tobą rozmawiać?

Brzydota

przez Mateósz 09 cze 2015, 12:40
Bo jestem brzydki... Poczytaj mój temat...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 09 cze 2015, 12:51
owsik napisał(a): Bycie z kimś to normalna sprawa

bycie z kims to normalna sprawa tylko wtedy kiedy JEST się zdrowy.najlepiej do tego nasterydowany i zabójczo przystojny.ale to tylko dodatki.podstawą jest zdrowie.aby byc z kims trzeba pracować i dobrze zarabiać i nie miec problemów.kiedy jest sie chory to bycie z kims jest własnie nienormalne.to tak jak pozostawić w jamie brzusznej zmieniony zapalnie wyrostek w nadziei że zapalenie samo przejdzie.chory musi byc sam i nie ma prawa korzystać z żadnej opieki medycznej.a jeszcze lepiej aby położył się do łóżka i czekał aż umrze i nie obciążał innych.takie właśnie są odgórne prawa losowe biologiczne.skoro uważasz że jesteś TYLKO brzydki a nie chory to wypierdalaj z tego forum i zaloguj się na forum dla brzydali.brzydactwo nie jest chorobą i niema oddziałów szpitalnych dla brzydali.niema tabletek ani zastrzyków na brzydactwo.gdybyś był TYLKO brzydki tak jak mówisz to już byś dawno przerwał samotność.w robocie pracodawcy niewiele obłazi iż pracownik nie jest przystojny.ważne że ma byc wydajny i produktywny.skoro bycie z kims to normalna sprawa to odszukaj ludzi sparaliżowanych,psychicznie chorych,bez kończyn i zarabiających 400zł miesięcznie.czy tego rodzaju ludzie są z kimś?sama nazwa mówi płeć męske tgo płeć brzydka.chłopcy nie muszą być ładni.chłopcy muszą byc silni.ładny chłopiec okiem facetów = pedał-słaby,nietypowy.
jak jesteś TAKI brzydki to zapuśc włosy,ufarbuj je na blond,umaluj usta,oczy,rzęsy,wbij się w sukienke i załóż buty-szpilki.tylko tam możesz realnie dokonać transformacji.

Brzydota

przez Masturbow 09 cze 2015, 14:36
PLYTA SIE ZACIELA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

WYLACZYC USTROJSTWO Z KONTAKTU, PORYSOWAL SIE NAM WINYL MOI MILI
Masturbow

Brzydota

przez nieboszczyk 09 cze 2015, 14:53
masturbow a ty jesteś brzydka?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez Masturbow 09 cze 2015, 14:56
babcia mowi, ze jestem najpiekniejsza wiec fuck u all biczyz
Masturbow

Brzydota

przez nieboszczyk 09 cze 2015, 14:59
dokładnie.i ma racje.nawet "kobieta z lodowca" która zmarła jakieś 2000lat temu była piękna.wyglądała jakby spała w tym sarkofagu.twarzyczke miała piękną i delikatną.wyglądem przypominała wróżkę z bajki. tyle że nie miała skrzydeł i nie znaleziono żadnego wachlarza przy zwłokach.widać było również mnóstwo tatuaży na jej ciele praktycznie wszędzie.zachowane wszystko idealnie jakby czas stanoł w miejscu.jeszcze piękniej by wyglądała gdyby znaleziono odcisk jej ciała w gigantycznym czarnym krzemieniu przypadkowo rozłupanym.
Ostatnio edytowano 09 cze 2015, 15:02 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Masturbow 09 cze 2015, 15:02
o kurde niebo, zapodaj foteczka babki z sarkofagu, lubie popatrzec na ladne facetki, nawet martwe :)))
Masturbow

Brzydota

przez nieboszczyk 09 cze 2015, 15:09
z twarzy wyglądała mniejwięcej tak jak zapamiętałem jej rysy twarzy i kolor cery
http://sektamrocznejczekolady.blogspot. ... obiet.html
http://www.makbet.pl/artykul/577/prehis ... na-lodowcu
to nie jest ten sam obraz który był niegdyś w Discovery co oglądałem ale jedyne co można znajesć w google na temat ten.na tym polega jedna z korzyści ze śmierci.piękno i refleksja co by najznakomiciej się obrazowało właśnie w odcisku,odlewie lub ciało kobiety która zmarła 300 milionów lat temu było by oczywiście zastąpione krzemionką wyraziście widoczne w czarnych krzemieniu.w brązowym tez by wyglądało do bólu refleksyjnie zwłaszcza po nieświadomym naruszeniu takiego krzemienia np łyżką koparki podczas prac ziemnych.
Ostatnio edytowano 09 cze 2015, 15:18 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez Masturbow 09 cze 2015, 15:15
ee to jakaś pro ana, wole kraglejsze panie
Masturbow

Brzydota

przez nieboszczyk 09 cze 2015, 15:19
ale mimo że zmarła w czasach prehistorycznych wyglądała jak żywa.bo w czasach prehistorycznych nie było krematoriów,szybkowarów z ługiem potasowym,nie zakopywali.pogrzeby były raczej powietrzne.obecnie po zmarłym wszelki ślad zaginie w zmutowane zielsko to żadne świadectwo istnienia tegoś człeka.równie dobrze może pies sie zesrać w to miejsce i też urośnie zielsko bujne,grzybki urosną tam gdzie pies sie odlał.

Brzydota

przez Flipthescript 13 cze 2015, 22:56
Jak juz tu wpadlem, to dorzuce cos od siebie.
Stary, zalozyles temat, w ktorym przez 112 stron uzalasz sie nad tym, jaki jestes brzydki i jak to nigdy z nikim nie bedziesz.
I naszla mnie taka mysl-czy bardziej chcesz byc z kimkolwiek czy jednak ciekawsze wydaje Ci sie robienie z siebie ofiary?
Ja tez do pieknych nie naleze, ludzie dali mi to odczuc i uzalalem sie nad tym cale zycie, az doszedlem do gorszego wniosku-tu nie chodzi o moj wyglad.
Znam ludzi brzydkich, ktorzy maja zajebiste powodzenie. I wszystkich ich laczylo chyba to, ze nie robili z tego problemu, dzieki temu jacy sa, nie zwracasz na to uwagi.
Tu chodzi o to, ze robisz z siebie ofiare. Kobieta nie potrzebuje cichego, zakompleksionego chlopczyka, ktory sam ze soba nie czuje sie bezpiecznie, nie mowiac o zapewnianiu czegokolwiek jej.
Z Twoich postow wynika, ze nie za bardzo ogarniasz, ze bycie z kims nie ogranicza sie do ciepelka, przutulanka i recytowania Szekspira i wydaje mi sie, ze bardziej niz kobiety, potrzebujesz matki.
Takie proste gdybanie potwierdza to, co mowil ktos wyzej-jestes chory(lub nie przeginajac-zaburzony) i to w tym lezy problem.
Dopoki nie znajdziesz w sobie poczucia, ze jestes cos wart, dopoty bedziesz odrzucany. Faceci to nie szczeka Brada Pitt'a i fajna klata, kobieta to nie cycki i dupa. Nie za to szanuje sie ludzi, a jezeli dla Ciebie jest inaczej i najwazniejsza rzecza w Twoim swiecie jest bliskosc(i posiadanie dziewczyny-troszke tak zeby udowodnic sobie, zes jednak nie taki brzydki?) i procz niej nie masz zadnych priorytetow, to samo udowadnia, ze nie wyglad jest Twoim problemem, a kompleksy i poczucie bezwartosciowosci.
Jak nie wiesz o czym mowie to spytaj Kurta Cobaina dlaczego wygladajac jak mlody bog strzelil sobie w glowe :)

Brzydota

przez Flipthescript 14 cze 2015, 00:39
Uzupelnie swoj post- pewnie dlatego, ze Twoj problem w jakims stopniu dotyczy i mnie.
Wiadomo, ciezko mi sie postawic w Twojej sytuacji, bo majac trzydzieche na karku i nie miec nikogo-pewnie ciezko.
Jednak z tego co widze, jedynym, co Cie pchnelo do zalozenia tego tematu byla swiadomosc, ze znajdzie sie dobre kilkadziesiat osob, ktore beda chcialy "wyprowadzic Cie z bledu".
I tylko to trzyma przy zyciu temat, w ktorym kazda strona jest praktycznie parafraza poprzedniej. Mowiac "jestem brzydki" masz nadzieje, ze znajdzie sie ktos, kto postara sie zaprzeczyc. Prawdopodobnie wiele osob wczesniej to zauwazylo(bo jakby nie?) i az dziw bierze, ze nie zrobili na Tobie eksperymentu, przytakujac na kazde Twoje "jestem brzydalem". Temat umarlby w moment, a jutro pojawilby sie nowy, pt. "Jestem, /cenzura/, niski(przegralem zycie)".
Ja, jak mowilem, tez jestem brzydki(co jednak czesciej dawali mi do zrozumienia koledzy, bo do flirciarzy nie naleze) i moj problem jest inny, odkad caly moj swiat skurczyl sie i zamieszkal w jednej kobicie, ktora mnie nie chciala, ale widze w tym biadoleniu czesc siebie-oportunizm i hipokryzje.
Gdyby nie to, ze zamknalem sie na "te jedyna", pewnie probowalbym poszukac sobie kogokolwiek na moment, chocby dla rozrywki, a jesli nie dalbym rady i tak jak Ty potrzebowal "bliskosci"(czyli w Twoim rozumieniu glownie/wylacznie seksu, nie ma co owijac w bawelne)-poszedlbym na dziwki.
One nie patrza na wyglad-masz hajs-masz seks z tym, ze nie mialbys poczucia, ze jednak "mozesz sie podobac".
Noł ofens, ale chcac dziewczyny wydajesz sie pragnac magicznego talizmanu, ktory uczyni Cie piekniejszym i akceptowanym, nie kogos, kto bedzie Cie rozumial.

Sortuj wg